Zestawy farm dla najmłodszych do 100 zł

Zestawy farm dla najmłodszych do 100 zł

autor: Kamila Okulska-Kosek, data publikacji: 01-03-2017

Wieś dla dziecka jest magicznym miejscem, które zachwyca świeżym powietrzem, przyrodą, zwierzętami gospodarskimi i maszynami. Wszystko jest tutaj inne niż w mieście, dlatego dzieci wręcz uwielbiają zabawki inspirowane wsią i farmą. Oto kilka propozycji zestawów farm dla najmłodszych, na które nie wydamy fortuny.

Lego Duplo, Moja pierwsza farma

Lego Duplo cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i rodziców, którzy chętnie kupują je swoim pociechom. To już o czymś świadczy. Klocki są wykonane z wytrzymałego materiału, ich kolory nie blakną. Figurki dołączane do zestawu są praktycznie niezniszczalne – trzeba naprawdę się postarać, aby je uszkodzić. To wszystko sprawia, że są idealnymi zabawkami dla dzieci. Moja pierwsza farma to zestaw klocków, w którego skład wchodzi 26 elementów. Są to figurki takich zwierzątek, jak krowa, owca i kura, dwie figurki dzieci, klocki do budowy farmy oraz takie, na których są rysunki przedstawiające pożywienie poszczególnych zwierząt. Dzięki nim dziecko nie tylko może bawić się w farmę, ale też poznawać zwierzęta i dopasowywać do siebie pasujące elementy.

Drewniany zestaw do układania farmy

Jeżeli ktoś nie jest zwolennikiem sztucznych materiałów, ten zestaw do układania farmy powinien mu przypaść do gustu, bo jest wykonany z drewna. Zawiera 48 elementów, wśród których znajdziemy: traktor, kota, psa, kury i krowy. Dodatkowo dołączone są budynki gospodarskie, takie jak kurnik, obora i młyn z ruchomymi elementami. Oczywiście wszystkiego na podwórku dogląda farmer z żoną, którzy mogą sprzątać swoje podwórko za pomocą dołączonych narzędzi, sadzić warzywa i zbierać plony. Wszystko wykonane jest z dużą dbałością o szczegóły. Dzięki tak bogatemu zestawowi nasza pociecha rozwija swoje zdolności manualne, zmysły oraz poznaje życie na farmie.

Farma Wader

Polska firma Wader słynie z produkcji zabawek, które ciężko zniszczyć. Są naprawdę bardzo wytrzymałe i nie szkodzi im rzucanie czy siadanie na nie przez dziecko. Jeśli mamy w domu małego dewastatora, to te zabawki będą dla niego idealne. Farma została wykonana z wytrzymałego plastiku. Cały zestaw jest utrzymany w żywej kolorystyce, która przyciągnie wzrok dziecka. Farma firmy Wader to stodoła z dźwigiem, którym dziecko może poruszać. W stodole mieszkają konie, krowy i kury. Do zestawu dołączony jest mały traktor z przyczepką. Firma Wader pomyślała także o przechowywaniu zabawki. Całość składa się w walizeczkę z poręcznym uchwytem.

Klocki Duża Farma JIXIN

Klocki Duża Farma JIXIN to zestaw zawierający aż 72 elementy. Dziecko znajdzie tutaj traktorek, stodołę, wóz do przewożenia mleka, figurki krowy, konia, owcy i koguta. Stodoła jest dwupiętrowa i wyposażona w dźwig, którym dziecko może transportować różne produkty na poddasze. Dzięki zastosowaniu ruchomych elementów dziecko ćwiczy koordynację ruchową i zdolności manualne.

Każde dziecko przechodzi taki okres w swym rozwoju, kiedy farma i maszyny rolnicze są na pierwszym miejscu wśród jego zainteresowań. Zestawy farm są świetnym pomysłem na prezent dla dwu- i trzylatka, niektóre z nich są również przeznaczone dla starszych dzieci.

Czytaj więcej o zestawach klocków Lego Duplo

LEGO DUPLO Klocki Moja pierwsza farma 26el. 10617
LEGO DUPLO Moja Pierwsza Farma 10617
DREWNIANY ZESTAW DO UKŁADANIA FARMA WIEŚ z 48elem.
FARMA - DREWNIANY ZESTAW DO UKŁADANIA  ZABAWY WIEŚ
Wader  FARMA PLAY FARM DWUPIĘTROWY DOMEK 25450
MZK Farma WADER 25450
Klocki JIXIN 72el. Duża FARMA Wieś TRAKTOR 3188C
Jixin Klocki Pociąg Farma Tor Kolejka 58el G050438
LEGO DUPLO Klocki Moja pierwsza farma 26el. 10617
LEGO Juniors Friends Klocki Farma 10746
LEGO Juniors Klocki Farma 10746
DROMADER KLOCKI FARMA DUŻA ZAGRODA 177EL