Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

Carol Wyer Life Swap

70,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
14,90 zł
Paczka48 Odbiór w Punkcie
7,49 zł
z pakietem
Allegro Smart!
0,00 zł
Pocztex Kurier48
8,99 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
16,90 zł
Pocztex Kurier48 pobraniowy
11,99 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT
  • Okładka:
    miękka

Opis

Księgarnia anglojęzyczna poleca książkę:

Life Swap (Carol Wyer)

  • Tytuł: Life Swap
  • Autor: Carol Wyer
  • Wydawca: Bookouture
  • Data wydania: 2016-04-22
  • Oprawa: Paperback
  • ISBN: 9781910751732
  • Ilość stron: 328
  • Wymiary: 19.84 x 12.85 x 1.75 cm
  • Waga: 322g

OPIS:

I was hooked ...my feel good read of 2016 The Writing Garnet She wanted a new life and true love. But the grass isnt always greener on the other side... All Polly has to her name is a string of failed relationships and a mountain of debt. She sees herself as a hopeless case and would do anything to change her luck. So when shes given the opportunity to swap all shes ever known for a life of luxury Polly jumps at the chance. Soon its all diamonds spa days and celebrity parties. Now all thats missing from her life is a bit of romance. Will hunky Matt be the man to heal her broken heart But money cant always buy you happiness. Can the life shes always dreamed of get in the way of true love A witty heart warming read perfect for fans of Debbie Johnson and Carole Matthews. Praise for Life Swap Life Swap is such great fun and hugely entertaining with an amazing twist at the end that I didnt see coming at all. The Book Magnet Witty funny and a great pick me up Mum Reinvented Blog Im no stranger to this authors work. She is always very funny witty and writes a cracking story. Her books come with a guarantee that they will amuse entertain delight and have you raring for more Cath n Kindle Book reviews This made me laugh out loud ...lots of tender and emotional times too.StefLoz Book Reviews.

Dostawa i płatność
od 7,49 zł

Lokalizacja: Wisła, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u db-system za co najmniej 400.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
7 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
8-9 dni roboczych
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
z pakietem
7,49 zł
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
9 dni roboczych
z pakietem
0,00 zł
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
9 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
7 dni roboczych
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
8-9 dni roboczych
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
11,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
9 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Marek Cydzik
Na Groń 5a
43-460 Wisła
14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Marek Cydzik
Na Groń 5a
43-460 Wisła

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący lub za darmo dla wybranych metod Smart!
Dodatkowe informacje

Zwrot z Allegro Smart!

Kupując Towar w ramach tej Oferty i wybierając metody dostawy:

  • Allegro Paczkomaty InPost, Paczkomaty 24/7,
  • Allegro Paczka w RUCHU, Paczka w RUCHU
  • Paczka 24 odbiór w punkcie, Paczka 48 odbiór w punkcie, Allegro Poczta Polska Odbiór w punkcie

możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu Towaru z Allegro Smart!, o ile Sprzedający dopuszcza zwrot tego Towaru w ramach Oferty. W takim przypadku należy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce Kupione. Bezpłatne zwroty Towaru z Allegro Smart! nie obejmują przesyłek doręczanych listem poleconym oraz ekonomicznym.

O sprzedającym
db-system
db-system
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

802

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Marek Cydzik
Marek Cydzik
Na Groń 5a
43-460 Wisła
NIP: 548-131-51-15

Kontakt

  • 606****** (pokaż)
  • 606****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: m.cydzik@hotmail.com
telefon: 606192623
telefon: 606192623
Wyświetlenia:3
Numer oferty:7209507076
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry