Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Zestawy farm dla najmłodszych do 100 zł

Wieś dla dziecka jest magicznym miejscem, które zachwyca świeżym powietrzem, przyrodą, zwierzętami gospodarskimi i maszynami. Wszystko jest tutaj inne niż w mieście, dlatego dzieci wręcz uwielbiają zabawki inspirowane wsią i farmą. Oto kilka propozycji zestawów farm dla najmłodszych, na które nie wydamy fortuny.

Kamila Okulska-Kosek Kamila Okulska-Kosek / 01-03-2017

Lego Duplo, Moja pierwsza farma

Lego Duplo cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i rodziców, którzy chętnie kupują je swoim pociechom. To już o czymś świadczy. Klocki są wykonane z wytrzymałego materiału, ich kolory nie blakną. Figurki dołączane do zestawu są praktycznie niezniszczalne – trzeba naprawdę się postarać, aby je uszkodzić. To wszystko sprawia, że są idealnymi zabawkami dla dzieci. Moja pierwsza farma to zestaw klocków, w którego skład wchodzi 26 elementów. Są to figurki takich zwierzątek, jak krowa, owca i kura, dwie figurki dzieci, klocki do budowy farmy oraz takie, na których są rysunki przedstawiające pożywienie poszczególnych zwierząt. Dzięki nim dziecko nie tylko może bawić się w farmę, ale też poznawać zwierzęta i dopasowywać do siebie pasujące elementy.

Drewniany zestaw do układania farmy

Jeżeli ktoś nie jest zwolennikiem sztucznych materiałów, ten zestaw do układania farmy powinien mu przypaść do gustu, bo jest wykonany z drewna. Zawiera 48 elementów, wśród których znajdziemy: traktor, kota, psa, kury i krowy. Dodatkowo dołączone są budynki gospodarskie, takie jak kurnik, obora i młyn z ruchomymi elementami. Oczywiście wszystkiego na podwórku dogląda farmer z żoną, którzy mogą sprzątać swoje podwórko za pomocą dołączonych narzędzi, sadzić warzywa i zbierać plony. Wszystko wykonane jest z dużą dbałością o szczegóły. Dzięki tak bogatemu zestawowi nasza pociecha rozwija swoje zdolności manualne, zmysły oraz poznaje życie na farmie.

Farma Wader

Polska firma Wader słynie z produkcji zabawek, które ciężko zniszczyć. Są naprawdę bardzo wytrzymałe i nie szkodzi im rzucanie czy siadanie na nie przez dziecko. Jeśli mamy w domu małego dewastatora, to te zabawki będą dla niego idealne. Farma została wykonana z wytrzymałego plastiku. Cały zestaw jest utrzymany w żywej kolorystyce, która przyciągnie wzrok dziecka. Farma firmy Wader to stodoła z dźwigiem, którym dziecko może poruszać. W stodole mieszkają konie, krowy i kury. Do zestawu dołączony jest mały traktor z przyczepką. Firma Wader pomyślała także o przechowywaniu zabawki. Całość składa się w walizeczkę z poręcznym uchwytem.

Klocki Duża Farma JIXIN

Klocki Duża Farma JIXIN to zestaw zawierający aż 72 elementy. Dziecko znajdzie tutaj traktorek, stodołę, wóz do przewożenia mleka, figurki krowy, konia, owcy i koguta. Stodoła jest dwupiętrowa i wyposażona w dźwig, którym dziecko może transportować różne produkty na poddasze. Dzięki zastosowaniu ruchomych elementów dziecko ćwiczy koordynację ruchową i zdolności manualne.

Każde dziecko przechodzi taki okres w swym rozwoju, kiedy farma i maszyny rolnicze są na pierwszym miejscu wśród jego zainteresowań. Zestawy farm są świetnym pomysłem na prezent dla dwu- i trzylatka, niektóre z nich są również przeznaczone dla starszych dzieci.

Czytaj więcej o zestawach klocków Lego Duplo

podziel się