Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

ATRAPA GRILL NERKI BMW E46 2001-05 BLACK HIT !!!

165,00 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 kompletu
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  3 [kg]

Opis


KOD TOWARU: GRBM16
NAZWA: ATRAPA GRILL BMW E46 SEDAN / TOURING NO EMBLEM BLACK

ZAKRES ROCZNIKÓW :
2001-05
PRODUCENT / JAKOŚĆ/ OPIS :
- wysokiej jakości produkt znanej firmy tuningowej
- wykonany jest z dobrej klasy ABS-u /plastik/ bez miejsca na znaczek firmowy /logo/ auta
- mocowania i kształt oferowanej atrapy są takie same jak oryginalnej części
- bez problemu pasuje na mocowania do karoserii do wszystkich wersji nadwozia i silnika
- stosunkowo niska cena
- wystawiamy fa vat
- niesamowity wygląd
- sportowy charakter
- nadaje się do założenia nawet bez malowania

STAN TECHNICZNY : przedmiot jest fabrycznie nowy, w idealnym stanie, nieużywany, nieuszkodzony, niezniszczony, odpowiednio zabezpieczony i przygotowany do transportu

GWARANCJA : 12 MIESIĘCY

Witamy na aukcjach internetowych firmy M&M HANSAUTO. Nasza firma istnieje od 1998 roku i zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną części mechanicznych, i blacharskich oraz akcesoriów samochodowych do większości marek samochodów. Specjalizujemy się w oświetleniu: seryjnym i tuningowym. Współpracujemy od lat z największymi hurtowniami części samochodowych w Europie i w Polsce co daje nam możliwość zamawiania i dostęp do olbrzymiego asortymentu w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami znanych na całym świecie niemieckich firm tuningowych : In.pro i FK Automotive. Kupując u nas masz gwarancje najwyższej jakości produktu, bardzo dobrej ceny, profesjonalnej obsługi i błyskawicznej realizacji każdego zamówienia.
Każdy klient i każde zamówienie jest dla nas bardzo ważne więc możesz mieć pewność że dołożymy wszelkich starań by każdą transakcje zakończyć sukcesem. Zadowolenie naszych klientów jest naszym sukcesem !

Serdecznie zapraszamy do udanych zakupów !
Po zakończeniu aukcji /zakupie/ otrzymają Państwo mail z serwisu allegro z nasza wiadomością. Bardzo prosimy o odpowiedź - pilne potwierdzenie:
- danych zakupionego przedmiotu a jeżeli aukcja daje taka możliwość:
w szczególności ilości sztuk, strony lewej lub prawej, koloru, itd., itp.
- numeru telefonu kontaktowego który pozwoli kurierowi na sprawne doręczenie paczki
- ewentualnej zmiany adresu wysyłki
- ewentualnych danych do faktury VAT wraz z numerem NIP standardowo do każdej paczki dołączony jest paragon fiskalny w foliowej koszulce pod listem przewozowym na zewnątrz paczki.
Przesyłki realizujemy TYLKO za pośrednictwem firm kurierskich GLS i UPS od poniedziałku do piątku. 99% z nich dociera do naszych klientów na w ciągu 24 godzin z wyjątkiem sobót niedziel i świąt. NIE WYSYŁAMY POCZTĄ POLSKĄ !!!
Jeżeli w aukcji nie zaznaczono inaczej towar wysyłamy tylko za pobraniem /całość należności: cena części +opłata za transport jest płatna przy odbiorze u kuriera/.
Każda paczka jest ubezpieczona od kradzieży i zniszczenia, sprawdzona przed wysyłką i odpowiednio zapakowana więc nie ma możliwości byś otrzymał/ła towar niesprawny lub uszkodzony !!!

TUTAJ MOŻNA SPRAWDZIĆ GDZIE JEST TWOJA PACZKA !!!
KLIKNIJ NA LINK PONIŻEJ I WPISZ NUMER PRZESYŁKI.WARUNKI ODBIORU :
PAMIĘTAJ BY KONIECZNIE SPRAWDZIĆ ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI PRZY ODBIORZE W OBECNOŚCI KURIERA !!!

ZAWSZE MASZ PRAWO OTWORZYĆ PRZESYŁKĘ - PO JEJ POKWITOWANIU BIERZESZ ZA NIĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. W PRZYPADKU USZKODZEŃ PRZESYŁKI-TOWARU KONIECZNIE NALEŻY SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ REKLAMACYJNY W OBECNOŚCI KURIERA W MOMENCIE ODBIORU PACZKI !!!

PAMIĘTAJ ŻE ZAWSZE MASZ PRAWO PO ZGŁOSZENIU PRZEWOŹNIKOWI ŻE MASZ ZASTRZEŻENIA CO DO STANU OPAKOWANIA PRZESYŁKI DO JEJ SPRAWDZENIA W OBECNOŚCI KURIERA. MIMO ŻE KAŻDY KURIER SIĘ SPIESZY I MA DUŻO PRACY MA OBOWIĄZEK ZACZEKAĆ AŻ SPRAWDZISZ ZAWARTOŚĆ !!!

PAMIĘTAJ ZE TYLKO PRAWIDŁOWE SPORZĄDZENIE PROTOKOŁU REKLAMACYJNEGO W OBECNOŚCI KURIERA GWARANTUJE MI WYPŁATĘ UBEZPIECZENIA A TOBIE NOWA CZĘŚĆ !!! ZWRÓĆ ZATEM KONIECZNIE SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA STAN OPAKOWANIA:
DZIURY W KARTONACH,
ZGNIECENIA,
ZAGIĘCIA,
ZNISZCZENIA,
ZALANIA
LUB INNE MOŻLIWE PRZYCZYNY USZKODZENIA PACZKI I WPISZ TO DO PROTOKOŁU !!!

NASTĘPNIE WYŚLIJ DO NAS SCAN PROTOKOŁU ORAZ ZDJĘCIA USZKODZEŃ I OPAKOWANIA.

Sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe podczas transportu i opóźnienia dostarczenia przesyłek przez współpracujących przewoźników.
F.H.U.P. M&M MIROSŁAW MARECKI
HANSAUTO
UL.RADZISZOWSKA 44
32-050 SKAWINA

Godziny pracy:
PN-PT - 9-18
SOB - 9-11
NIEDZ (tylko giełda) 7-13
ALEJKA: ALFA STOISKO: 73+74
TEL: 603 130 085ZAKUPY NA RATY
KLIKNIJ PONIŻEJ !!!

Nasza firma dołoży wszelkich starań by każdą transakcje zakończyć sukcesem obu stron.
Nasze doświadczenie i rzetelności potwierdzają otrzymane komentarze oraz ponad 10 letnia historia naszej działalności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami z przyjemnością pomożemy, doradzimy, znajdziemy najlepsze rozwiązanie.
Złożenie zamówienia poprzez aukcje internetowa bądź w naszym sklepie internetowym jest potwierdzeniem zawarcia umowy kupna-sprzedaży zgodnie z obowiązującymi na terenie RP przepisami prawnymi a w szczególności oznacza akceptacje poniższego regulaminu. Co za tym idzie obydwie strony umowy zyskują szczególne prawa i obowiązki:

1/ Sprzedający zobowiązuje się do najszybszego z możliwych realizacji zamówienia od kupującego z zachowaniem należytej staranności dbałości i troski o dobro klienta jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieterminowe doręczenia współpracujących firm kurierskich. Kupującemu nie przysługuje prawo do żądania odszkodowania oraz jakichkolwiek opłat /np. koszt montażu- demontażu itd. itp./ z tego tytułu.

2/ Sprzedający w imieniu producenta udziela Kupującemu i tylko Kupującemu 12 miesięcznej gwarancji jakości na prawidłowe i poprawne działanie zakupionego towaru na terytorium RP zgodnie z opisem i zastosowaniem określonym na dowodzie zakupu. Czas trwania gwarancji rozpoczyna swój bieg z datą wydania lub dostarczenia towaru kupującemu.

3/ W ramach udzielonej gwarancji Sprzedający zobowiązuje się do wymiany wadliwego towaru lub usunięcia usterki w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania przedmiotu reklamacji. Z przyczyn niezależnych od Sprzedającego w wyjątkowych przypadkach powyższy termin może zostać wydłużony o kolejne 14 dni roboczych o czym Sprzedający zawiadomi pisemnie lub ustnie kupującego. Czas rozpatrzenia gwarancji biegnie od daty dostarczenia wadliwego towaru do siedziby Sprzedającego.

4/ Sprzedający nie jest zobowiązany do dostarczenia Kupującemu części zastępczych ani ich elementów oraz nie ponosi żadnych kosztów montażu i demontażu reklamowanego towaru. Wszelkie te koszty jak i koszt dostarczenia wadliwego towaru spoczywają na Kupującym.

5/ Kupujący ma obowiązek dostarczenia reklamowanego towaru w możliwie najlepszym stanie, w najkrótszym możliwym czasie po ujawnieniu usterki. Towar może być dostarczony osobiście lub za pośrednictwem poczty polskiej paczką bez pobrania. Inne przesyłki nie będą przyjmowane. Towar musi być dostarczony:
-w oryginalnym opakowaniu,
-z oryginalnym dowodem zakupu i jeżeli była wydana oryginalną kartą gwarancyjną,
-z opisem usterki, z danymi teleadresowymi oraz określeniem żądania reklamacyjnego /zwrot gotówki , naprawa przedmiotu, wymiana, towaru na nowy wolny od wad lub inny, itp./

Brak któregokolwiek z powyższych warunków może spowodować iż gwarancja zostanie odrzucona.

6/ W przypadku gdy:
-przedmiot umowy nie był używany zgodnie z przeznaczeniem,
-towar nosi ślad uszkodzeń mechanicznych lub wywołanych nimi wad,
-uszkodzenia powstały w czasie transportu do Kupującego
-uszkodzenia powstały w skutek nieprzestrzegania przez Kupującego zasad eksploatacji i konserwacji towaru
-uszkodzenia powstały z winy lub niewiedzy Kupującego,
-uszkodzenia spowodowane są poprzez nieprawidłowy montaż,
-uszkodzenia powstały poprzez oddziaływanie innych czynników termicznych, chemicznych lub elektrycznych / w szczególności zastosowania niewłaściwych żarówek, podanie błędnego zasilania itd. itp,
-uszkodzenia powstały na skutek dokonanej samowolnie przeróbki zakupionego towaru,
-nie dokonano montażu towaru w specjalistycznym zakładzie,

Kupujący traci uprawnienia z tytułu gwarancji i rękojmi.

7/ W przypadku uznania reklamacji Sprzedający dostarcza towar do kupującego na swój koszt. W innych przypadkach koszty powyższe ponosi Kupujący.

8/ W szczególnych przypadkach nieuzasadnionych reklamacji Sprzedający może obciążyć Kupującego kosztami : ekspertyz, testów, bądź opinii rzeczoznawcy.

9/ Gwarancja nie obejmuje problemów wynikających z niewłaściwego współdziałania przedmiotu umowy z innymi podzespołami lub urządzeniami bez homologacji lub dostarczonymi od podmiotów trzecich oraz nieprawidłowej naprawy blacharsko-lakiernic­zej.
/niewłaściwe spasowanie elementów po kolizji bądź wypadku/

10/ Kupujący ma obowiązek niezwłocznie poinformować Sprzedającego o zauważonej wadzie towaru i poinformować pisemnie o terminie dostarczenia towaru do reklamacji.

11/ Kupujący ma obowiązek przedstawić wszelkie możliwe dokumenty potwierdzające ujawnione wady fabryczne zakupionego towaru /np. zaświadczenie ze stacji diagnostycznej, wydruk z testera amortyzatorów bądź akumulatorów/.

12/ W szczególnych przypadkach Kupujący może zostać wezwany przez Sprzedającego do kontroli poprawności:
- montażu towaru
- stanu karoserii samochodu /spasowania poszczególnych elementów/
- poprawności działania innych układów samochodu związanych z działaniem zakupionego towaru
w siedzibie sprzedającego lub innym warsztacie specjalistycznym.

13/ Sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za użyte przez kupującego współpracujące z przedmiotem umowy podzespoły i elementy bez wymaganych przepisami prawnymi oznaczeń i zastosowań.
F.H.U.P. M&M MIROSŁAW MARECKI, HANSAUTO Copyrights 2010 HansAuto. All right reserved.
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QVZJFjAETmEINfTF581x­RCOW5/SwfZibvO8UFIV0­caJmaDKBJMBiwGWzB2N5­ij2s6[/DANE_EU]
Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: SKAWINA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Dodatkowe informacje

ODBIÓR OSOBISTY TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TERMINU !!! W PRZYPADKU NIEDOSTĘPNOŚCI TOWARU CZAS REALIZACJI MOŻE SIĘ WYDŁUŻYĆ DO 14 DNI !!! KONIECZNIE SPRAWDŹ ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI PRZY KURIERZE !!!

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

F.H.U.P. M&M MIROSŁAW MARECKI
RADZISZOWSKA 44
32-050 SKAWINA
Dodatkowe informacje

 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U.P. M&M MIROSŁAW MARECKI
RADZISZOWSKA 44
32-050 SKAWINA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
1hans
1hans
97,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

450

 

11

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Miroslaw Marecki
F.H.U.P. M&M MIROSŁAW MARECKI
RADZISZOWSKA 44
32-050 Skawina kolo Krakowa
REGON: 351427531
NIP: 677-165-02-42

Kontakt

 • 12 *** ** ** (pokaż)
 • 603 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 18:00
sobota
09:00 - 11:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

F.H.U.P. M&M MIROSŁAW MARECKI 

32-050 SKAWINA UL. RADZISZOWSKA 44 

TEL: 12 276 76 61 KOM: 603130085 

Godziny pracy: PN-PT - 9-18 SOB - 9-11 

NIEDZ (tylko giełda samochodowa Rybitwy) 7-13 ALEJKA: ALFA STOISKO: 73+74

MAIL: hansauto@hansauto.pl              MAIL 2 : hans.ss@interia.pl


ODBIÓR OSOBISTY TOWARU TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM !!!


Witamy na aukcjach internetowych firmy M&M HANSAUTO. 

Nasza firma istnieje od 1998 roku i zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną części mechanicznych, i blacharskich oraz akcesoriów samochodowych do większości marek samochodów. Specjalizujemy się w oświetleniu: seryjnym i tuningowym. Współpracujemy od lat z największymi hurtowniami części samochodowych w Europie i w Polsce co daje nam możliwość zamawiania i dostęp do olbrzymiego asortymentu w bardzo atrakcyjnych cenach. Kupując u nas masz gwarancje najwyższej jakości produktu, bardzo dobrej ceny, profesjonalnej obsługi i błyskawicznej realizacji każdego zamówienia. 


Każdy klient i każde zamówienie jest dla nas bardzo ważne więc możesz mieć pewność że dołożymy wszelkich starań by każdą transakcje zakończyć sukcesem. Zadowolenie naszych klientów jest naszym sukcesem ! 

Serdecznie zapraszamy do udanych zakupów !


Pozostałe informacje

REGULAMIN:


Po zakończeniu aukcji /zakupie/ otrzymają Państwo mail z serwisu allegro z nasza wiadomością. Bardzo prosimy o odpowiedź pilne potwierdzenie: - danych zakupionego przedmiotu jeżeli aukcja daje taka możliwość a w szczególności ilości sztuk, strony lewej lub prawej, koloru, itd., itp. - numeru telefonu kontaktowego który pozwoli kurierowi na sprawne doręczenie paczki - ewentualnej zmiany adresu wysyłki - ewentualnych danych do faktury VAT wraz z numerem NIP. Standardowo do każdej paczki dołączony jest paragon fiskalny. 


Przesyłki realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich i poczty od poniedziałku do piątku. 99% z nich dociera do naszych klientów w Polsce w ciągu 24 godzin.

Każda paczka jest ubezpieczona od kradzieży i zniszczenia, dokładnie sprawdzona przed wysyłka i odpowiednio zapakowana. Dokładamy wszelkich starań by zminimalizować ryzyko uszkodzeń transportowych. 


WARUNKI ODBIORU PRZESYŁEK : 

PAMIĘTAJ BY KONIECZNIE SPRAWDZIĆ ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI PRZY ODBIORZE W OBECNOŚCI KURIERA !!! PO JEJ POKWITOWANIU BIERZESZ ZA NIA ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

W PRZYPADKU USZKODZEŃ PRZESYŁKI-TOWARU KONIECZNIE NALEŻY SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ REKLAMACYJNY W OBECNOŚCI KURIERA W MOMENCIE ODBIORU PACZKI !!! PAMIĘTAJ ŻE ZAWSZE MASZ PRAWO PO ZGŁOSZENIU PRZEWOŹNIKOWI ŻE MASZ ZASTRZEŻENIA CO DO STANU OPAKOWANIA PRZESYŁKI DO JEJ SPRAWDZENIA W OBECNOŚCI KURIERA. MIMO ŻE KAŻDY KURIER SIĘ SPIESZY I MA DUŻO PRACY MA OBOWIĄZEK ZACZEKAĆ AŻ SPRAWDZISZ ZAWARTOŚĆ !!! PAMIĘTAJ ŻĘ TYLKO PRAWIDŁOWE SPORZĄDZENIE PROTOKOŁU REKLAMACYJNEGO W OBECNOŚCI KURIERA GWARANTUJE MI WYPLATĘ UBEZPIECZENIA A TOBIE NOWA CZĘŚĆ !!! ZWRÓĆ ZATEM KONIECZNIE SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA STAN OPAKOWANIA: DZIURY W KARTONACH, ZGNIECENIA, ZAGIĘCIA, ZNISZCZENIA, ZALANIA LUB INNE MOŻLIWE PRZYCZYNY USZKODZENIA PACZKI I WPISZ TO DO PROTOKOŁU !!! 

NASTĘPNIE WYŚLIJ DO NAS SCAN PROTOKOŁU ORAZ ZDJĘCIA USZKODZEŃ I OPAKOWANIA. 

Sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe podczas transportu i opóźnienia dostarczeniaprzesyłek przez współpracujących przewoźników. 

Nasza firma dołoży wszelkich starań by każdą transakcje zakończyć sukcesem obu stron. Nasze doświadczenie i rzetelności potwierdzają otrzymane komentarze oraz ponad 15 letnia historia naszej działalności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami z przyjemnością pomożemy, doradzimy, znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Złożenie zamówienia poprzez aukcje internetowa bądź w naszym sklepie internetowym jest potwierdzeniem zawarcia umowy kupna-sprzedaży zgodnie z obowiązującymi na terenie RP przepisami prawnymi a w szczególności oznacza akceptacje poniższego regulaminu. Co za tym idzie obydwie strony umowy zyskują szczególne prawa i obowiązki: 

1/ Sprzedający zobowiązuje się do najszybszego z możliwych realizacji zamówienia od kupującego z zachowaniem należytej staranności dbałości i troski o dobro klienta jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieterminowe doręczenia współpracujących firm kurierskich. Kupującemu nie przysługuje prawo do żądania odszkodowania oraz jakichkolwiek opłat /np. koszt montażu- demontażu itd. itp./ z tego tytułu. 

2/ Sprzedający w imieniu producenta udziela Kupującemu i tylko Kupującemu 12 miesięcznej gwarancji jakości na prawidłowe i poprawne działanie zakupionego towaru na terytorium RP zgodnie z opisem i zastosowaniem określonym na dowodzie zakupu. Czas trwania gwarancji rozpoczyna swój bieg z datą wydania lub dostarczenia towaru kupującemu. 

3/ W ramach udzielonej gwarancji Sprzedający zobowiązuje się do wymiany wadliwego towaru lub usunięcia usterki w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania przedmiotu reklamacji. Z przyczyn niezależnych od Sprzedającego w wyjątkowych przypadkach powyższy termin może zostać wydłużony o kolejne 14 dni roboczych o czym Sprzedający zawiadomi pisemnie lub ustnie kupującego. Czas rozpatrzenia gwarancji biegnie od daty dostarczenia wadliwego towaru do siedziby Sprzedającego. 

4/ Sprzedający nie jest zobowiązany do dostarczenia Kupującemu części zastępczych ani ich elementów oraz nie ponosi żadnych kosztów montażu i demontażu reklamowanego towaru. Wszelkie te koszty jak i koszt dostarczenia wadliwego towaru spoczywają na Kupującym. 

5/ Kupujący ma obowiązek dostarczenia reklamowanego towaru w możliwie najlepszym stanie, w najkrótszym możliwym czasie po ujawnieniu usterki. Towar może być dostarczony osobiście lub za pośrednictwem przewoźników bez pobrania. Inne przesyłki nie będą przyjmowane. Towar musi być dostarczony: -w oryginalnym opakowaniu, -z oryginalnym dowodem zakupu i jeżeli była wydana oryginalną kartą gwarancyjną, -z opisem usterki, z danymi teleadresowymi oraz określeniem żądania reklamacyjnego /zwrot gotówki , naprawa przedmiotu, wymiana, towaru na nowy wolny od wad lub inny, itp./ Brak któregokolwiek z powyższych warunków może spowodować iż gwarancja zostanie odrzucona. 

6/ W przypadku gdy: -przedmiot umowy nie był używany zgodnie z przeznaczeniem, -towar nosi ślad uszkodzeń mechanicznych lub wywołanych nimi wad, -uszkodzenia powstały w czasie transportu do Kupującego -uszkodzenia powstały w skutek nieprzestrzegania przez Kupującego zasad eksploatacji i konserwacji towaru -uszkodzenia powstały z winy lub niewiedzy Kupującego, -uszkodzenia spowodowane są poprzez nieprawidłowy montaż, -uszkodzenia powstały poprzez oddziaływanie innych czynników termicznych, chemicznych lub elektrycznych / w szczególności zastosowania niewłaściwych żarówek, podanie błędnego zasilania itd. itp, -uszkodzenia powstały na skutek dokonanej samowolnie przeróbki zakupionego towaru, -nie dokonano montażu towaru w specjalistycznym zakładzie, Kupujący traci uprawnienia z tytułu gwarancji i rękojmi. 

7/ W przypadku uznania reklamacji Sprzedający dostarcza towar do kupującego na swój koszt. W innych przypadkach koszty powyższe ponosi Kupujący. 

8/ W szczególnych przypadkach nieuzasadnionych reklamacji Sprzedający może obciążyć Kupującego kosztami : ekspertyz, testów, bądź opinii rzeczoznawcy. 

9/ Gwarancja nie obejmuje problemów wynikających z niewłaściwego współdziałania przedmiotu umowy z innymi podzespołami lub urządzeniamibez homologacji lub dostarczonymi od podmiotów trzecich oraz nieprawidłowej naprawy blacharsko-lakierniczej. /niewłaściwe spasowanie elementów po kolizji bądź wypadku/ 

10/ Kupujący ma obowiązek niezwłocznie poinformować Sprzedającego o zauważonej wadzie towaru i poinformować pisemnie o terminie dostarczenia towaru do reklamacji. 

11/ Kupujący ma obowiązek przedstawić wszelkie możliwe dokumenty potwierdzające ujawnione wady fabryczne zakupionego towaru /np. zaświadczenie ze stacji diagnostycznej, wydruk z testera amortyzatorów bądź akumulatorów/. 

12/ W szczególnych przypadkach Kupujący może zostać wezwany przez Sprzedającego do kontroli poprawności: - montażu towaru - stanu karoserii samochodu /spasowania poszczególnych elementów/ - poprawności działania innych układów samochodu związanych z działaniem zakupionego towaru w siedzibie sprzedającego lub innym warsztacie specjalistycznym. 

13/ Sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za użyte przez kupującego współpracujące z przedmiotem umowy podzespoły i elementy bez wymaganych przepisami prawnymi oznaczeń i zastosowań.

Wyświetlenia:44
Numer oferty:6910673579
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry