Zmywarka do 1000 zł – lipiec 2016

Zmywanie naczyń to żmudne zajęcie, którego nie chce wykonywać żaden z domowników. Po co się męczyć, skoro za stosunkowo niewielkie pieniądze można kupić podstawowy model zmywarki? Urządzenie wykona wszystkie czynności za nas, a my w tym czasie zajmiemy się czymś przyjemniejszym. Poniżej przedstawiamy kilka polecanych modeli zmywarek w cenie do 1000 zł.

Wojciech Onyśków Wojciech Onyśków / 20-07-2016

Haier DW10-T1449

Pierwsza propozycja to zmywarka marki Haier, kosztująca ok. 900 zł. Urządzenie pozwala umyć jednocześnie nawet 10 kompletów naczyń. W przypadku mniejszych rodzin nie trzeba czekać kilka dni na zapełnienie maszyny. Dostępna jest funkcja, która zmywa połowę wsadu. Producent zadbał też o opóźnienie startu, by przykładowo zaprogramować zmywanie na późną godzinę i skorzystać z tańszej, nocnej taryfy energetycznej. DW10-T1449 ma elektryczny panel, z poziomu którego możemy wybrać jeden z 9 programów. Zmywarka charakteryzuje się klasą energetyczną A+, a średnie roczne zużycie wody wynosi 3640 litrów.

Bomann TSG 707

Kolejny model to kompaktowa zmywarka marki Bomann. Firma ta jest również znana jako Clatronic. Niewielkie wymiary sprawiają, że jest to propozycja do niewielkiej kuchni lub domku letniskowego. Ze względu na ograniczoną przestrzeń Bomann TSG 707 zmyje na jeden wsad 6 kompletów naczyń. Temperatura pracy wynosi natomiast od 40 do 70 stopni Celsjusza. Średnie roczne zużycie wody plasuje się na poziomie 1960 litrów. Podobnie jak w produkcie Haiera, także i tu mamy do czynienia z klasą energetyczną A+. Urządzenie oferuje 6 programów, w tym ekspresowy, podczas którego mycie talerzy trwa zaledwie 30 minut. Ceny na Allegro zaczynają się od 800 zł.

Electrolux ESF 4200

Electrolux ESF 4200 to tradycyjna biała zmywarka wolnostojąca. Niewielka szerokość (44,6 cm) sprawia, że idealnie będzie się nadawać do kuchni, w której brakuje przestrzeni. Sprzęt jest wyposażony w elektroniczny wyświetlacz, a wybór programu odbywa się za pomocą specjalnego pokrętła. Zmywarka oferuje 5 trybów pracy, w tym szybkie zmywanie w 65 stopniach Celsjusza. Średnie roczne zużycie wody wynosi 2660 litrów, a klasa energetyczna to w tym przypadku A. Jeden wsad umożliwia umycie maksymalnie 9 kompletów naczyń. ESF 4200 oferuje funkcję opóźnienia pracy o maksymalnie 3 godziny. Ceny rozpoczynają się od 950 zł.

Indesit DSR 15B1 EU

Klasyczny model zmywarki znajdziemy też w ofercie firmy Indesit. DSR 15B1 EU to urządzenie o szerokości 45 cm, potrafiące pomieścić na jeden wsad do 10 kompletów naczyń. Temperatura pracy wynosi od 40 do 70 stopni Celsjusza. Sprzęt oferuje 5 programów zmywania: namaczanie, normalny, ekologiczny, szybki i intensywny. Średnie roczne zużycie wody wynosi 2800 litrów. Indesit DSR 15B1 EU charakteryzuje się klasą energetyczną A+. Sterowanie odbywa się w sposób elektroniczny, za pomocą intuicyjnego pokrętła. Producent postawił w tym przypadku na tradycyjny biały kolor, który pasuje praktycznie do każdej kuchni. Za urządzenie należy zapłacić ok. 1000 zł.

Amica ZWV417SM

Ostatnia propozycja w naszym zestawieniu to zmywarka marki Amica. ZWV417SM dostępna jest w modnym srebrnym kolorze i kosztuje ok. 1000 zł. Pojedynczy wsad może pomieścić do 10 kompletów naczyń. Urządzenie oferuje aż 7 programów zmywania, a temperatura pracy wynosi od 40 do 70 stopni Celsjusza. Roczne zużycie wody to w tym przypadku 3640 litrów, a klasa energetyczna to A+. Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnych przycisków. Zmywarka została wyposażona w tryb opóźnionego startu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro