Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Wybieramy wodoodporny śpiwór na sanki

Po tym, jak spadnie pierwszy śnieg, dzieci pytają: „Idziemy na sanki?”. Oczywiście śniegu musi być nieco więcej, aby sanki mogły z powodzeniem jechać po białym puchu. Warto jednak już teraz pomyśleć, w czym przewieziemy najmłodszą pociechę, aby nie zmarzła. Przedstawiamy przegląd śpiworów na sanki, które chronią przed chłodem i są wodoodporne. Sprawdź nasze propozycje, które znajdziesz na Allegro.

Wybieramy wodoodporny śpiwór na sanki

Śpiwór na sanki z polarem

Śpiwór na sanki powinien być wygodny, ciepły i przede wszystkim nie może przepuszczać wilgoci do wnętrza. Jedną z naszych propozycji, która spełnia powyższe cechy, jest śpiwór na sanki, który od wewnątrz jest wyłożony polarem. Dzięki temu jest miękki, ciepły i miły w dotyku. Śpiwór ma trzy warstwy: polar, ocieplacz i zewnętrzną część wodoodporną. Dodatkowo ma mocowanie do sanek, co chroni przed jego ściąganiem. Ma zarówno ściągacz na oparcie do sanek, jak i pas zabezpieczający, którym przypina się śpiwór. Po rozłożeniu śpiworek może służyć jako kocyk. Kosztuje około 50 zł.

Śpiwór na sanki z wełny

Na chłodniejsze dni, gdy nie chcemy rezygnować z szaleństwa na białym puchu, możemy wybrać śpiwór z wełny. Wewnętrzna część tego śpiworka jest wypełniona grubą i ciepłą owczą wełną. Zapewnia ona ciepło, ale również chroni przed przegrzaniem. Od zewnątrz śpiwór jest wykonany z wodoodpornego materiału. Ma pas mocujący do sanek i jest zasuwany na zamek błyskawiczny. Koszt zakupu to około 140 zł.

Śpiwór Tako

Śpiwór od Tako to kolejna propozycja, aby zapewnić maluszkowi ciepło podczas jazdy sankami. Pokryty jest od wewnątrz polarem i ma regulowaną długość. Dodatkowo ma ściągacz przy kapturze, dzięki czemu chroni główkę dziecka przed chłodem. Szerokość śpiwora to około 45 cm. Tkanina zewnętrza jest wodoodporna. Cena to około 140 zł.

Śpiwór 3 w 1

Śpiwór 3 w 1 od Sensillo to propozycja dla tych, którzy potrzebują ciepłego wypełnienia do wózka głębokiego, spacerówki i na sanki. Śpiwór Sensillo jest pikowany, ma regulowaną długość oraz atestowany wodoodporny materiał zewnętrzny. Od wewnątrz śpiwór jest wypełniony ciepłym i miękkim polarem. Jest zapinany na zamek błyskawiczny, co sprzyja łatwemu i szybkiemu otwieraniu i zamykaniu. Cena to około 120 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro