Zrelaksuj się przy piłkarzykach

Piłkarzyki są doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. W tym poradniku zaprezentujemy polecane modele, które znajdują się na Allegro.

Martyna Rafalska Martyna Rafalska / 06-03-2017

Horizon Games

Piłkarzyki od Horizon Games zostały wyprodukowane z trwałych i solidnych elementów gwarantujących bezpieczeństwo. Wyposażono je w hartowane prowadnice, które były wielokrotnie wzmacniane – w końcu podczas gry wyzwala się mnóstwo emocji i udziela się prawdziwy duch walki. Specjalne kształty boiska uniemożliwiają zatrzymywanie się piłki w całkowicie niedostępnych dla graczy miejscach. Warto dodać, iż figurki zostały przygotowane w bardzo profesjonalny sposób, m.in. zostały stworzone z solidnego plastiku i powleczone odporną farbą. Ich kształty dają maksymalną kontrolę nad piłką. Stół można przenosić przy pomocy wygodnych uchwytów lub złożyć, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca. Koszt to około 349 zł.

Globsports

Kolejna propozycja to piłkarzyki od Globsports, które są doskonałym rozwiązaniem dla fanów piłki nożnej w każdym wieku. Trwała budowa wytrzyma każdą emocjonującą rozgrywkę. Waga stołu to 47 kg, co uniemożliwia przewrócenie się stołu. Producent oferuje znakomite rozwiązania wpływające pozytywnie na grę, np. możliwość poziomowania, podwyższoną bandę, specjalne chromowane umocnienia znajdujące się między nóżkami stołu, antypoślizgowe uchwyty, a także wyprofilowane pole gry. W zestawie gracze otrzymują piłeczki i tablicę na wyniki. Figurki wyprodukowano z twardego i wytrzymałego na zarysowania tworzywa ABS. Świetnie sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale także na szkolnej świetlicy i w salonach gier. Cena stołu oscyluje w granicach 530 zł.

Evolution

Dla tych, którzy mają więcej wolnego miejsca na taką atrakcję, warte polecenia są piłkarzyki od Evolution w cenie 749 zł. Są dostępne eleganckie czarne lub mniej stonowane – kolorowe. Waga stołu to aż 72 kg, co gwarantuje stabilność i świadczy o wysokiej jakości. Bandy boczne zostały podwyższone. Producent zadbał także o regulację wysokości i poziomowania stołu.

Riley

Ostatnia propozycja to stół od Riley – producenta, który jest profesjonalistą również w produkcji stołów do snookera czy bilarda. Proponowany stół jest wykonany solidnie, ma chromowane drążki wprawiające figurki w ruch w bardzo szybki i płynny sposób. Możliwość jego złożenia sprawia, że nie zajmuje wiele miejsca i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Waga stołu to 30 kg. Konstrukcja nóżek jest bardzo stabilna. W komplecie standardowo znajdziemy piłki i przydatny licznik bramek. Nowoczesne wzornictwo świetnie dopasowuje się do każdego pomieszczenia.

Football Arena

Zazwyczaj stół do gry w piłkarzyki zajmuje sporo miejsca, ale ta propozycja jest świetnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń – wystarczy postawić je na stole. Zasady gry w piłkarzyki sprężynkowe są bardzo proste. Każda z figurek jest umieszczana na sprężynie, która umożliwia oddawanie strzałów i rozgrywanie piłki. Bramkarze są specjalnie przesuwani, dzięki czemu w prosty sposób można obronić nawet najtrudniejszą bramkę. Z boku boiska znajduje się licznik bramek, więc trudno będzie pomylić wynik rozgrywek. Dodatkowo stół ma zadaszenie trybun, doskonale utrzymujące piłkę na boisku.

podziel się