Wiosenne trendy – kalosze

Kalosze na wiosnę to obuwie, które dobrze nadaje się na zmienną pogodę. Nie są im straszne woda i zabrudzenie. Są łatwe w konserwacji i wytrzymałe. Duży wybór pozwala na dopasowanie kaloszy nie tylko pod względem rozmiaru, ale również wizualnym. Jakie kalosze dla dzieci znajdziemy na Allegro?

Iwona Szadkowska Iwona Szadkowska / 16-03-2017

Kalosze Demar

Wśród kaloszy dla dzieci warto zwrócić uwagę na oryginalną kolorystykę i wzornictwo Demar. Kalosze te są dostępne w takich kolorach, jak różowy, pomarańczowy, biały, czarny, czerwony, granatowy. Ciekawą opcją są granatowe kalosze z wywiniętym ocieplaczem w kolorze zielono-żółtym, mają one antypoślizgową podeszwę w tym samym odcieniu. Wyróżniają się elementem odblaskowym na pięcie. Inne kalosze Demar mają aplikację z krokodylem, która może spodobać się szczególnie chłopcom. Cena to około 40 zł.

Kalosze Lemigo

Kalosze Lemigo, które chronią stopy przed wilgocią, to kolejna propozycja na wiosnę. Charakteryzują się lekkością, gdyż w całości są wykonane z pianki Eva. Co więcej, mają wysokie właściwości termoizolacyjne. Sprawdzą się dla wszystkich dzieci, które cenią sobie komfort i lekkość obuwia. Są dostępne w różnorodnej kolorystyce, w tym w bardzo popularnym i modnym grafitowym odcieniu. Znajdziemy również kalosze Lemigo w kolorze różowym, białym, granatowym, niebieskim oraz w odcieniu soczystej zieleni, żeby było wiosennie. Koszt zakupu kaloszy Lemigo to około 30 zł.

Kalosze American Club

American Club ma szeroką ofertę kaloszy z przeróżnymi aplikacjami. Są tu kalosze we wzory samochodów, motyli, kropek, znaków drogowych, tygrysa, moro i kocich łapek. Do wyboru, do koloru. Kalosze American Club wykonane są z gumy, mają wyjmowaną wkładkę wewnętrzną, ale również praktyczny ściągacz, który uniemożliwia przedostanie się wody do wnętrza obuwia. Kosztują około 50 zł.

Kalosze Disney

Mali wielbiciele bajek Disneya również znajdą dla siebie wymarzone i praktyczne kalosze. Na Allegro znajdziemy kalosze z motywami z takich bajek, jak: księżniczka Zosia, Myszka Minnie, Kraina Lodu, księżniczki Disneya, Samoloty, Minionki, Star Wars, Auta, Rybka Dori i inne. Niektóre modele mają ściągacz. Wykonane są z gumy, która dobrze chroni stopy przed wilgocią. Koszt zakupu kaloszy Disneya to około 60 zł.

Kalosze Star Wars

Wspomniane wcześniej modne kalosze z aplikacją Star Wars zasługują na specjalną uwagę, gdyż wielbicieli tego filmu nie brakuje. Cenią go zarówno starsi, jak i młodsi. Młodsi mają jednak tę przewagę, że mogą wybrać kalosze z postaciami i statkami Star Wars i nikogo to nie zdziwi. Kalosze Star Warsdostępne są ze ściągaczami i ze specjalnymi uchwytami, które ułatwiają zakładanie. Wykonane z gumy, od wewnątrz są wyłożone miękkim materiałem, aby zwiększyć komfort użytkowania. Cena kaloszy Star Wars – od około 30 do 120 zł.

Wybierając kalosze, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania, funkcjonalność i wygodę. Dziecko powinno móc samo łatwo zdejmować i zakładać ten rodzaj obuwia.

podziel się

Na czasie