Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

bateria zam H-AAA500X2

21,96 zł
Przesyłka płatna z góry
List ekonomiczny
0,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 10 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

vhbw bateria zastępcza do telefonu stacjonarnego oraz bezprzewodowego NiMH 600 mAh zam. H-AAA500X2

Kompatybilna bateria zastępcza marki vhbw do Państwa telefonu stacjonarnego czy telefonu bezprzewodowego (DECT).

Z naszą ofertą, która gwarantuje doskonały stosunek ceny do jakości naszych produktów mogą Państwo wposażyć wszystkie swoje telefony domowe w nasze baterie.

Nasze baterie spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa eksploatacji. Mogą Państwo nadal używać swojej standardowej ładowarki. Poniższa bateria doskonale nadaje się jako dodatkowa bateria zastępcza.

W celu uzyskania pewności odnośnie kompatybilności naszego produktu z Państwa sprzętem prosimy o sprawdzenie pola „zastępuje następujący/e oryginalne baterie” oraz „przeznaczona do następujących urządzeń”, czy Państwa aktualnie używany telefon znajduje się na liście.

- nie jest to towar oryginalny - niemniej wysokiej jakości oraz kompatybilny produkt marki vhbw.

zawartość przesyłki:

 • 1 x bateria

specyfikacja:

 • typ ogniw / technologia: NiMH
 • pojemność: 600 mAh
 • napięcie: 2.4 V
 • moc: 1.44 Wh

przeznaczona do następujących urządzeń:

 • Philips Aleor : 300
 • Philips DECT : 215 Trio
 • Philips DECT : TU3315
 • Philips Kala : 300
 • Philips Kala : 300 Vox
 • Philips Kala : 3322
 • Philips Kala : 3350
 • Philips Kala : 3351
 • Philips Kala : 3352
 • Philips Kala : Vox 300
 • Philips Kala : Vox 300 Duo
 • Philips Kala : Vox 300 Vox Duo
 • Philips Xalio : 300
 • Philips Xalio : 300 DECT
 • Philips Zenia : 300

zastępuje następujące oryginalne baterie

 • H-AAA500X2

W naszej ofercie znajdują się między innymi zasilacze sieciowe do Państwa telefonu stacjonarnego, jak również baterie (akumulatory), kable, przejściówki i narzędzia do innych urządzeń elektronicznych.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Drezno (Saksonia), Niemcy

Aby mieć darmową dostawę, kup u electropapa za co najmniej 0.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5-6 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
6 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

6 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

BW Handelsgesellschaft mbH || RMA / Dział zwrotów i reklamacji
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Dodatkowe informacje

Procedura reklamacji: 

Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy pod adresem mailowym lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

  

 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail kupującego, 
 2. datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 
 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania kupującego,   
 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.   


Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.   

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Formularz do pobrania tutaj: http://www.vhbw.de/retourepl.pdf   

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BW Handelsgesellschaft mbH || RMA / Dział zwrotów i reklamacji
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Okres na odstąpienie mija po upływie 14 dni licząc od dnia, w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie towarów (bądź wskazana przez Państwa osoba trzecia, inna niż przewoźnik, weszła w fizyczne posiadanie towarów). Aby skorzystać z prawa do odstąpienia, muszą Państwo poinformować nas, B & W Handelsgesellschaft mbH RMA / Dział zwrotów i reklamacji Thormeyerstr. 1 01877 Bischofswerda Germany E-Mail: verkauf@vhbw.de Fax: +49 321213 64729 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy, przesyłając jednoznaczne oświadczenie (np. pismo wysłane pocztą, e-mailem lub faksem). Mogą Państwo posłużyć się załączonym wzorem formularza odstąpienia od umowy, lecz nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.   

Koszty przesyłki zwrotnej towaru: kupujący ponosi bezpośrednie koszty przesyłki zwrotnej towaru.


Formularz do pobrania tutaj: http://www.vhbw.de/retourepl.pdf
 

Skutki odstąpienia od umowy   

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy niezwłocznie Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy standardowy sposób dostarczenia oferowany przez nas), a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przez nas towarów lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich odesłania, w zależności od tego, co nastąpi najwcześniej. Prosimy odesłać nam towary bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o swoim odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin zostaje dotrzymany, jeśli odeślą Państwo towary przed upływem terminu 14 dni. Państwo ponoszą bezpośrednie koszty przesyłki zwrotnej towaru. Państwo odpowiadają jedynie za jakiegokolwiek zmniejszenie wartości towarów, wynikające z ich użytkowania w sposób inny niż było to konieczne do ustalenia charakteru, cech i sposobu działania towarów.   

O sprzedającym
electropapa
electropapa
97,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

1174

 

31

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

B & W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
NIP: DE251356088

Kontakt

poniedziałek - piątek
07:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy na stronie vhbw!*

Specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów elektronicznych – u nas znajdziesz najwyższej jakości sprzęt RTV także dla Twojego domu!

O firmie

B & W spółka handlowa z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów części i akcesoriów elektronicznych na europejskim rynku sprzedaży online. Jako młody i dynamiczny zespół składający się z 30 pracowników, któremu przyświęca dewiza „Jakość z pasją”, stworzyliśmy własną markę VHBW, która zdobywa popularność na takich portalach internetowych jak eBay czy Amazon.

Zajmujemy czołowe miejsca na światowych rynkach sprzedaży internetowej, czego dowodem jest ponad milion pozytywnych ocen od naszych klientów w ciągu ostatnich 7 lat.

Marka vhbw to gwarancja wysokiej jakości szerokiej gamy produktów. Do różnych rodzajów laptopów, aparatów fotograficznych, smartfonów, drukarek oraz telefonów oferujemy ładowarki, kable do ładowarek, baterie, adaptery jak również tusze do drukarek i tonery. 

Electropapa, vhbw oraz INTENSILO® są zarejestrowanymi markami.

Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć towar bez wad fizycznych, z wyłączeniem wad opisanych w ofercie sprzedaży, o ile takowe występują.

*Jesteśmy niemieckim przedsiębiorstwem działającym w oparciu i zgodnie z prawem obowiązującym na terenie Niemiec.

Pozostałe informacje

Informacje nt. rękojmi

Konsumenci niekomercyjni posiadają 24-miesięczną rękojmię na towary zakupione po 01.01.2002. Proszę mieć na uwadze, że jeśli wada produktu wystąpi w okresie pierwszych 6-ciu miesięcy od dnia otrzymania towaru, to ustawodawca zakłada, że towar był już uszkodzony w momencie dostawy. Po upływie pierwszych 6-ciu miesięcy, zgodnie z tzw. odwróceniem ciężarem dowodu, zakłada się, że towar nie wykazywał przy odbiorze żadnych wad. Wnioski o rękojmę po upływie tego czasu są rozpatrywane tylko pod warunkiem, jeśli klient jest w stanie udowodnić istnienie wady już w momencie dostawy. Należy upewnić się, czy reklamowany towar znajduje się w okresie 24-miesięcznej rękojmi, ponieważ po upływie 6-ciu miesięcy, należy dodatkowo przedłożyć niezbędny dowód wskazujący na wadę towaru w chwili dostawy. Ponadto proszę upewnić się, czy mankament towaru jest faktycznie wadą techniczną towaru. W przypadku, gdy wskazana przez Państwa usterka powstała z powodu niekompatybilności z innymi urządzeniami, a skontrolowany przez nas towar po testowaniu nie wykazuje żadnych wad, mogą zostać naliczone dodatkowe koszty operacyjne, takie jak koszta wysyłki czy opłata manipulacyjna. 


Komisja Europejska oferuje platformę internetowego rozstrzygania sporów, dostępną tutaj: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Pod tym linkiem znajdują się dane kontaktowe oficjalnej usługi rozstrzygania sporów: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.adr.show

Wyświetlenia:22
Numer oferty:7112474246
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry