Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

BIEDRONKA CZARNY KOT MIRACULOUS FIGURKI ZESTAW a1

29,99 zł
Przesyłka płatna z góry
 • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 499 kompletów
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Marka:
  inna
 • Bohater:
  inny
 • Wiek dziecka:
  5 lat +
 • Materiał:
  Plastik
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki

Opis

krimport2424@gmail.c­om
61151621
Na tej aukcji zamawiasz:
MIRACULOUS - Figurki (6 szt.)

Figurki MIRACULOUS. Cena za komplet 6 sztuk

 • Wysokość: 5-12 cm.

Średni czas dostawy 14-35 dni roboczych, w skrajnych przypadkach może się przedłużyć do nawet 45 roboczych dni. Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku zaginięcia paczki.

Nie jesteśmy posiadaczem tego towaru, zajmujemy się jedynie pośrednictwem handlowym, świadczonym na rzecz azjatyckich dostawców towaru. Paczka wysyłana spoza terytorium UE.

Przed zakupem koniecznie zapoznaj się z regulaminem aukcji. Kolor może delikatnie się różnić, w zależności od ustawień monitor.

Galeria

Dane kontaktowe
61151621
ul. Marszałkowska 15/114
35-215 Rzeszów
krimport2424@gmail.c­om

Informacje o wysyłce

Po złożeniu zamówienia oraz wykonanym przelewie, zobowiązujemy się przekazać pieniądze oraz niezbędne informacje azjatyckiemu dostawcy towaru. Paczka wysyłana jest z poza terytorium UE, także czas oczekiwania wynosi 14-35 dni roboczych (w skrajnych przypadkach przesyłka może się wydłużyć do 45 dni roboczych (jeśli po tym czasie nie otrzymacie Państwo przesyłki, prosimy o kontakt). W przypadku zaginięcia paczki, gwarantujemy zwrot wszystkich pieniędzy(wraz z przesyłką)) do 60 dni od opłacenia zamówienia. Jeśli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup produktu na innej aukcji. Pamiętaj o tym wystawiając stosowny komentarz.

Paczka rejestrowana. Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku zaginięcia paczki.


Informacje o płatności

Po zakupie na aukcji allegro prosimy o wpłatę na poniższe konto bankowe. W tytule wpłaty prosimy podać nick allegro oraz numer aukcji, pozwoli to nam szybciej zidentyfikować kupującego co, powinno znacznie przyśpieszyć wysyłkę towaru.


 • 54 1950 0001 2006 0000 6634 0001
 • ul. Marszałkowska 15/114, 35-215 Rzeszów

Sprawdź nasze pozostałe oferty
Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Chiny, Chiny

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Paczka wysyłana spoza terytorium UE. Średni czas dostawy 14-35 dni roboczych, w skrajnych przypadkach może się przedłużyć do nawet 45 dni roboczych. Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku zaginięcia paczki.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

KR ECOMMERCE Kacper Rusinek
Marszałkowska 15/114
35-215 Rzeszów
Dodatkowe informacje

 Jeżeli za naszym pośrednictwem zakupią Państwo towar, zapewniamy również ewentualną obsługę reklamacyją - jeśli np towar został uszkodzony w transporcie, lub np jeśli rozmiar nie jest zgodny z tym, na który otrzymaliśmy zlecenie zamówienia. W takim wypadku, będziemy prosić Państwa o zdjęcie reklamowanego towaru wraz z kopertą, na której widoczony jest Państwa adres. O wyniku reklamacji informujemy Państwa mailowo, najczęściej do 2-3 dni, a maksymalnie do 10 dni.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

KR ECOMMERCE Kacper Rusinek
Marszałkowska 15/114
35-215 Rzeszów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwroty i odsprzedaż towaru: ze względu na to, że nasi Klienci są dla nas cenni i bardzo zależy nam nam utrzymaniu jak najlepszych relacji, świadcząc usługi pośrednictwa (jak zaznaczamy w aukcji, towar wysyłany jest bezpośrednio od producenta/dystrybutora do Państwa, tak aby mógł mieć jak najbardziej atrakcyjną cenę), zobowiązujemy się do odkupienia towaru od Państwa, który nabyli Państwo za naszym pośrednictwem wraz z kosztami wysyłki w ciągu 14 dni od daty zakupu, jeśli towar nie spełni Państwa oczekiwań. 

O sprzedającym
kr_import2
kr_import2
96,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

726

 

29

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,2

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kacper Rusinek
KACPER RUSINEK ECOMMERCE
Marszałkowska 15/114
35-215 Rzeszów
REGON: 365391489
NIP: 5170346585

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

REGULAMIN / KR_IMPORT2/

1. Firma KR ECOMMERCE nie jest posiadaczem towaru, tylko zajmuje się pośrednictwem handlowym świadczonym na rzecz dostawców towarów, których siedziba mieści się w Chinach.

2. Naszym zadaniem jest prezentacja oferty producentów/dystrybutorów, zbieranie oraz przekazanie zamówień danemu producentowi/dystrybutorowi.

3. Pośredniczymy finansowo w przekazaniu kwoty należnej producentowi/dystrybutorowi za towar oraz wysłanie produktu. Kwoty na rzecz producentów/dystrybutorów przekazujemy głównie w dolarach, poprzez nasz rachunek bankowy, robimy to na życzenie Klienta oraz w jego imieniu.

4. Zwroty i odsprzedaż towaru: ze względu na to, że nasi Klienci są dla nas cenni i bardzo zależy nam nam utrzymaniu jak najlepszych relacji, świadcząc usługi pośrednictwa (jak zaznaczamy w aukcji, towar wysyłany jest bezpośrednio od producenta/dystrybutora do Państwa, tak aby mógł mieć jak najbardziej atrakcyjną cenę), zobowiązujemy się do odkupienia towaru od Państwa, który nabyli Państwo za naszym pośrednictwem wraz z kosztami wysyłki w ciągu 14 dni od daty zakupu, jeśli towar nie spełni Państwa oczekiwań.W takim wypadku zbywany towar należy wysłać na adres: KR ECOMMERCE Kapcer Rusinek 35-215 Rzeszów, ul. Marszałkowska 15/114. W ciągu 4 dni przelewamy określoną kwotę na wskazany przez Państwa rachunek bankowy. Zbywany towar nie może nosić śladów użytkowania. Oczywiście, mogą Państwo również sami odesłać towar do Azji bądź innego miejsca skąd nastąpiła dana wysyłka - w takiej sytuacji każdorazowo udostępniamy dane producenta/dystrybutora. Na zwrot towaru do dystrybutora/producenta również mają Państwo 14 dni. 

5. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.

6. Kupując na aukcji jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na udostępnianie Państwa danych osobowych dystrybutorom/producentom, a także przewoźnikom, w tym firmom kurierskim oraz Poczcie Polskiej , w celach niezębnych do realizacji złożonego zamówienia.

7. Za moment wykonania umowy uznaje się dostarczenie towaru pod wskazany adres przez Klienta.

8. Produkty, które Prezentujemy Państwu na naszych aukcjach są własnością producentów azjatyckich.

9. Odpowiadamy za termin przekazania zlecenia do realizacji producentowi/dystrybutorowi oraz dopilnowujemy wysyłki towaru do Klienta. Czas dostawy jest zależny od przewoźników.

10. Zamówienie przekazujemy do producenta/hurtownika w terminie do 4 dni roboczych. Najczęściej robimy to tego samego dnia lub w dniu następnym.

11. Składając zamówienie na kilka przedmiotów, proszę mieć na uwadzę, że przedmioty mogą dotrzeć do Państwa w różnych paczkach, w różnym czasie(towary wysyłany jest z wielu magazynów).

12. Po upływie 45 dni roboczych lub wcześniej za naszą zgodą, można ubiegać się o zwrot kosztów pobranych za świadczenie naszej usługi wynikającej z jej nieprawidłowego przeprowadzenia.

13. Jako dzień zawarcia umowy pomiędzy stronami uznajemy dzień otrzymania wpłaty od kontrahenta.

14. Przyjmujemy głównie wpłatę przez " PayU" lub jeżeli sobie Państwo tego życzą wpłatę bezpośrednio na konto.

15. Każdy kto korzysta z naszych usług, zobowiązany jest do zapoznania się oraz

przestrzegania powyższego regulaminu.

Regulacje celne: W przypadku zamówień na własny użytek cło i VAT nie występują:   Zgodniez postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych zwolnione z należności celnychprzywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości (wysyłki komercyjne, np.rzeczy zmówione przez internet - zamówienie wysyłkowe) wysyłane bezpośrednio z państwatrzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie. Za „towary o niewielkiej wartości” uważasię towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EUR na przesyłkę.

Wyświetlenia:1588
Numer oferty:6911080198
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry