Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

BIAŁY PODZIĘKOWANIA gości CHRZEST roczek MAGNES

2,19 zł
1 osoba kupiła 24 sztuki
Przesyłka płatna z góry
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 8,99 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Allegro Kurier24 InPost 13,41 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 379 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę bez VAT

Opis

BIAŁE MAGNESY PODZIĘKOWANIA dla GOŚCI

Miły gest wdzięczności za przybycie względem zaproszonych gości na daną uroczystość.

Drewniany magnes uwieczni tę chwilę i na długo pozostawi ją w pamięci najbliższych.

Wykonany z płyty brzozowej surowej lub dekoracyjnej 3mm.

Oferta dotyczy dekoracji surowej, nie malowanej.

Cięta laserowo.

Z tyłu przyklejony jest magnes.

UWAGA

W TEJ AUKCJI KUPUJESZ MAGNESY W KOLORZE BIAŁYM (zdjęcie obok).

Zdjęcia ze sklejki brzozowej są tylko prezentacją produktu.

 

Wymiar 7x7cm

 

W CENĘ WLICZONY JEST INDYWIDUALNY GRAWER. MOŻESZ DODAĆ KRÓTKI TEKST LUB POZOSTAWIĆ TEN PRZYKŁADOWY.

PAMIĘTAJ ABY PODAĆ WSZYSTKIE DANE W FORMULARZU OPCJI DOSTAWY.

ZWRACAJ UWAGĘ NA POLSKIE ZNAKI I POPRAWNĄ PISOWNIĘ.

Po zakupie podaj:

- wybrany rodzaj sklejki

- imię, datę, krótki tekst lub pozostaw ten przykładowy

Układ treści na magnesie oraz rodzaj czcionki może się różnić w zależności od długości indywidualnych personalizacji i możliwości ich układów na magnesie.

UWAGA

W TEJ AUKCJI KUPUJESZ MAGNESY W KOLORZE BIAŁYM (zdjęcie obok).

Zdjęcia ze sklejki brzozowej są tylko prezentacją produktu.

Dostawa i płatność
od 8,99 zł

Lokalizacja: Chełmża, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u lovedekor_pl za co najmniej 350.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
8 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
200
czas realizacji
8-9 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
7 dni roboczych
Allegro Kurier24 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
13,41 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
8-9 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Wybierając opcję dostawy Inpost lub Ruch prosimy wziąć pod uwagę brak terminowości dostaw tych przewoźników. Inpost zgodnie z ich regulaminem deklaruje D+1 w dni robocze, co nie jest terminem gwarantowanym w rozumieniu prawa pocztowego. Ruch zgodnie z ich regulaminem dostarcza przesyłki najpóźniej w 4 dniu roboczym następującym po dniu nadania przesyłki. Nie zawsze deklarowany czas dostarczenia pokrywa się z rzeczywistym.

Punkty odbioru

ALLEDETAL
PLUSKOWĘSY 6
87-140 CHEŁMŻA
woj. kujawsko-pomorskie
email: lovedekor@wp.pl

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

AlleDetal
Pluskowęsy 6
87-140 Chełmża
Dodatkowe informacje

 Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady Towaru z tytułu  rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w  szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży  zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca  2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie  Kodeksu cywilnego (Dziennik Ustaw z 2002 roku o numerze 141, poz. 1176  ze zm.). 


Naszym obowiązkiem jest dostarczenie towaru bez wad. Czas na reklamację z tytułu rękojmi wynosi do dwóch lat od momentu wydania rzeczy Kupującemu.


Reklamację możesz złożyć m.in. :

 - pisemnie na adres: Pluskowęsy 6, 87-140 Chełmża;

 - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: lovedekor@wp.pl


W przypadku odstąpienia od umowy  jako konsument ponosisz tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba  że przedsiębiorca zgodził się je ponieść lub nie poinformował Cię o  konieczności poniesienia tych kosztów. 

 W przypadku reklamacji pamiętaj, że Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest  obowiązany na nasz koszt dostarczyć Towar wadliwy na adres: Pluskowęsy  6, 87-140 Chełmża. Jeżeli jednak ze względu na rodzaj Towaru lub sposób  jego zamontowania jego dostarczenie byłoby nadmiernie utrudnione,  Kupujący obowiązany jest nam udostępnić Towar w miejscu, w którym się  znajduje. 


Postępowanie reklamacyjne będziemy się starać zakończyń jak najszybciej, nie w dłuższym terminie niż 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Postanowienia dotyczące przedsiębiorców

• Zgodnie z art. 558 § 1  Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za  Towar wobec Kupującego nie będącego konsumentem zostaje wyłączona.

•  Z chwilą wydania przez Sprzedającego Towaru przewoźnikowi przechodzą na  Kupującego nie będącego konsumentem korzyści i ciężary związane z  Towarem oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia  Towaru. Sprzedający w takim wypadku nie ponosi odpowiedzialności za  utratę, ubytek lub uszkodzenie Towaru powstałe od przyjęcia go do  przewozu aż do wydania go Kupującemu oraz za opóźnienie w przewozie  przesyłki.

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń

zczegółowe  informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego  konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i  dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na  stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod  adresem:  https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy  Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt  kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub  adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego  zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach  dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument  posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych  sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń: (1) wniosek o  rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej  informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/); (2) wniosek w  sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora  Inspekcji Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego  ze względu na miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez  Sprzedawcę); oraz (3) pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika  konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych  należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie  Konsumentów Polskich). Porady udzielane są między innymi mailowo pod  adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii  konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach  8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).

Pod  adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma  internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i  przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR  stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem  kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do  pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych  wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie  usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem  internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów:  https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AlleDetal
Pluskowęsy 6
87-140 Chełmża

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni  kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia  kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych poniżej. Do zachowania terminu  wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o  odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:

• pisemnie: Pluskowęsy 6, 87-140 Chełmża;

• mailowo: lovedekor@wp.pl;


Możesz skorzystać z dołączonego przykładowego wzoru formularza.


 

Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:

•  dla umowy, w wykonaniu której Sprzedający wydaje Towar, będąc  zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. umowa sprzedaży) – od  objęcia Towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego  osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: (1)  obejmuje wiele Towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w  częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Towaru, partii lub części  albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Towarów przez czas oznaczony  – od objęcia w posiadanie pierwszego z Towarów;

• dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.

Zwrot wzajemnych świadczeń:

•  Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni  kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Towar  Sprzedającemu lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedającego  do odbioru, chyba że Sprzedający zaproponował, że sam odbierze Towar. Do  zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem.  Konsument może zwrócić Towar na adres: Pluskowęsy 6, 87-140 Chełmża.

•  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru  będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

•  Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni  kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu  od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego  płatności, w tym koszty dostawy Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów  wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innego niż  najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie Transakcji).  Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu  płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził  się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi  kosztami. Jeżeli Sprzedający nie zaproponował, że sam odbierze Towar od  konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od  konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez  konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie  nastąpi wcześniej.

Możliwe koszty odstąpienia od umowy - możliwe  koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które  obowiązany jest ponieść konsument:

• Jeżeli konsument wybrał  sposób dostawy Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w  opisie danej Transakcji, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu  konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

• Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

Wyjątki  od prawa odstąpienia od umowy - prawo odstąpienia od umowy zawartej na  odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

•  świadczenie usług, jeżeli Sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną  zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedającego utraci  prawo odstąpienia od umowy;

• w której przedmiotem świadczenia  jest Towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji  konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

• w której przedmiotem świadczenia jest Towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

•  w której przedmiotem świadczenia jest Towar dostarczany w  zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

• w której  przedmiotem świadczenia są Towary, które po dostarczeniu, ze względu na  swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

•  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

• dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

•  dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
lovedekor_pl
lovedekor_pl
97,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

322

 

9

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,4

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Katarzyna Filipiak
AlleDetal
Pluskowęsy 6
87-140 Chełmża
REGON: 340561695
NIP: 8792344066

Kontakt

 • 507****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

WAŻNA INFORMACJA

27.04-06.05.18 - urlop

Realizacje zamówień od 07.05

Za utrudnienia przepraszamy!Ciesz się w życiu drobiazgami.

Kiedyś spojrzysz za siebie i zobaczysz, że były to rzeczy wielkie.


My trzymamy się powyższego i z wielkim zamiłowaniem tworzymy dla Was różne dekoracje do domu i ogrodu. Znajdziecie u nas podziękowania dla gości, księgi gości, prezenty dla najbliższych, życzenia, pamiątki, dekoracje domu jak napisy, ramki na zdjęcia, zawieszki, dodatki do wnętrz i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która nieprzerwalnie się poszerza i dostosowuje do Waszych potrzeb.


Kilka ważnych informacji, które mogą ułatwić Państwu współpracę z nami:

 •  Wybierając wysyłkę Paczkę w Ruchu licz się z długim okresem dostawy. Z naszych doświadczeń wynika, że dostawa takiej przesyłki może trwać nawet 7 dni roboczych. Regulamin Ruchu informuje o 4 dniach roboczych (które nie są gwarantowane). W okresie wzmożonych wysyłek jak np. święta dostawa może ulec jeszcze większemu wydłużeniu.
 • Wybierając wysyłkę Inpost paczkomaty bierz pod uwagę, że w okresie wzmożonych wysyłek jak np. święta takie paczki mogą nie dojść na czas. Nie polecamy również tej opcji wysyłki jeśli produkt musisz mieć u siebie w jak najszybszym czasie.
 • Na zapytania email odpowiadamy do 3 dni roboczych. Jeśli w tym czasie nie otrzymaliście odpowiedzi prosimy o kolejną wiadomość.
 • W przypadku utrudnionego kontaktu telefonicznego prosimy o zostawienie smsa z zapytaniem i danymi kupującego. Nie zawsze możemy rozmawiać ale odpowiedzi sms w większości przypadków mamy możliwość udzielić.
 • wysyłamy 3 emaile (potwierdzenie transakcji, potwierdzenie księgowania, potwierdzenie wysyłki). Ze względu na ogrom zamówień pierwszeństwo ma ich realizacja, stąd prosimy o zminimalizowanie swoich zapytań i wysyłanie tylko takich, na które nie ma odpowiedzi w aukcji. Dziękujemy.
 • wysyłki staramy się realizować od poniedziałku do czwartku. Naszym celem jest jak najbardziej zminimalizować ryzyko uszkodzeń w drodze do Państwa.
 • w okresie wzmożonych wysyłek mimo, że nie jest to obowiązkowe zalecamy sprawdzanie zawartości paczki w obecności przewoźnika
 • w przypadku niezadowolenia z towaru bardzo prosimy o nie wystawianie nam niepochlebnej opinii (chyba że już naprawdę wyczerpiecie wszystkie inne drogi porozumienia z nami :-) ). Apelujemy o świadome kupowanie, czyli korzystanie ze swoich praw konsumenta. Produkt można reklamować, wymienić oraz zwrócić - wybór do rozwiązania problemu jest duży. Każda sytuacja jest do rozwiązania - spróbujmy poszukać złotego środka. Jest to dużo przyjemniejsze niż bezsensowne potyczki i pretensje


Cenimy sobie konstruktywną krytykę. Wierzymy, że po drugiej stronie monitora są ludzie a nie ludziska. Każda Wasza uwaga (najlepiej na email lovedekor@wp.pl) jest dla nas istotna.   Tworzenie dekoracji, które Wy kupujecie daje nam wiele satysfakcji. A jeszcze więcej, gdy wiemy, że wywołaliśmy nimi radość.

Pozostałe informacje

Kilka ważnych informacji, które mogą ułatwić Państwu współpracę z nami:  

 • Wybierając wysyłkę Paczkę w Ruchu licz się z długim okresem dostawy. Z naszych doświadczeń wynika, że dostawa takiej przesyłki może trwać nawet 7 dni roboczych. Regulamin Ruchu informuje o 4 dniach roboczych (które nie są gwarantowane). W okresie wzmożonych wysyłek jak np. święta dostawa może ulec jeszcze większemu wydłużeniu.  
 • Wybierając wysyłkę Inpost paczkomaty bierz pod uwagę, że w okresie wzmożonych wysyłek jak np. święta takie paczki mogą nie dojść na czas. Nie polecamy również tej opcji wysyłki jeśli produkt musisz mieć u siebie w jak najszybszym czasie.  
 • Na zapytania email odpowiadamy do 3 dni roboczych. Jeśli w tym czasie nie otrzymaliście odpowiedzi prosimy o kolejną wiadomość.  
 • W przypadku utrudnionego kontaktu telefonicznego prosimy o zostawienie smsa z zapytaniem i danymi kupującego. Nie zawsze możemy rozmawiać ale odpowiedzi sms w większości przypadków mamy możliwość udzielić.  
 • Wysyłamy 3 emaile (potwierdzenie transakcji, potwierdzenie księgowania, potwierdzenie wysyłki). Ze względu na ogrom zamówień pierwszeństwo ma ich realizacja, stąd prosimy o zminimalizowanie swoich zapytań i wysyłanie tylko takich, na które nie ma odpowiedzi w aukcji. Dziękujemy.  
 • Wysyłki staramy się realizować od poniedziałku do czwartku. Naszym celem jest jak najbardziej zminimalizować ryzyko uszkodzeń w drodze do Państwa.  
 • W okresie wzmożonych wysyłek mimo, że nie jest to obowiązkowe zalecamy sprawdzanie zawartości paczki w obecności przewoźnika.  
 • W przypadku niezadowolenia z towaru bardzo prosimy o nie wystawianie nam niepochlebnej opinii (chyba że już naprawdę wyczerpiecie wszystkie inne drogi porozumienia z nami :-) ). Apelujemy o świadome kupowanie, czyli korzystanie ze swoich praw konsumenta. Produkt można reklamować, wymienić oraz zwrócić - wybór do rozwiązania problemu jest duży. Każda sytuacja jest do rozwiązania - spróbujmy poszukać złotego środka. Jest to dużo przyjemniejsze niż bezsensowne potyczki i pretensje  


Cenimy sobie konstruktywną krytykę. Wierzymy, że po drugiej stronie monitora są ludzie a nie ludziska. Każda Wasza uwaga (najlepiej na email lovedekor@wp.pl) jest dla nas istotna.   Tworzenie dekoracji, które Wy kupujecie daje nam wiele satysfakcji. A jeszcze więcej, gdy wiemy, że wywołaliśmy nimi radość.

Wyświetlenia:1220
Numer oferty:6950720678
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry