Wieczór kawalerski – 15 pomysłów na prezent dla pana młodego
Zdaniem eksperta

Wieczór kawalerski – 15 pomysłów na prezent dla pana młodego

Wieczór kawalerski jest obecnie obowiązkową imprezą przed ślubem, która zazwyczaj jest organizowana przez przyszłego świadka zaślubin. Pomysłów na ich przygotowanie jest mnóstwo, jednak zawsze należy pamiętać o prezencie dla pana młodego.

udostępnij

Wieczorem kawalerskim nazywamy zazwyczaj spotkanie najbliższych znajomych i mężczyzn z rodziny przyszłego Pana młodego, najczęściej kilka tygodni lub tydzień przed uroczystością ślubną. Spotkanie to ma na celu po raz ostatni przed ślubem ukazać przyszłemu mężowi uroki kawalerstwa. Stąd też wieczór kawalerski z reguły kojarzy się z szalonymi imprezami zakrapianymi alkoholem, nierzadko z obecnością pań do towarzystwa. Taki scenariusz jednak coraz rzadziej się zdarza, a świadek nierzadko łamie sobie głowę nad tym, jak zorganizować ten niezwykły wieczór, by był on niezapomniany, wszyscy dobrze i bezpiecznie się bawili. Stąd też wieczory kawalerskie zazwyczaj trwają cały weekend. Czasem jednak zdarza się, że pan młody nie pamięta swojego wieczoru kawalerskiego bądź po prostu nie życzy sobie jego organizacji – wtedy pozostaje zrobić mu wyjątkowy prezent, który posłuży mu lata i zawsze będzie przypominał o męskiej przyjaźni, solidarności i czasach kawalerskich. Oczywiście w przypadku zorganizowanego na spokojnie wieczoru także warto obdarować go praktycznym, ale i sentymentalnych upominkiem.

Erotyczny prezent dla młodego

Prezent na wieczorze kawalerskim pomimo bardzo dobrej organizacji wieczoru musi się pojawić, ponieważ może stanowić jedną z atrakcji. Zazwyczaj upominek ten jest związany z późniejszym pożyciem małżeńskim i stanowi najczęściej gadżet erotyczny, który traktowany jest prześmiewczo, ale tak naprawdę może być pierwszą, bardzo przydatną zabawką dla pary młodej, nierzadko użytą już podczas nocy poślubnej. Pierwszym gadżetem, jaki najczęściej wybierany jest przez organizatorów wieczoru kawalerskiego, jest wibrator dla panny młodej, na samotne wieczory, gdy pan młody wyjedzie w delegację. Oczywiście jest to zabawka z przymrużeniem oka dla pana młodego, ponieważ sugeruje uniknięcie zdrady, jednak bardzo często wibratory są stosowane w parach, a panowie bardzo sobie chwalą ich moc i zastosowanie, szczególnie gdy zapragną rozpalić swoją partnerkę do czerwoności lub spróbować podwójnej penetracji.

Zazwyczaj jest to także pompka do penisa, która nie jest gadżetem pierwszej potrzeby, ale czasem może uratować stosunek, gdy pan młody ma za sobą stresujące chwile. Zabawka ta działa na zasadzie próżni i zasysa penisa razem z powietrzem, by wytworzyć w nim odpowiednie ciśnienie krwi i utrzymać erekcję. Przydatnym gadżetem w tym przypadku może się okazać pierścień erekcyjny, który podtrzyma wzwód, by krew nie cofnęła się do krwiobiegu. Możemy także sprezentować panu młodemu zabawkę erotyczną, którą sam sobie zażyczy – szczególnie gdy jej cena jest zaporowa. Składając się w kilka osób na prezent, można kupić konkretny gadżet, np. huśtawkę erotyczną do sypialni, by potem pomóc ją zamontować, czy też unikalny masturbator na samotne wieczory bez żony.

Podarunek uniwersalny

Prezenty na wszelkiego rodzaju okazje są zazwyczaj problematyczne i wymagają długich poszukiwań, czasami jednak wystarczy chwila obserwacji i szczerej rozmowy, by wiedzieć, z czego dana osoba najbardziej się ucieszy, nawet gdy nie znamy jej za dobrze. Nie zawsze jest bowiem tak, że idąc do kogoś na wieczór kawalerski, pozostajemy z tą osoba w bliskich relacjach. Możemy także postawić na klasykę, czyli uniwersalne prezenty, które zawsze się przydadzą, czyli skórzany pasek do spodni czy zegarek, który posłuży mu długie lata i będzie codziennie przypominał o minionym wieczorze kawalerskim.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także zakup śmiesznego gadżetu, którego pan młody sam sobie nigdy by nie kupił – może być to dmuchana lalka czy też bielizna jadalna. Te śmieszne gadżety można wykorzystać już podczas zabawy na imprezie kawalerskiej i mogą stanowić swego rodzaju atrybuty kawalerskiej beztroski. Uniwersalnym upominkiem dla pana młodego może być także zestaw erotycznych akcesoriówjest on bardzo praktyczny, ponieważ każdy element jest przydatny bez względu na preferencje seksualne danej pary. Zestawy skłaniają także parę do eksperymentów, a obdarowując przyjaciela takim prezentem, możemy przyczynić się do urozmaicenia ich życia seksualnego.

Prezent idealny, czyli nawiązujący do pasji

Bardzo często tak dobrze znamy młodego, że chcemy prezentem nawiązać do jego pasji – sportu, motoryzacji czy też innego hobby. Dobrym pomysłem jest zatem zakup śmiesznych skarpetek ukazujących dane hobby bądź koszulki typu T-shirt, której oprawa graficzna nawiązuje do pasji pana młodego. Nierzadko najbliżsi wręczają przyszłemu panu młodemu akcesoria i ubrania sportowe, jeśli jest pasjonatem danej dziedziny sportu, a kosztują one zbyt wiele, by mógł sobie na nie pozwolić. Takie praktyczne prezenty są bardzo dobrym rozwiązaniem, jednak wymagają dużej wiedzy na temat danej osoby, a nawet informacji dotyczącej np. rozmiaru. Dlatego też warto poznać i utrzymywać dobre relacje z przyszłą panną młodą, która powinna służyć radą i pomocą w wyborze prezentu. Zazwyczaj wobec drugiej połówki jesteśmy najbardziej szczerzy i informujemy ją o naszych potrzebach, dlatego też ukochana młodego może stać się cennym źródłem informacji. Należy jednak powstrzymać się od zwierzeń na temat organizacji wieczoru kawalerskiego – powinna być to niespodzianka dla pana młodego, a tajemnica dla jego przyszłej małżonki.

Pomysłów na prezent dla pana młodego jest zatem wiele, a każdy z nich powinien przypominać mu przez lata o wspaniale spędzonym wieczorze kawalerskim, pełnym przyjaźni i męskiej solidarności.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?
podziel się

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro