Wybieramy narożnik do salonu do 1000 zł – przegląd modeli

Wybieramy narożnik do salonu do 1000 zł – przegląd modeli

autor: Martyna Rafalska, data publikacji: 03-11-2016

Kupiliście właśnie mieszkanie? Zaczynacie je wynajmować lub po prostu robicie generalny remont w swoich czterech kątach? Jeżeli choć raz odpowiedzieliście twierdząco, ten poradnik może okazać się bardzo przydatny. Jeżeli mamy sporo miejsca w salonie i zastanawiamy się między standardową sofą a narożnikiem, to ten ostatni będzie lepszym wyborem. Zapewnia więcej przestrzeni, komfort i wygodę użytkowania. W poniższym przeglądzie prezentujemy modele, które znajdują się na Allegro w cenie do 1000 zł.

Bruno

Narożnik Bruno został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Stelaż wyprodukowano z litego drewna oraz płyty meblowej, w siedzisku zastosowano sprężynę o grubości drutu 2,4 mm i elastyczną piankę T25 o grubości 2 cm. Narożnik ma bardzo duży pojemnik na pościel, a także powierzchnię spania o wielkości 190 x 130 cm. Bruno jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych i materiałowych, dzięki czemu bez problemu dopasujemy go do każdego wnętrza.

Mondo

Kolejną propozycją jest narożnik Mondo, w którym zastosowano wysokoelastyczną piankę powlekaną watą, która sprawia, że zarówno siedzisko, jak i oparcie są bardzo wygodne. Dzięki pojemnikowi na pościel z łatwością zadbamy o porządek, a funkcja spania spowoduje, że narożnik będzie bardzo funkcjonalnym meblem. Uniwersalna konstrukcja umożliwia ustawienie narożnika z prawej lub lewej strony.

Fly

Narożnik Fly o wymiarach 256 cm (szerokość) x 140 cm (głębokość) jest funkcjonalnym i wygodnym łóżkiem, które ma pełne wypełnienie siedzisk elastyczną pianką i podłokietników przy pomocy poduszek. Do kompletu wliczają się poduszki, a pokrowce na zamek, w których się znajdują, można bez problemu ściągnąć i uprać. Dla osób, które nie chcą zamykać się tylko w jednej kolorystyce, bezpłatnie producent może stworzyć dowolne zestawienie barw.

Saverio

Narożnik Saverio został wykonany z wysokiej jakości drewna i płyty meblowej, a do jego wykończenia zastosowano piankę TP35. Dzięki jej elastyczności siedziska i powierzchnia spania są komfortowe i wygodne. Narożnik ma aż dwa pojemniki na pościel, dwustronne wygodne poduchy, a jego konstrukcja jest niesamowicie intuicyjna – dzięki łatwej i czytelnej instrukcji można go samodzielnie złożyć w ciągu kilkunastu minut. Powierzchnia spania to 140 x 200 cm.

Paris

Ostatnią propozycją jest Paris – narożnik o nowoczesnym designie, który został bardzo starannie wykonany z ekoskóry typu air flow (umożliwiającej przepuszczalność powietrza). Pianka typu HR gwarantuje niezapadanie się siedzisk po dłuższym okresie użytkowania, wszystkie tkaniny posiadają atesty bezpieczeństwa, poduszki są zapinane na zamek, a ich wkłady są wymienne. Paris to gwarancja solidnego wykonania, funkcjonalności i wysokiej jakości wszystkich elementów znajdujących się w zestawie.