Zima Wszech Baśni – nowe modele lalek z Ever After High

Królowa Śniegu rzuca zaklęcie na wyjątkową szkołę Ever After High! Jak jej uczennice przetrwają trudny czas? Nowe wersje bohaterek prezentują się świetnie. Zimowe stroje, ciekawe dodatki i prezent dla dziewczynek w każdym pudełku. Zapraszam po więcej informacji.

udostępnij

Katarzyna Mindak Katarzyna Mindak / 04-11-2016

Zima Wszech Baśni

Zima Wszech Baśni to tytuł nowego filmu o przygodach bohaterek Ever After High. Jego akcja rozgrywa się w zimowej scenerii, która nagle nastała w krainie EAH. Wszystko za sprawą zaklęcia, jakie na szkołę rzuciła Królowa Śniegu. W filmie zobaczymy więc, jak śliczne uczennice dostosowały się do nowej sytuacji – zarówno pod względem stroju, jak i walki z zaklęciem.

Asortyment zimowych piękności

Lalki w pięknych, zimowych strojach zebrane są w dwóch asortymentach. Ja dziś przedstawię te, których zbiorczym symbolem jest DKR62. W asortymencie tym znajdziemy trzy piękności: Briar Beauty,Ashlynn Ellę oraz Blondie Lockes. To co łączy te trzy bohaterki to fantastyczne, zimowe wdzianka oraz prezent dla dziewczynek. W każdym pudełku znajduje się pierścionek. Ma regulowany obwód, więc będzie pasował do każdej dziewczynki. Jest świetną ozdobą i znakiem rozpoznawczym, z którą bohaterką utożsamiają się dziewczynki.

zima_wszech_basni_4.jpg

Córka Kopciuszka

Ashlynn Ella to moim zdaniem najładniejsza lalka z tej serii. Ma delikatną urodę i makijaż oraz naturalny kolor włosów. Jej głowę zdobi opaska, która przypomina turkusową koronę. Strój Ashlynn to zimowa sukienka w pięknych kolorach. Łączy w sobie odcienie turkusu oraz koloru koralowego. Sukienka ma ozdobne wzory w kwiatki, a także obszycie z futerka. Śliczny strój zdobią dodatki: bardzo wysokie buty i turkusowa torebka. Oba elementy mają wyrazistą fakturę, która sprawia wrażenie jakby były zrobione z lodu. Pierścionek z zestawu ma te same piękne kolory – turkus i koral. Na opakowaniu znajdziemy informację, że nawet w mroźne dni Ashlynn nadal potrafi komunikować się ze zwierzętami. Jest to świetna wskazówka co do zabawy.

Córka Śpiącej Królewny

Briar Beauty to druga piękność. W tej lalce kolorem dominującym jest zdecydowanie różowy. Pojawia się on wszędzie – w makijażu, na włosach i w każdym elemencie jej stroju. Ale po kolei: Briar ma długie włosy w dwóch kolorach. Pasma na wierzchu mają odcień intensywnego różu, te pod spodem są brązowe. Głowę lalki zdobi opaska przypominająca wianek z kwiatów. Jej sukienka to krótka zimowa kreacja. Ma mnóstwo biało-różowych wzorków i podobnie jak sukienka poprzedniczki – obszycia z futerka. Briar ma na szyi zawieszona mufkę, w której może schować swoje dłonie przed mroźnym, zimowym powietrzem. Jej buty są wysokimi, srebrnymi kozaczkami na obcasie. Pierścionek Briar jest srebrno-różowy.

Córka Złotowłosej

Blondie Lockes to chyba najbardziej „zmarznięta” postać tej kolekcji. Jest najcieplej ubrana i z tego co wiem, jej strój najbardziej podoba się dziewczynkom. Blondie ma na głowie puchaty kaptur. Jest on biały, błyszczący, obszyty niebieskim futerkiem. Kaptur połączony jest z kołnierzem, który okrywa ramiona lalki. Pod kapturem na pierwszy rzut oka nie widać włosów Blondie, ale są one długie i jasne. Jej zimowy strój to także sukienka. Ma żółty kolor i niebieskie dodatki – falbankę i futerko. Strój uzupełnia niebieska torebka oraz kozaczki z pomponami w tym samym kolorze. Pierścionek, który stanowi komplet z Blondie, ma żółty kolor oraz niebieskie wnętrze skryte w kryształowej kuli.

  1. zima_wszech_basni_1.jpg
  2. zima_wszech_basni_2.jpg
  1. zima_wszech_basni_1.jpg
  2. zima_wszech_basni_2.jpg

Piękności nie bez wad

Lalki z nowej kolekcji Ever After High są śliczne i naprawdę unikatowe za sprawą strojów i dodatków. Pierścionek-niespodzianka w każdym pudełku jest strzałem w dziesiątkę. Jakość wykonania jest świetna. Co zatem jest wadą? Niestety w pudełkach z lalkami zabrakło podstawek, które do tej pory stanowiły część zestawu. Wielka szkoda, bo teraz dziewczynki muszą ciągle trzymać lalki lub opierać je, przez co zabawa nie jest już taka naturalna. Mimo tego, nie dziwię się dziewczynkom, że marzą o lalkach nawiązujących do mroźnej krainy.

zima_wszech_basni_3.jpg

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro