Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Brama Segmentowa Garażowa Drzwi Bramy Segmentowe

250,00 zł
Liczba sztuk
z 100 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Rodzaj bramy:
  Garażowe
 • Uszkodzony:
  Nie

Opis

kontakt

ul. Tumlińska 59

26-085 Miedziana Góra

tel. 661 895 265

tel. 691 748 611

NAPISZ DO NAS

info@door-car.pl

regulamin

Podana cena bramy za 1m2 obowiązuje przy zakupie bramy wraz z usługą montażu.

Podana cena nie zawiera usługi montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gwarantujemy satysfakcje wyboru oraz NORMALNĄ cenę.

Podana cena brutto z Vat 8%

GWARANCJA 24 MIESIĄCE.

Gwarancja ważna także w przypadku samodzielnego montażu.

Wystawiamy FAKTURY VAT.

płatności

Wystawiamy faktury VAT.

Konto

PKO BP

13102026290000920202380202

Wysokość zaliczki w przypadku zamówienia tylko: 20%

Pozostałą kwota płatna przy odbiorze lub po wykonaniu usługi montażu.

transport

Transport na terenie całego kraju

Towar dostarczamy własnym transportem. Montaż w miejscu wskazanym przez klienta.

Brama segmentowa - 1 m2

Przedmiotem aukcji jest wykonanie bramy segmentowej "garażowej" typu MAXILUX

o powierzchni 1 m2 w kolorze RAL do wyboru. Dostępna kolorystyka płaszcza bram - biały, brąz, niebieski, czerwony, zielony, antracyt (grafit) oraz srebrny.

Na innych aukcjach znajdą państwo również bramy w okleinie drewnopodobnej Złoty Dąb , Orzech , Mahoń, Dąb Rustykalny (Venge), Satin Gray

Nowe kolory i dekory

Brąz

asymetryczny

Antracyt asymetryczny

Dąb rustykalny asymetryczny

Biały

asymetryczny

kliknij na zdjęcie aby zobaczyć wybrany kolor bramy

Konstrukcja bramy zbudowana jest z 3 „ELEMENTÓW”. Pierwszą część tworzą ocynkowane prowadnice pionowe wyposażone w specjalną uszczelkę boczną(zd1) do której dolega panel po zamknięciu bramy. Konstrukcja bramy składa się również z prowadnic poziomych (zd2) – ich nieodłączną częścią jest profil łączeniowy (zd3) dzięki któremu prowadnice bramy nigdy się nie rozjadą, a Państwa brama nigdy nie wypadnie z rolek. Czarne łączniki prowadnic nadają bramie eksluzywny i estetyczny desing. Trzecią najważniejszą częścia konstrukcyjną bramy jest tzw WAŁ NAPĘDOWY. To właśnie on odpowiada przede wszystkim za prawidłowe lekkie poruszanie się bramy. Składa się on przede wszystkim ze sprężyn skrętynych , które obliczane są na minimum 15 tysięcy cykli . Sprężyny uzbrojone są w tzw czopy , które posiadają specjalny rowek na zagięcie drutu , który uniemożliwia odkręcenie się sprężyny z czopa ( zd 4 ) . Nieodłączną częścią naszego systemu sprężyn jest ZABEZPIECZENIE przeciwko skutkami ich pęknięcia ( zd 5 ). Pozostałą część wała napędowego tworzą bębny nawojowe oraz konsole ściśle połączone z pionową konstrukcją bramy ( zd 6 ). System ceniony jest przede wszystkim za swoją stabilność oraz łatwość montażu.

Bramy MAXILUX wyposażone są dodatkowo w zabezpieczenie antywłamaniowe ( zd 7 ) oraz ochronę rolek ( zd 8 ) . Dzięki orginalnym okuciom panela , okuwki zawsze ściśle dolegają do niego , a narzucone otwory zawsze pasują pod zawias boczny. Warto wspomnieć ,ze zawiasy boczne bramy posiadają specjalną wzmocnioną konstrukcję ( zd 9 ) – grubość zawsiasu 2,5 mm , przelotka rolki typu „ C „ – zacisk – śruba 13 mm . Rolki w bramie oczywiście nylonowe – łożyskowane .

! ! ! Bramy MAXILUX posiadają 24 miesięczną gwarancję na wszystko ! ! !

Porównaj nas z najlepszymi – satysfakcja gwarantowana.

Poniżej przedstawiamy charakterystykę bram typu MAXILUX - bramy perfekcyjnie w budowie.

1.Ocynkowane prowadnice pionowe wraz z uszczelką boczną

2.Prowadnice poziome - dla bram z obniżonym nadporożem i stropem czyli bram przemysłowych

3. Profile łączeniowe prowadnic poziomych.

4.Czop zabezpieczający sprężyne przed odkręceniem się. Specjalny rowek uniemożliwia wykręcenie się sprężyny z czopa

5.Zabezpieczenie przeciw skutkom pęknięcia sprężyn. Brama nigdy nie spadnie w przypadku pęknięcia lub zużycia się sprężyny.

6.Najbardziej ruchliwy element bramy połączony z jej korpusem to łatwy montaż, stabilność, bezpieczeństwo

7. Zabezpieczenie antywłamaniowe bramy. Mała rzecz a cieszy. Specjalny profil mocowany do posadzki oraz konstrukcji bramy skutecznie uniemożliwia wyłamanie rolek z prowadnic.

Obejrzyj film demonstrujący zabezpieczenia antywłamaniowe

8. Rolki łożyskowane zabezpieczone specjalną nakładką chronią palce w przypaku ich umieszczenia w prowadnice poziome lub pionowe.

9. Oryginalne okucia panela - dziurka = wkręt! INACZEJ BYĆ NIE MOŻE ! . Zawsze wszystko na swoim miejscu. Zawias boczny wzmocniony 2,5mm masywna przelotką typu "C"

10. kupując bramę Maxilux nabywasz 24 miesięczny okres gwarancyjny na wszystko.

Nasza produkcja i montaż na terenie całego kraju

Na życzenie klienta wszystkie bramy automatyzyjemy, montujemy okna, sekcje aluminiowe, drzwi serwisowe, przekładnie łańcuchowe.

W naszej ofercie także drzwi boczne wykonane na wzór bramy

Door-Car to firma specjalizująca się przede wszystkim w produkcji i montażu bram garażowych oraz przemysłowych. Jesteśmy niewielką firmą prężnie działającą w całej Polsce.

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wykonaniu bram pod indywidualne zamówienie klienta. Dzięki akcesoriom używanych od renomowanych producentów Unii Europejskiej nasze bramy charakteryzują się wysoką trwałością i wieloletnim bezawaryjnym działaniem.

Poza produkcją bram segmentowych oferujemy usługi monterskie i serwisowe bram segmentowych oraz automatyki wjazdowej i "garażowej". Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlowo-produkcyjną.

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Kielce Skarżysko Radom Ostrowiec , Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

Door-Car
Tumlińska 59
26-085 Miedziana Góra
woj. świętokrzyskie
email: info@door-car.pl

wymagana przedpłata
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 Dodatkowe informacje

WARUNKI GWARANCJI

Gwarancja na produkty firmy Door-Car obejmuje wszelkie wady konstrukcyjne lub materiałowe i jest ważna przez 24 miesiące od daty sprzedaży na zasadach określonych poniżej.Producent gwarantuje, że urządzenia są wolne od wad produkcyjnych. Urządzenia uważa się za obciążone wadami produkcyjnymi, jeżeli nie spełnia swojej funkcji oraz nie jest możliwa eksploatacja zgodnie z przeznaczeniem, a przyczyna niesprawności wynika z wewnętrznych własności urządzenia.

Warunki korzystania z gwarancji .  

Warunkiem korzystania z gwarancji jest wykonanie montażu bramy zgodnie z instrukcją montażu i sztuką budowlaną oraz użytkowanie urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem.

Niniejsza gwarancja obejmuje. 

Bezpłatną naprawę lub wymianę podzespołów uznanych za producenta za wadliwe z przyczyn wewnętrznych ,przy czym do naprawy lub wymiany podzespołów użyte zostaną nowe części lub podzespoły po dokonaniu przez producenta oceny stanu elementów wadliwych oraz przyczyn ich uszkodzenia .Usunięcie Wad nałożenia lakieru na powierzchni bramy jeśli te zostaną uznane przez producenta 

Użytkownik jest zobowiązany do . Zawiadomienia Sprzedawcy o niesprawności bramy lub wyposażenia dodatkowego nie później niż w ciągu 2 dni od jej wykrycia . Zabezpieczeniem bramy lub wyposażenia dodatkowego w przypadku niesprawności przed następstwem dalszego uszkodzenia.

Gwarancja traci ważność w przypadk .

1. Zamontowania W bramie lub wyposażeniu dodatkowym części lub akcesoriów, na które producent nie wyraził zgody. 2. Gdy w bramie lub wyposażeniu dodatkowym zostały dokonane zmiany adopcyjne, które nie były przewidziane przez producenta lub na które ten nie zezwolił lub też zostały wykonane bez przestrzegania zaleceń technicznych określonych przez producenta. 3. Użytkowania bramy lub jej wyposażenia dodatkowego w sposób odbiegający od normalnego.4. Przeciążenia bramy lub jej elementów ,uszkodzeń powstałych przy własnym transporcie lub rozładunku, uszkodzeń w przypadku nadmiernej eksploatacji lub wyposażenia dodatkowego niedbałość użytkującego lub jego niewiedzy.  

Gwarancja nie obejmuje. 1. Szkód w wyniku niewłaściwego montażu . 2. Szkód powstałych z przyczyn zewnętrznych. 3. Szkód powstałych w wyniku zjawisk naturalnych/ żywiołów.4. Pilotów zdalnego sterowania.5. Przepalenia żarówek, zużycie baterii ,wyczerpania akumulatorów, przepalenia bezpieczników regulacji siły oraz uszkodzeń w wyniku niewłaściwej eksploatacji. 6. Ponownego programowania napędu. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Door-Car
Tumlińska 59
26-085 Miedziana Góra
Dodatkowe informacje

 W przypadku reklamacyjnej Sprzedawca prosi Kupującego o dostarczenie drogą elektroniczną informacji opisowej dotyczącej wad reklamowanego towaru, dokładnych danych Kupującego zgodnych ze sporządzonym zamówieniem

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Door-Car
Tumlińska 59
26-085 Miedziana Góra

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Przedmioty wykonywane na zamówienie

 Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb  

 

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

O sprzedającym
Piotrek_M_2005
Piotrek_M_2005
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dane firmy

Karolina Mączyńska
Door-Car
TUMLIŃSKA 59
26-085 MIEDZIANA GÓRA
REGON: 260392613
NIP: 959-156-60-10

Kontakt

 • 661****** (pokaż)
 • 691****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
08:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Door-Car to firma specjalizująca się przede wszystkim w produkcji i montażu bram garażowych oraz przemysłowych. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wykonaniu bram pod indywidualne zamówienie klienta. Dzięki akcesoriom używanych od renomowanych producentów Unii Europejskiej nasze bramy charakteryzują się wysoką trwałością i wieloletnim bezawaryjnym działaniem. Poza produkcją bram segmentowych oferujemy usługi monterskie i serwisowe bram segmentowych oraz automatyki wjazdowej i "garażowej". Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlowo-produkcyjną. 

Pozostałe informacje

email: info@door-car.pl
telefon: 661895265
telefon: 691748611
Wyświetlenia:35
Numer oferty:6883617365
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry