Wybieramy plecak szkolny dla chłopca w wieku wczesnoszkolnym

Plecak dla chłopca w wieku wczesnoszkolnym często wybieramy na pierwsze trzy lata nauki w szkole podstawowej. Jaki plecak spełni te wymagania? Powinien być wytrzymały, ale również funkcjonalny. Ponadto plecak dla chłopca w wieku wczesnoszkolnym to lekkość i komfort noszenia oraz liczne elementy odblaskowe dla zwiększenia bezpieczeństwa dziecka. Jakie plecaki dla chłopca w wieku wczesnoszkolnym znajdziemy na Allegro?

Iwona Szadkowska Iwona Szadkowska / 22-02-2017

Majewski – plecak dla chłopca w wieku wczesnoszkolnym

Plecaki Majewski charakteryzują się wytrzymałością, pojemnością i różnorodnym wzornictwem. Szeroki wybór kolorów i bohaterów z bajek, które zdobią plecaki Majewski, sprawia, że każdy chłopiec może wybrać coś dla siebie. Znajdziemy tu modele z aplikacją dinozaurów, samochodów, Star Wars, Angry Birds, Transformersów, Minionków i inne. Plecy są usztywnione, a szelki można regulować, co zwiększa komfort noszenia. Główna komora ma dwie przegrody, co ułatwia ułożenie akcesoriów wewnątrz. Koszt zakupu plecaka Majewski to około 130 zł.

Herlitz Smart

Kolejną propozycją jest Herlitz Smart. Plecak charakteryzuje się usztywnionymi plecami, wyprofilowanymi i regulowanymi szelkami, elementami odblaskowymi i szerokim wyborem. Warto wymienić model z aplikacją rekina, samochodu wyścigowego, Monster Truck lub piłkarza. Plecak ma dużą i pojemną komorę główną oraz boczne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny, które pomieszczą picie i drugie śniadanie. Ma też przednią kieszeń na mniejsze akcesoria szkolne. Cena plecaka Herlitz Smart to około 190 zł.

Derform – plecak dla chłopca

Przy wyborze plecaka dla chłopca w wieku wczesnoszkolnym na uwagę zasługują plecaki Derform Star Wars. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są wytrzymałe i wygodne. Ergonomiczne szelki można regulować. Plecy są wyprofilowane i usztywnione gąbką, co ułatwia zachowanie prawidłowej postawy. Plecak Derform Star Wars ma dwie duże komory i kieszenie boczne różnej wielkości. Jedna z nich jest znacznie mniejsza, a druga – większa, co umożliwia przechowywanie bidonu z napojem. Plecak jest w kolorze czarnym z elementami statków kosmicznych z filmu Star Wars. Kosztuje około 140 zł.

Starpak – Transformers

Ciekawą propozycją może być również plecak Starpak Transformers. Ma dwie pojemne komory główne, kieszeń przednią zasuwaną na zamek błyskawiczny i dwie kieszenie boczne wykonane z siateczki, co pozwala na przenoszenie w nich napojów. Plecy są usztywnione i wyprofilowane. Szelki są regulowane i miękkie. Plecak został wyposażony w elementy odblaskowe, co zwiększa bezpieczeństwo po zmroku. Koszt zakupu to około 60 zł.

Hama Step by Step – Pająk

Ostatnią propozycją jest Hama Step by Step z aplikacją czarnego pająka. Plecak waży niedużo, bo ponad 1 kg, mieści 16 l i jest wyposażony w system Anatomic, czyli ergonomiczne plecy z materiałów, które przepuszczają powietrze i zapobiegają poceniu się podczas użytkowania. Szelki wypełnione są miękkim materiałem, co zwiększa komfort noszenia. Mają również pełną regulację. Co więcej, paski można unieruchomić. Dzięki temu szelki nie zmieniają swojej długości podczas zakładania i zdejmowania. Plecak Hama Step by Step ma liczne elementy odblaskowe. Komora główna zamykana jest na solidny metalowy zatrzask. Charakterystycznym i bardzo atrakcyjnym dla dziecka elementem jest duży pająk, który zdobi plecak. Koszt zakupu to około 240 zł.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro