Zabawki z nowego filmu o przygodach Barbie – Gwiezdna Surferka

Zabawki z nowego filmu o przygodach Barbie – Gwiezdna Surferka

W sierpniu na ekrany kin trafił kolejny, fantastyczny film o przygodach Barbie. Tym razem ulubienica dziewczynek podbija przestworza. Wraz z filmem pojawiły się oczywiście zabawki, inspirowane przygodami w kosmosie. Jedną z nich jest Gwiezdna Surferka o imieniu Sal-Lee, lalka z efektami świetlnymi i dźwiękowymi, a także dodatkowymi akcesoriami.

udostępnij

Katarzyna MindakKatarzyna Mindak / 04-11-2016

Nowe przygody

Barbie Gwiezdna Przygoda to najnowszy film o przygodach tej wszechstronnej bohaterki. Dziewczynki miały okazję zobaczyć go w kinach. Można powiedzieć, że jest to przygoda nie z tej ziemi, ale z galaktyki. Opowiada o misji zmierzającej do serca kosmosu, by ratować gwiazdy. Cała opowieść przeplatana jest dziewczęcymi przyjaźniami, dylematami, walką o dobre decyzje i podążaniem za głosem serca. Barbie dość niespodziewanie została wybrana do tej misji, dlatego jest niepewna i nieco nieśmiała – co powoduje, że dziewczynki świetnie się z nią utożsamiają. Film urzeka fanki Barbie również kreacjami – błyszczące suknie, świecące dodatki oraz sprzętami – latające deski, dziwne maszyny, kombinezony, mistyczne stworzenia i statki kosmiczne. Czy lalka stworzona w oparciu o tą historię podołała wizerunkowi z filmu i oczekiwaniom dziewczynek?

gwiezdna_surferka_5.jpg

Odjazdowy wygląd

Gwiezdna Surferka to drugoplanowa bohaterka z filmu. Niemniej – prezentuje się świetnie. Lalka ma ciemną karnację oraz kosmiczne, fioletowe włosy. Bardzo fajnym efektem są błyszczące, brokatowe pasemka, które pojawiają się między fioletowymi włosami. Robią naprawdę rewelacyjne wrażenie. Moim zdaniem są najciekawszym, kosmicznym akcentem. Włosy sięgają lalce do końca pleców, są zatem świetnym materiałem do czesania w kosmiczne fryzury. Lalka ubrana jest w kombinezon. Ma on fioletowy kolor. Składa się z bluzki z długimi rękawami oraz legginsów. Oba te elementy są namalowane, nie możemy ich zdejmować. Również srebrne, wysokie buty są przytwierdzone na stałe – nie bez powodu, ale o tym za chwilę. Lalka ma na sobie jeszcze jeden element stroju – to błyszcząca, srebrna, tiulowa spódniczka. Całość prezentuje się bardzo dobrze, choć szkoda, że strój (poza spódniczką) nie jest zdejmowany. W zestawie z lalką znajduje się również specjalny uchwyt oraz deska. Te dwa elementy przydadzą się dziewczynkom do wspaniałej zabawy. Jak zatem je wykorzystać?

gwiezdna_surferka_4.jpg

Kosmiczne efekty

Tak jak wspomniałam, jest to lalka z efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Aby je uruchomić należy wykonać dwa kroki. Po pierwsze – wpiąć buty Surferki w miejsca na gwiezdnej desce. Krok drugi to zabawa. Dziewczynki mogą przycisnąć romb na koszulce lalki, by zobaczyć jak deska świeci. Usłyszą również kosmiczne dźwięki i emocjonujące okrzyki. Skoro przycisk aktywuje efekty świetlne i dźwiękowe, to do czego przyda się uchwyt? Pierścień przyda się podczas zabawy. Dziewczynki mogą przypiąć go w tali lalki, a następnie założyć na swój palec. Dzięki temu mogą fantastycznie bawić się lalką, udając, że płynnie lata ona na desce. W filmie bohaterka ta rozwija duże prędkości – czy uda się to odtworzyć podczas zabawy? Z pierścieniem latanie jest znacznie ciekawsze. Dodatkowo uchwyt umożliwia wykonywanie ewolucji – obrotów o 360 stopni. Warto wspomnieć, że dźwięki i światła są aktywowane samoczynnie podczas zabawy. Przy każdym ruchu lalka świeci i gra, nie trzeba już przyciskać guzika. Efekty są naprawdę ciekawe i zapewniają świetne wrażenia podczas latającej zabawy.

gwiezdna_surferka_3.jpg

Podsumowanie

Zabawa laką jest naprawdę niezłą namiastką szaleństw, jakie uskuteczniają bohaterki bajki. W filmie Barbie i jej towarzysze śmigają na deskach, przecinając przestworza. Efekt ten całkiem nieźle wygląda również podczas zabawy. Sal-Lee, bo tak ma na imię nasza fioletowowłosa bohaterka, wykonuje ciekawe ewolucje, które dodatkowo świetnie urozmaicają światła i dźwięki. Świetnym pomysłem było dodanie uchwytu, dzięki któremu dziewczynki mogą płynnie poruszać lalką. Zaletą tej bohaterki jest również zakres ruchu nóg i rąk. Poza standardowym ruchem w barkach i udach, pozy możemy ustawiać, zginając również łokcie i kolana. Dzięki temu lalka może przyjąć ciekawe pozy na desce. Jeśli córka, wnuczka czy chrześniaczka pokochała gwiezdną przygodę Barbie, ta jej wierna towarzyszka będzie cennym elementem w kolekcji filmowych bohaterek.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro