Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

BREMBO TARCZE PRZÓD FOCUS II RS 336mm KRAKÓW

319,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
8,00 zł
Przesyłka kurierska
17,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
12,00 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa
22,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Strona zabudowy:
  Przód
 • Rodzaj tarcz:
  Wentylowane
 • Producent części:
  Brembo
 • Typ samochodu:
  Samochody osobowe

Opis

Kontakt:
Zadaj pytanie sprzedającemu
mail: info@brakeparts.pl
telefony: 880-091-933
880-030-045


Dodatkowe informacje:
 • Wystawiamy faktury VAT
 • Produkty objęte są gwarancją producenta
 • Oferujemy pomoc w doborze części
 • Możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie

Tarcza na oś przednią Brembo

Tarcza hamulcowa Brembo

Kod produktu: 09.9586.21

Dane techniczne:
Typ tarczy: wentylowana wewnętrznie
Srednica [mm]: 336
Grubość tarczy [mm]: 28
Minimalna grubożć [mm]: 26
Wysokość [mm]: 52
Obróbka materiału: wysoko nawęglany
Ilość otworów: 5
Powierzchnia: pokryty dodatkową warstwą

Przedmiotem aukcji jest tarcza na przednią oś przeznaczona do następujących modeli samochodów:

MARKA MODEL POJEMNOŚĆ ROCZNIK
FORD FOCUS II 2.5 2009-2011 RS

Podane zastosowanie części w tabeli nie jest zawsze w 100% gwarancją, że dane część będzie pasować do Państwa pojazdu. Określa ona występowanie danego typu części w danym modelu pojazdu. W przypadku występowania 2 lub więcej typów części w tym samym pojeździe potrzebne są szczegółowe dane jak np. nr nadwozia (VIN) lub nr kontrolny pojazdu.Informacje o produkcie:

Brembo - produkuje tarcze hamulcowe od 1964r. Jest to jedna z najbardziej uznanych marek w motoryzacji. Jeżeli zapytasz kogoś o firmę produkującą hamulce od razu na myśl przychodzi Brembo. Brembo to doświadczenie wyniesione z najwyższej klasy sportów motorowych wprost do Państwa samochodu. Stosując produkty marki Brembo mamy pewność, że zostały one wykonane z najwyższą starannością i zaprojektowane przez zespół najlepszych specjalistów z tej dziedzinie. Aktualnie produkty Brembo w dużej mierze wytwarzane są w nowo oddanej fabryce Brembo w Dąbrowie Górniczej - nowoczesny sprzęt używany do produkcji zapewnia doskonałą jakość.

High Carbon - Tarcze wykonane z żeliwa wysokonawęglanego charakteryzują się znacznie bardziej cichą pracą w stosunku do tarcz wykonanych ze standardowego żeliwa. Dodatkowo tarcze wysokonawęglane są bardziej odporne na wichrowanie, a także wykazują większą stabilność termiczną przez co skracają drogę hamowania.

PVT (pillar venting technology) - Opatentowana przez firmę brembo wentylacja PVT poprawia skuteczność chłodzenia tarcz hamulcowych nawet o 40% w stosunku do tarcz z tradycyjną, żebrową wentylacją. Dzięki temu tarcze są bardziej odporne na odkształcenia termiczne oraz pękanie. W wentylację PVT wyposażone są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza posiada wentylację PVT należy zapytać sprzedawcy.

Lakierowanie UV - Tarcze hamulcowe Brembo pokrywane są specjalną powłoką antykorozyjną UV. Wszystkie miejsca które nie mają kontaktu z klockiem hamulcowym są zabezpieczone antykorozyjnie, przez co tarcze dłużej wyglądają jak nowe. Tarcze lakierowane nie wymagają odtłuszczania przy montażu, dzięki czemu ich montaż jest szybszy i mniej kosztowny. Lakierowane są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza jest z powłoką antykorozyjną należy zapytać sprzedawcy.

Jesteśmy dostawcą markowych części samochodowych - w ofercie posiadamy produkty firm:

Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

brakeparts.pl
Ojcowska 9
31-344 Kraków
woj. małopolskie
email: info@brakeparts.pl
tel.: 880091933

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FHU HALPOR TOMASZ HALA, PAWEŁ PORĘBSKI S.C.
Ojcowska 9
31-344 Kraków
Dodatkowe informacje

 

 • Sprzedający nie jest producentem towarów.
 • Sprzedający wraz z towarem wydaje  Kupującemu dokument gwarancyjny lub stanowiący dowód zakupu paragon lub  fakturę VAT. W przypadku braku wydania dokumentu gwarancyjnego umowa  zawarta ze Sprzedającym stanowi dokument gwarancyjny.
 • Producent ponosi odpowiedzialność  z tytułu gwarancji sprzedanego towaru na warunkach oraz przez okres  wskazany w karcie gwarancyjnej. Oświadczenie gwarancyjne określa  obowiązki gwaranta i uprawnienia Kupującego. Zawiera także informacje  niezbędne do wykonania uprawnień z gwarancji, takie jak: nazwa i adres  gwaranta lub jego przedstawiciela na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,  czas trwania i zasięg terytorialny ochro-ny gwarancyjnej, uprawnienia  przysługujące w razie stwierdzenia wady oraz informację, że gwarancja  nie wyłącza uprawnień wynikających z rękojmi.
 • Jeśli dokument gwarancyjny  przewiduje taką możliwość, Kupujący może skorzystać ze świadczeń  gwarancyjnych bezpośrednio u producenta towaru, za pośrednictwem  Sprzedającego.
 • Kupujący może zgłaszać swoje  roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie,  którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.
 • Kupujący może wykonywać  uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne towaru niezależnie od  uprawnień wynikających z gwarancji. Wykonanie uprawnień z gwarancji nie  wpływa na odpowiedzialność z tytułu rękojmi.
 • Na wszelkie pytania związane z  reklamacją odpowiemy pod numerem telefonu: 880-091-933 oraz 880-030-045  (jesteśmy dostępni  do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w  godzinach 9:00 - 17:00), lub poprzez kontakt e-mail info@brakeparts.pl

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FHU HALPOR TOMASZ HALA, PAWEŁ PORĘBSKI S.C.
Ojcowska 9
31-344 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 • Każdemu Konsumentowi Art.  22[1]. KC w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru,  przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej ze Sprzedającym bez  podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów które  nie polegają zwrotowi w myśl tego regulaminu.
 • Termin 14-dniowy biegnie od dnia  otrzymania towaru przez Kupującego i uznaje się za zachowany, jeżeli  przed jego upływem zostanie wysłane oświadczenie o odstąpieniu. Termin  do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym  Kupujący wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż  przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy.
 • Sprzedający dołącza do każdego  Zamówienia pisemne pouczenie o prawie odstąpienia od umowy. Pouczenie o  prawie odstąpienia dostępne jest również na stronie: 
 • Sprzedający dołącza do każdego  Zamówienia formularz stanowiący wzór oświadczenia o odstąpieniu od  umowy. Formularz odstąpienia od umowy dostępny jest również na stronie:
 • W celu odstąpienia od umowy  należy przesłać należycie wypełniony formularz odstąpienia od umowy,  dowód zakupu (w przypadku zagubienia paragonu należy przesłać  oświadczenie o jego zagubieniu) pocztą na adres: brakeparts.pl, ul.  Ojcowska 9,  31-344 Kraków lub drogą elektroniczną na adres: info@brakeparts.pl
 • W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.
 • Sprzedający niezwłocznie prześle Kupującemu potwierdzenie otrzymania odstąpienia od umowy.
 • Kupujący ponosi odpowiedzialność  za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania towaru
 • Zakupiony towar podlegający  zwrotowi należy wysłać na adres brakeparts.pl, ul. Ojcowska 9, 31-344  Kraków lub osobiście dostarczyć pod wskazany adres
 • Kupujący ma obowiązek zwrócić  towar niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych  od dnia, w którym złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy, termin  ten nie obowiązuje jeżeli Sprzedający zobowiąże się do samodzielnego  odbioru towaru. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed  jego upływem.
 • Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
 • Jeżeli Kupujący wybrał sposób  dostarczenia mu towaru (transport do Kupującego) inny niż najtańszy  zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego na stronie  internetowej Sklepu, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu  Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 • Sprzedający nie przyjmuje paczek nadanych za pobraniem.
 • Sprzedający nie później niż w  terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy,  zwróci Kupującemu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty  dostarczenia mu towaru, z zastrzeżeniem sytuacji o których mowa w tym  punkcie regulaminu.
 • Sprzedający dokona zwrotu płatności na konto bankowe podane w formularzu odstąpienia od umowy.
 • Sprzedający wstrzyma się ze zwrotem płatności otrzymanych przez Kupującego do chwili otrzymania towaru z powrotem .
 • Na wszelkie pytania związane ze  zwrotami odpowiemy pod numerem telefonu: 880-091-933 oraz 880-030-045  (jesteśmy dostępni  do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w  godzinach 9:00 - 17:00), lub poprzez kontakt e-mail info@brakeparts.pl

O sprzedającym
Halpor
Halpor
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

523

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

FHU HALPOR Tomasz Hala, Paweł Porębski s.c.
ul. Ojcowska 9
31-344 Kraków
REGON: 122558466
NIP: 677-236-86-54

Kontakt

 • 880******** (pokaż)
 • 880******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Tarcze hamulcowe, ze względów bezpieczeństwa, są sprzedawane tylko w kompletach po dwie sztuki.
Wyświetlenia:37
Numer oferty:6999446997
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry