Zmywarka do 1500 zł – lipiec 2016

Zmywarka do 1500 zł – lipiec 2016

Mając do dyspozycji ok. 1500 zł, można kupić zmywarkę z nieco wyższej półki, która zaoferuje więcej trybów pracy, mniejsze zużycie wody i będzie charakteryzować się atrakcyjną klasą energetyczną. W przedziale tym znajdziemy zarówno niewielkie modele, jak i te przeznaczone dla większej rodziny. Poniżej prezentujemy kilka godnych uwagi zmywarek w cenie do 1500 zł.

udostępnij

Wojciech OnyśkówWojciech Onyśków / 20-07-2016

Bosch SPS53E18EU

Za ok. 1200 zł dostępna jest zmywarka marki Bosch. SPS53E18EU oferowana jest w srebrnym kolorze. Jeden wsad mieści maksymalnie 9 kompletów naczyń, a roczne zużycie wody wynosi 2660 litrów. Urządzenie charakteryzuje się klasą energetyczną A+ i oferuje 5 programów zmywania w temperaturze od 45 do 70 stopni Celsjusza. Specjalne sensory automatycznie dostosowują zużycie wody do ilości naczyń i stopnia zabrudzenia. Dzięki wymiennikowi ciepła możliwe jest zmywanie delikatnych kieliszków i porcelany, gdyż urządzenie unika nagłych zmian temperatury wody.

Amica ZWM426WES

W podobnej cenie (ok. 1200 zł) można nabyć zmywarkę marki Amica. ZWM426WES dostępna jest w białym kolorze i umożliwia jednoczesne umycie do 10 kompletów naczyń. Urządzenie charakteryzuje się przy tym klasą energetyczną A++. Zużycie wody na jeden cykl to zaledwie 10 litrów. Zmywarka oferuje 6 trybów pracy, w tym intensywny, który pozbędzie się nawet największych zabrudzeń. Składane elementy w dolnym koszu sprawiają, że bezproblemowo zmieścimy tam duże garnki i inne niewymiarowe naczynia. Technologia Hot Air Drying powoduje natomiast, że podczas suszenia usuwana jest para wodna, co wpływa na jego skuteczność.

Bosch SMS54M48EU

Bosch SMS54M48EU to zmywarka z nieco wyższej półki. Należy za nią zapłacić ok. 1450 zł, ale w zamian otrzymujemy możliwość zmywania 13 kompletów naczyń jednocześnie. Jest to zatem propozycja dla rodzin, które brudzą dużo talerzy. Rachunków za wodę nie należy się także obawiać w przypadku mniejszej ilości naczyń, bowiem specjalny sensor dozuje jej ilość według zapełnienia. Zmywarka oferuje również możliwość uruchomienia programu Half Load w przypadku połowy wsadu. Funkcja Vario Speed pozwala natomiast skrócić zmywanie naczyń o połowę. Produkt Boscha charakteryzuje się klasą energetyczną A++, a średnie roczne zużycie wody wynosi 2800 litrów.

Electrolux ESF5531LOW

Kolejną zmywarką mieszczącą 13 kompletów naczyń jest Electrolux ESF5531LOW. Średnie roczne zużycie wody wynosi w tym przypadku 2775 litrów, a klasa energetyczna to A++. Podobnie jak inne modele w tym przedziale cenowym, także i ESF5531LOW oferuje czujniki, które automatycznie dobierają ilość wody do stopnia zabrudzenia. Funkcja MultiTab pozwala na zoptymalizowanie parametrów pracy pod tabletki 3 w 1, by móc całkowicie pominąć korzystanie z soli i nabłyszczacza. W przypadku nagłej wizyty gości istnieje możliwość skrócenia czasu zmywania nawet o połowę. Za zmywarkę należy zapłacić ok. 1300 zł. Dostępna jest w kolorze białym.

Beko DFN 26321

Beko DFN 26321 dostępna jest zarówno w białym, jak i srebrnym kolorze. To kolejna duża zmywarka, mieszcząca maksymalnie 13 kompletów naczyń. Urządzenie oferuje aż 6 różnych programów. W nagłych przypadkach istnieje możliwość skrócenia zmywania niemal trzykrotnie. Producent zadbał też o tryb mycia połowy wsadu. Zmywarka potrafi analizować twardość wody i utrzymywać ją na optymalnym poziomie, dzięki temu trwałość szkła wzrasta nawet dwudziestokrotnie. Dostępne są poza tym specjalne uchwyty do mycia większych elementów, na przykład tac. Beko DFN 26321 można kupić za ok. 1300 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro