Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

Od 09-08-2018 do 17-08-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.

CZASZKI CUKROWA POSYPKA WILTON HALLOWEEN

10,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
8,99 zł
darmowy zwrot
Przesyłka kurierska
16,00 zł
Pocztex Kurier48
15,00 zł
List polecony ekonomiczny
13,00 zł
List polecony priorytetowy
14,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

POSYPKA CUKROWA
HALLOWEEN

WILTON

IDEALNE DO OZDOBY TORTU lub MUFFINEK
Posypka do dekoracji w kształcie czaszki białe i czarne.


Idealna do ozdabiania wypieków, deserów.

Świetnie sprawdzi się do ozdoby cake popsów, muffinek, babek i innych ciast .

Posypka dobrze prezentuje się na ciastach, ciasteczkach i deserach, świetnie pasują do lodów. Jest słodka i chrupiąca.

Doda uroku każdym wypiekom

Waga netto: 56 g


Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

PRODUKT WEGETARIAŃSKI

NA NASZYCH AUKCJACH TAKŻE INNE WZORY POSYPEK:

NA NASZYCH AUKCJACH INNE POSYPKI WILTON


POSYPKI UŻYWAMY NA TORTACH W NASZEJ PRACOWNI
PONIŻEJ PEREŁKI Z TEJ SERII (bardzo dobrze przylegają do boków tortów)

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć

INNE PRODUKTY WILTON DOSTĘPNE NA NASZYCH AUKCJACH
DODATKI TORTOWE, PODKŁADY, OPŁATKI, POSYPKI, PEREŁKI, PUDEŁKA, TACE, CMC, MASA CUKROWA

Dostawa i płatność
od 8,99 zł

Lokalizacja: łódzkie, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
3-4 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
4 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
5-6 dni roboczych
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze
Dodatkowe informacje

Przy zakupie powyżej 500zł - wysyłka gratis!

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

WIKA
KILIŃSKIEGO 15a
99-300 KUTNO
Dodatkowe informacje

OPŁATKI   

Opłatki wysyłane są w tekturowych pudełkach, które zabezpieczają je  podczas transportu i gwarantują, że doręczyciel nie zegnie przesyłki na  pół.  Wydruki na papierze opłatkowym należy przechowywać w suchym, ciemnym  miejscu nie dłużej niż 6 miesięcy. 

NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU OPŁATKA Z INDYWIDUALNYMI USTALENIAMI (napisem,  dodaną grafiką itp.) JEŚLI WYDRUK JEST ZGODNY Z OSTATNIĄ ZAAKCEPTOWANĄ  WERSJĄ PROJEKTU LUB NA OPŁATKU WYDRUKOWANY BYŁ NAPIS ZGODNY Z ZAMÓWIENIEM ( zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego )

USZKODZENIE KARTONU:

W przypadku uszkodzenia kartonu, otwórz przesyłkę w obecności kuriera lub doręczyciela i spisz protokół szkody, który wraz z dokumentacją zdjęciową prześlij na adres mailowy: aromatkuchni@vp.pl

Jeśli opłatek jest uszodzony odnotuj tą informację obok swojego podpisu jeśli zdecydujesz się na odbiór takiej przesyłki. Uszkodzony, zgięty karton przesyłki listowej również można odebrać z zastrzeżeniem.

USZKODZENIE WEWNĄTRZ PRZESYŁKI:

Jeżeli przesyłka jest uszkodzona należy spisać protokół szkody z kurierem/doręczycielem, który będzie podstawą do reklamacji. 

Protokół należy przesłać w dniu wypełnienia wraz ze zdjęciem uszkodzonej rzeczy i paragonem.

Po otrzymaniu pełnej dokumentacji rozpoczynamy procedurę reklamacyjną.

WYMIANA TOWARU USZKODZONEGO W PRZESYŁKACH NADANYCH JAKO "OSTROŻNIE" - koszt wysyłki 30zł (POCZTA POLSKA) lub KURIER GEIS (16zł-20zł w zależności od gabarytu i wielkości paczki)

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne  musi  przesłać na adres mailowy firmy zdjęcia uszkodzonego towaru, zdjęcie paragonu i protokół uszkodzenia (spisany z kurierem lub doręczycielem). Reklamacja uznana  zostanie jedynie wtedy, gdy otrzymamy je w dniu odebrania przez klienta  przesyłki oraz opłaceniu przesyłki z opcją ostrożnie.  

UWAGA !!!  Przesyłki z opcją "OSTROŻNIE" wysyłane są jako paczki - koszt (do 2kg) - 30zł lub kurierem GEIS - koszt 16-20zł (w zależności od wielkości i wagi paczki)

Jedynie wybierając tę opcję klient ma prawo złożyć reklamację na ewentualne uszkodzenia powstałe podczas transportu.

Jeśli przesyłka kurierska jest uszkodzona a Klient decyduje się ją odebrać wówczas staje się on właścicielem paczki i sam reklamuje uszkodzenia w firmie przewozowej.  Przesyłkę nieodebraną reklamuje sprzedawca po otrzymaniu protokołu szkody, zdjęć i paragonu stanowiącego dowód kupna-sprzedaży.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia wnętrza przesyłki, należy  niezwłocznie sporządzić i podpisać – wspólnie z kurierem – protokół  szkody. Trzeba tam zaznaczyć odpowiednie opcje: „czy przyjęto bez  zastrzeżeń – NIE”, „czy opakowanie zewnętrzne było uszkodzone – TAK”.  Jest to bardzo ważne, ponieważ sporządzone na miejscu pismo jest  podstawą do reklamacji  oraz  szybkiego i bezproblemowego otrzymania  rekompensaty od przewoźnika za uszkodzenia. 

Wybierając przesyłkę bez wykupionej opcji "OSTROŻNIE" kupują Państwo na własną odpowiedzialność. 

Zgodnie z art. 3 ustawy z dnia 23 listopada 2012 roku Prawo pocztowe (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r., poz. 1481)   w przesyłce listowej poleconej może być przesyłany wyłącznie druk lub korespondencja. W związku z tym w przypadku naruszenia ww. przepisu operator pocztowy, który zawarł umowę o świadczenie usługi pocztowej z nadawcą, zgodnie z art. 87.3 w/w ustawy nie odpowiada za nienależyte wykonanie usługi. 

DECYDUJĄC SIĘ NA WYSYŁKĘ LISTEM POLECONYM PRIORYTETOWYM LUB LISTEM POLECONYM EKONOMICZNYM PODEJMUJĄ PAŃSTWO RYZYKO, ŻE W PRZYPADKU USZKODZEŃ WEWNĄTRZ KARTONU REKLAMACJA ZOSTANIE ODRZUCONA.  

W przypadku odesłania zakupionego produktu prosimy o przesłanie numeru nadawczego zwracanej przesyłki, gdyż często zdarza się, że listonosz nie zostawia nam awizo. W przypadku braku takiej informacji może się zdarzyć, że nie odbierzemy zwracanej przesyłki.

WSZYSTKIE PRZESYŁKI UBEZPIECZONE SĄ OD ZAGINIĘCIA. JEŚLI PRZESYŁKA NIE DOTARŁA W CZASIE PODANYM NA AUKCJI, SPRAWDŹ STATUS PRZESYŁKI I NASTĘPNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. 

na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

WIKA
Kilińskiego 15a
99-300 Kutno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 ZWROTY 

 Konsumentowi, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na  odległość, bez podania przyczyny  i bez ponoszenia kosztów w 14 dni od  momentu wydania rzeczy. Koszt odesłania zamówienia ponosi kupujący.  Dotyczy to wszystkich produktów zapakowanych oryginalnie przez  producenta. Opłatki, perełki, posypki, które są konfekcjonowane w  woreczkach strunowych ze względów higienicznych nie podlegają zwrotom  (zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego*). Wyjątek stanowi przesyłka,  która nie została odebrana i wróciła nie otwarta przez odbiorcę, a  zawiera opłatek bez napisu czy indywidualnego nadruku. Zwracamy wtedy  koszt produktów, gdyż opłata za zwrot jest pobierana ponownie przez  przewoźnika (poczta polska, kurier).   


NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU OPŁATKA Z INDYWIDUALNYMI USTALENIAMI, czyli  napisem, logiem, zdjęciem, grafiką itp. (zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego*) 


W przypadku podania błędnego adresu dostawy i zwrotu przesyłki do naszej  firmy, istnieje możliwość zamówienia dodatkowo płatnej wysyłki pod  właściwy adres. W innym przypadku opłatki z indywidualnym nadrukiem  trafiają do utylizacji. Nie zwracamy kosztów zamówionych opłatków ani  kosztów przesyłki.  


 Zwrot towaru, który jest oryginalnie zapakowany przez producenta można  dokonać wypełniając formularz zwrotu, który prześlemy mailem lub Państwa  dokument zawierający dane: 

Data zamówienia 

Imię i nazwisko, 

nick z allegro 

Zwracane produkty

 Nazwa produktu, 

numer aukcji Liczba 

zwracanych sztuk 

Cena jednostkowa brutto 

Dane rachunku bankowego, na który zostanie zwrócona należność w związku z  wykonanym prawem odstąpienia od umowy 

Nr rachunku 

Imię i nazwisko 

Adres 

Data i podpis Kupującego 


 Zwracane produkty wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu (paragonem lub fakturą) proszę wysłać paczką pocztową na adres: WIKA Małgorzata Sołtysek, ul. Kilińskiego 15a, 99-300 Kutno  


 *Konsumentowi zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy

 1. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym,  nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 

 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb; 

 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami; 

 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

 7. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od  umowy; 

 8. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę. 


 

Dokonując zakupu w naszym sklepie akceptujesz jego regulamin.

 

O sprzedającym
AromatKuchni
AromatKuchni
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

2982

 

16

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Małgorzata Sołtysek
WIKA
Kilińskiego 15a
99-300 Kutno
REGON: 363137500
NIP: 775-22-99-560

Kontakt

  • 517********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Numer konta bankowego do wpłat:

06 1140 2004 0000 3502 7598 8872

w tytule przelewu prosimy podać swój "nick" z allegro

Numery wybranych opłatków prosimy podać w formularzu pozakupowym

Brak informacji o wyborze opłatka wstrzymuje zamówienie. Wysyłamy maile przypominające o podaniu numeru opłatka do wydruku. Po 5 dniach bez informacji o wyborze opłatka wysyłamy losowy. 

Dokonując zakupu w naszym sklepie akceptujesz jego regulamin, który znajduje się poniżej.

Pozostałe informacje

WPŁATA 

Należy dokonać wpłaty w ciągu 7 dni od zakupu. Po tym czasie występujemy o zwrot prowizji od Allegro za sprzedany towar. Nie wysyłamy za pobraniem. 

Wpłaty realizowane są poprzez PayU, jest to szybsza i wygodniejsza forma płatności, gdyż zarówno my, jak i Państwo otrzymujecie potwierdzenie wpłaty na konto PayU. Od tego momentu zaczynamy realizować zamówienia. 

Podajemy także numer konta bankowego, prosimy o wpłaty wraz z podaniem swojej nazwy użytkownika z Allegro, tzw. "nick" z Allegro. Umożliwi nam to identyfikację wpłat.


WYSYŁKA

Zamówienia realizujemy ne bieżąco, w kolejności wpłat PayU lub na rachunek bankowy jeśli mamy wszystkie informacje potrzebne do realizacji zamówienia. 

Jeśli zapomnieli Państwo podać numeru opłatka, wyślemy mail z przypomnieniem. 

Wszystkie towary wysyłamy najczęściej w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty i otrzymania informacji o wyborze opłatka. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w ciągu 72 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty w przypadku dużej ilości zamówień (nie liczymy dni wolnych od pracy tj. sobota, niedziela i święta). 

Większość przesyłek wysyłamy w tym samym dniu. Jeśli zależy Państwu na szybkiej wysyłce, proszę zadzwonić podając swój "nick" z allegro, przyspieszymy wysyłkę. Informacji mailowej możemy nie doczytać na czas, więc telefon jest zawsze pewniejszy.

Wysyłka zamówień z "akceptacją projektu" uzależniona jest od momentu otrzymania wiadomości od Kupującego o ostatecznym wyborze projektu. Dotyczy to również informacji o tym jaki opłatek mamy wysłać, jeśli takiej informacji od Państwa nie mamy, przesyłka zostaje wstrzymana. 


Przesyłki kurierskie wysyłane są za pośrednictwem firmy GEIS, zawsze ubezpieczamy je na pełną kwotę zakupów. Kurierzy odbierają paczki około godziny 10.00-11.00, czasem później, więc nie mamy możliwości nadać paczek drugi raz w tym samym dniu. 

Przesyłki opłacone w godzinach 10-16 (nasz czas pracy) szykujemy do wysyłki na dzień następny.

Przesyłki opłacone po 16ej nie gwarantujemy wysyłki w kolejnym dniu (w zależności od ilości zamówień). W pilnych przypadkach prosimy o telefon, udzielimy szczegółowych danych o czasie nadania. W większości przypadków udaje nam się nadać nawet w tym samym dniu przed przyjazdem kuriera.


Przesyłki Pocztex, listy polecone i paczki są nadawane po zakończeniu naszego dnia pracy, po godzinie 16.00. 

Przesyłki wysyłane Pocztą Polską są ubezpieczone od zaginięcia. Można je dodatkowo ubezpieczyć i wybrać opcję "OSTROŻNIE" oraz "SPRAWDZENIE ZAWARTOŚCI" - koszt takiej wysyłki to 30zł. Tylko taka opcja wysyłki podlega reklamacji zawartości.


Inpost minipaczka nadajemy w paczkomacie lub 3 razy w tygodniu w punkcie (ze względu na utrudniony dojazd i godziny otwarcia punktu). Jeden punkt w naszym mieście jest często zamknięty nawet w godzinach urzędowania, nie mamy wpływu na szybkie wysyłki za pośrednictwem InPost. W punkcie nadajemy, gdy temperatura na zewnątrz przekracza warunki w jakich można przechowywać produkty spożywcze.

PRZESYŁKI PACZKOMATOWE MOŻEMY ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ (WG CENNIKA INPOST) UBEZPIECZYĆ NA PAŃSTWA PROŚBĘ, STANDARDOWO NIE SĄ UBEZPIECZONE. 


CZAS OCZEKIWANIA NA PRZESYŁKĘ:

- KURIER GEIS - w 99% przypadkach następnego dnia po wysyłce* 

- POCZTEX KURIER - w 75% przypadkach drugiego dnia po wysyłce (deklarowany przez pocztę czas doręczenia), w 24% przypadków 3 dnia po wysyłce (najczęściej mniejsze miejscowości)* 

- LIST POLECONY PRIORYTETOWY - deklarowany czas doręczenia to następny dzień roboczy po nadaniu, jednak obserwujemy, że list taki dociera w ciągu 1-3, czasem 4 dni robocze (dzień nadania + 3-4 dni robocze)* 

- LIST POLECONY EKONOMICZNY - deklarowany czas doręczenia to 3 dni robocze, zdarza się, że nawet 7 dni roboczych, (dzień nadania + 3-8 dni roboczych)* 

- LIST POLECONY INPOST - od kilku do kilkunastu dni roboczych* 

- PACZKOMAT - najczęściej następnego dnia lub w ciągu 2 dni roboczych*

 *powyższe terminy są jedynie przewidywane i mogą ulec wydłużeniu (nie ma podstaw do rekompensaty za czas oczekiwania) 

PROSIMY ROZWAŻNIE WYBIERAĆ FORMĘ PRZESYŁKI. NIE ODPOWIADAMY ZA PRZEWOŹNIKÓW. ZAWSZE SŁUŻYMY RADĄ, PODPOWIADAMY, POMAGAMY, GDY PRZESYŁKA GDZIEŚ UTKNIE, ALE NIE JESTEŚMY W STANIE PRZYSPIESZYĆ JEJ DOSTARCZENIA. GDYBY PRZESYŁKA OPÓŹNIŁA SIĘ (uwzględniając czas doręczenia, który opisaliśmy powyżej) LUB NIE DOTARŁA, PROSIMY O KONTAKT. BĘDZIEMY SKŁADAĆ REKLAMACJĘ U PRZEWOŹNIKA. 


PRZED WYBOREM FORMY WYSYŁKI PROSIMY SPRAWDZIĆ ILE ZAJMUJE JEJ CZAS DORĘCZENIA. CZAS WYSYŁKI Z NASZEJ STRONY TO 24-72 GODZINY OD MOMENTU WPŁATY I PODANIA SZCZEGÓŁÓW ZAMÓWIENIA. CZAS DOSTAWY TO CZAS DORĘCZENIA PRZESYŁKI PRZEZ KURIERA, POCZTĘ, INPOST itp. 


DODANIE NAPISU 

Do każdego opłatka możemy dodać dowolny napis, kopiujemy go z informacji otrzymanej od Państwa, nie ingerujemy w treść. Napisy do opłatków dodawane są przez naszego grafika, nie wysyłamy projektów do akceptacji. Projekty wysyłane są tylko w przypadku zamawiania opłatków z aukcji "Twoje zdjęcie" i "Twoja grafika". Jeśli jednak chcieliby Państwo zatwierdzić wygląd napisu, prosimy wpisać taką adnotację przy zamówieniu (w płatności payu). 


KOMENTARZ 

Po otrzymaniu przesyłki prosimy o wystawienie komentarza. Jest to dla nas sygnał, że przesyłka dotarła bezpiecznie i wszystko jest w porządku. Jeśli mają Państwo uwagi odnośnie swojego zamówienia, prosimy najpierw o kontakt z naszą firmą, postaramy się rozwiązać każde zażalenie.


ZAMÓWIENIA ZDUBLOWANE 

W przypadku zakupu przez Państwa zbyt dużej ilości przedmiotów w naszym sklepie prosimy o jak najszybszy kontakt z nami, żebyśmy mogli zgłosić do allegro anulowanie części zamówienia. Państwo musicie potwierdzić mail, który wyśle system allegro, wtedy będziemy mogli prawidłowo procesować zamówienie i dokonać wysyłki. Brak potwierdzenia z Państwa strony spowoduje wstrzymanie wysyłki do momentu otrzymania informacji od allegro, że zamówienie zostało anulowane. Niestety bardzo wiele osób kupuje kilka-kilkanaście razy jeden przedmiot generując wysokie koszty prowizji, dlatego prosimy o sprawdzenie w zakładce "moje zakupy" swoje zamówienie i opłacenie całości lub kontakt z nami. 


REKLAMACJE DOTYCZĄCE ZAWARTOŚCI I USZKODZEŃ PODCZAS TRANSPORTU

W przypadku uszkodzenia kartonu, otwórz przesyłkę w obecności kuriera lub doręczyciela i spisz protokół szkody, który wraz z dokumentacją zdjęciową prześlij na adres mailowy: aromatkuchni@vp.pl

 Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne musi przesłać na adres mailowy firmy zdjęcia. Reklamacja uznana  zostanie jedynie wtedy, gdy otrzymamy je w dniu odebrania przez klienta  przesyłki oraz opłaceniu przesyłki z opcją ostrożnie.  

Poczta polska to koszt 30zł, kurier GEIS 16-20zł w zależności od gabarytu i wielkości paczki. UWAGA !!!  Przesyłki z opcją "OSTROŻNIE" wysyłane są jako paczki - koszt (do 2kg) - 30zł lub kurierem GEIS - koszt 16-20zł.

Jedynie wybierając tę opcję klient ma prawo złożyć reklamację na ewentualne uszkodzenia powstałe podczas transportu.

Wybierając przesyłkę bez wykupionej opcji "OSTROŻNIE" kupują Państwo na własną odpowiedzialność.


FAKTURY

Wysyłamy je do Państwa drogą mailową, raz w tygodniu. 

Jeśli nie otrzymali Państwo faktury w ciągu tygodnia, prosimy o kontakt.


Dokonując zakupu w naszym sklepie akceptujesz jego regulamin.

Wyświetlenia:146
Numer oferty:7016348227
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry