Wybieramy plecak szkolny dla czwartoklasisty

Wybieramy plecak szkolny dla czwartoklasisty

Czwarta klasa to więcej przedmiotów, książek i przyborów, które młody człowiek potrzebuje w szkole. Niekiedy dzieci mają dostęp do szafek szkolnych, w których mogą przechowywać książki, by nie nosić ich codziennie. W innych przypadkach plecak czwartoklasisty powinien charakteryzować się wytrzymałością, lekkością i stylem. Dla młodzieży ostatni punkt jest decydujący. Jakie plecaki dla czwartoklasisty znajdziemy na Allegro?

udostępnij

Iwona SzadkowskaIwona Szadkowska / 22-02-2017

Bagmaster

Plecak Bagmaster ma ergonomicznie ukształtowany system pleców, które są wyposażone w system cyrkulacji powietrza. Regulowane szelki są wyściełane. Plecak ma również pas piersiowy, co ułatwia noszenie go w sposób prawidłowy i korzystny dla postawy dziecka. Plecaki Bagmaster wyposażone są w trzy komory i trzy kieszenie. Duża pojemność pozwala na zmieszczenie wszystkich niezbędnych akcesoriów szkolnych przez czwartoklasistę. Co więcej, możemy tu zmieścić bidon w specjalnej kieszonce bocznej. Dla bezpieczeństwa plecak został wyposażony w liczne elementy odblaskowe. Cena to około 300 zł, jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

Topgal

Plecaki Topgal również mogą być ciekawą propozycją dla uczniów czwartej klasy. Charakteryzują się bowiem wytrzymałością i pojemnością. Mają ergonomiczny kształt pleców z wyjmowanym aluminiowym profilem. Szelki są regulowane i mają stabilizacyjny pas piersiowy. Plecak wyposażony jest w trzy komory. Jedna służy do przenoszenia książek i teczek, w drugiej mieszczą się zeszyty i książki, w trzeciej – mniejsze rzeczy, takie jak klucze, portfel i inne drobiazgi. Co więcej, w przedniej części znajdziemy dodatkowe trzy kieszenie, np. na śniadaniówkę, piórnik. Po bokach są dwie kieszenie. Jedna z nich jest zamykana na suwak, a druga została wykonana z grubej siatki, co umożliwia przenoszenie bidonu o pojemności 1,5 l. Ciekawostką mogą być pasy kompresyjne, które służą np. do przypięcia kurtki. Cena plecaka Topgal to około 250 zł.

Hama

Wśród plecaków Hama także znajdziemy ciekawe propozycje dla czwartoklasisty. Jedną z nich jest plecak Hama z serii All Out Louth. Dobrze sprawdza się nie tylko jako plecak do szkoły, ale i na wycieczki. Ma modne młodzieżowe wzornictwo i jest wykonany z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Dwie kieszenie pomieszczą format A4, a w dwóch przednich z łatwością umieścimy mniejsze przedmioty. Tył pleców został wzmocniony, a szelki wyprofilowano w literę S. Zwiększa to komfort noszenia. Koszt zakupu plecaka Hama All Out Louth to około 180 zł.

Jansport

Plecaki Jansport wykonane są z miękkiego materiału. Są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Wyprofilowane szelki podnoszą komfort noszenia. Dużą zaletą jest ich lekkość i pojemność. Sprawdzić się mogą nie tylko jako plecaki szkolne, ale również na wycieczkę. Kosztują od około 60 do 180 zł.

4F

Ostatnią propozycją plecaka dla czwartoklasisty jest plecak 4F, model Outhorn. Plecak ma wzmocniony materiał Duraton, mieści format A4 i ma wyjście na słuchawki. Główna komora jest zamykana na zamek błyskawiczny i jest bardzo pojemna. Po obu stronach są mniejsze kieszenie wykonane z siateczki. Plecak 4F Outhorn ma system wentylacyjny ACS, co zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Koszt to około 60 zł.

Zobacz również: Skompletuj garderobę dziecka idącego do szkoły

Czy ten artykuł był pomocny?
podziel się

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro