Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Zdobywaj więcej nagród w Allegro Polecam

Chcesz dołączyć do Allegro Polecam lub już jesteś jego członkiem? Zastanawiasz się, jak działać, by zdobywać jak najwięcej nagród pieniężnych? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na nagrody.

FacebookTwitter

Zdobywaj więcej nagród w Allegro Polecam

Jak zdobywać więcej nagród w Allegro Polecam

Allegro Polecam, to program, który nie tylko pozwala zdobyć nagrody pieniężne dla ciebie, ale również ma pomóc w podjęciu decyzji zakupowej twoim przyjaciołom, znajomym czy ludziom dzielącym te same pasje, co ty. Warto zatem, aby linki, którymi się dzielisz, były skrojone pod konkretną osobę lub grupę osób. Im bardziej atrakcyjną ofertę polecisz, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś dokona zakupu.

Każdy z nas, kupując w sieci, szuka alternatyw. Podjęcie decyzji o tym, jaki produkt wybrać i która z ofert jest najlepsza, często nie jest proste. Szukamy informacji, opinii o produktach, przeglądamy dziesiątki źródeł… Jednak, jak pokazują badania, (1) Polacy podejmując decyzje zakupowe, najchętniej ufają opinii bliskich - rodziny (54%) i znajomych (49%).

Allegro Polecam to doskonały sposób na to, by pomóc w wyborze najlepszego produktu - twoim bliskim jak i nieznajomym, a jednocześnie na tym zyskać.

Dowiedz się więcej o Allegro Polecam!

Jakie oferty najlepiej udostępniać w Allegro Polecam?

To, co cię pasjonuje, może pozwolić ci na zdobywanie dodatkowych pieniędzy. Nie musisz być specjalistą w temacie, by wiedzieć, które oferty są warte polecenia. Jeżeli interesujesz się np. modą, wędkarstwem lub elektroniką, tym lepiej - wiesz, jakie oferty są godne uwagi i będą atrakcyjne dla innych osób zainteresowanych tą tematyką.

Aby zwiększyć swoje szanse na nagrody w Allegro Polecam, możesz udostępniać oferty na wiele sposobów. Jak najlepiej udostępnić ofertę Allegro Polecam?

Wystarczy dołączyć do programu i udostępnić ofertę, którą uznasz za atrakcyjną, poprzez kliknięcie “Udostępnij” w widoku oferty. Sam wybierasz kanał, jakim chcesz podzielić się ofertą - korzystaj, jak ci wygodnie!

allegro polecam

Warto pamiętać, że nagrody w Allegro Polecam naliczane są nie tylko za zakup konkretnej oferty, którą udostępnisz. Jeśli ktoś w ciągu 24 godzin po odwiedzeniu twojego linku kupi inny produkt lub produkty, z tej samej kategorii, wciąż otrzymasz nagrodę!

Gdzie najlepiej udostępniać oferty Allegro Polecam?

To, jakim kanałem udostępnisz oferty, zależy tylko od ciebie. Jeśli lubisz, możesz dzielić się ciekawymi ofertami przez popularne komunikatory lub nawet wiadomości SMS! Aby zwiększyć swoje szanse na nagrody pieniężne, możesz udostępniać świetne oferty także:

  • w sieciach społecznościowych,
  • w grupach, których jesteś członkiem,
  • na stronach internetowych, blogach, forach.

3 najważniejsze rady z naszego poradnika:

  1. Udostępniaj oferty skrojone pod konkretną osobę lub grupę osób.
  2. Korzystaj ze swojej wiedzy i doświadczenia.
  3. Nie ograniczaj się do jednej formy udostępniania - wiele miejsc, w których umieścisz twój link, zwiększa szansę na zgarnięcie nagrody pieniężnej.

Program Allegro Polecam, to świetna okazja do tego, aby wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie do pomocy innym osobom w wyborze odpowiedniego produktu. Na Allegro codziennie są dostępne miliony ofert, pomóż w selekcji najlepszych z nich, jednocześnie zdobywając nagrody!

(1) Źródło: Niecodzienne decyzje zakupowe Polaków, Attention Marketing, 2017

Zobacz najciekawsze oferty z różnych kategorii

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Artykuły z kategorii Dom i Ogród


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro