Wakacyjny pojazd piesków, czyli Barbie na urlopie

Ten wielki pojazd z pewnością zwróci uwagę dziewczynek. Jest naprawdę spory, ma także świetne kolory. Czy jest to tylko wielki samochód, czy kryje w swoim wnętrzu jakieś dodatkowe opcje i atrakcje? Zdecydowanie jest to znacznie ciekawsza zabawka, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

Katarzyna Mindak Katarzyna Mindak / 04-11-2016

Barbie i siostry na tropie piesków

Tak brzmi tytuł filmu o przygodach ulubionej bohaterki dziewczynek, z którego pochodzi ten wakacyjny pojazd. W filmie dziewczynki zobaczą świetne przygody Barbie, jej sióstr i kilku uroczych szczeniaków. Wśród filmowych zabawek najbardziej popularne są: basen z pływającymi pieskami oraz wakacyjny pojazd, który jest obiektem dzisiejszego testu.

wakacyjny_pojazde_pieskow_2.jpg

Budowa

Kamper to duży pojazd w wakacyjnej kolorystyce. Jego podwozie ma błękitny kolor, dach jest biały, a ozdoby różowe. Wymiary złożonego auta są naprawdę spore: 39 cm długości, 24 cm wysokości i 18 cm szerokości. Kamper ma duże otwarte okna i otwarty dach z widokiem na niebo. Kiedy zajrzymy do jego wnętrza, zauważymy fotel dla Barbie, który znajduje się przy kierownicy oraz kanapę z miejscem dla psiaków. Sam samochód już jest bardzo ciekawą zabawką, która da dziewczynkom dodatkowe opcje świetnej zabawy. Mogą zabrać ulubioną bohaterkę i zwierzaki na niezliczone wyjazdy, z pewnością wymyślą wiele ciekawych podróży. Opcji zabawy jest więcej. Kamper się rozkłada, dzięki czemu jest świetnym, urlopowym centrum zabawy. Aby go rozłożyć dziewczynki muszą podnieść dach, rozłożyć maskę, a także rozsunąć ścianki samochodu. Ich oczom ukaże się świetne miejsce do zabawy z licznymi atrakcjami. Po rozłożeniu, kamper staje się blisko 60-centymetrowym pokojem zabaw. Co dziewczynki znajdą w jego wnętrzu?

wakacyjny_pojazde_pieskow_3.jpg

Zawartość zestawu

Wnętrze skrywa wiele ciekawych elementów. Centralna część to piaskownica, w której mogą bawić się zwierzaki. Po prawej stronie znajduje się kanapa dla piesków i Barbie. Jest to świetne miejsce do odpoczynku. Dziewczynki mogą tu ułożyć podstawkę, na której znajdują się cztery miski dla piesków. Cztery zwierzaki są również w zestawie. Mają różne kolory i zdejmowane obroże. Dwa pieski siedzą, a dwa stoją. Poza miejscem do jedzenia, jest tu również kolorowy bar z napojami. Po przeciwnej stronie samochodu znajduje się dodatkowa kanapa oraz telewizor. Tylna część samochodu przerodziła się w plac zabawy i sypialnię. Znajduje się tu piętrowe łóżko dla czterech psiaków. Jest też palma, która stanowi spiralną zjeżdżalnię oraz miejsce na park linowy.

wakacyjny_pojazde_pieskow_4.jpg

Jak się bawić?

Dziewczynki z pewnością wymyślą liczne opcje. Ja mogę wspomnieć, że każdy piesek ma specjalną dziurkę. Dzięki niej przymocujemy go na huśtawkach, na koszu do zjeżdżania po linie, a także na kanapie. Dzięki temu pieski nie będą spadały. Kiedy dziewczynki rozłożą linę, mogą umiesić na placu zabaw dwa pieski. Miejsce dla jednego znajduje się na siedzisku przy palmie, dla drugiego – w koszu do zjeżdżania po linie. Kiedy piesek będzie zjeżdżał po linie, trąci delikatnie tego na palmie i oba pieski zjadą w tym samym czasie. Jak pokazują obrazki na opakowaniu pojazdu piesków, dziewczynki mogą się w jego wnętrzu bawić na wiele sposobów. Same wymyślą mnóstwo scenariuszy z udziałem Barbie i psiaków. Szkoda, że żadna lalka w wakacyjnym stroju nie znajduje się w zestawie.

wakacyjny_pojazde_pieskow_5.jpg

Pora złożyć obozowisko i ruszyć po dalsze przygody

Kamper bardzo łatwo składa się do postaci samochodu. Wystarczy schować wystające elementy i odpiąć linę. Następny krok to zsunięcie boków pojazdu oraz zamknięcie dachu. Na koniec zapinamy maskę auta i gotowe – możemy posadzić w środku lalkę i pieski, a potem poszukać kolejnego ciekawego miejsca na urlop.

Pojazd robi naprawdę duże wrażenie swoją wielkością i kolorowym wnętrzem. Jest świetną zabawką, która da dziewczynkom mnóstwo nowych możliwości zabawy z ulubioną bohaterką i słodkimi szczeniaczkami. Ma wiele atrakcyjnych elementów, łatwo się składa, rozkłada i jest bardzo wytrzymały. Z pewnością sprawi mnóstwo radości.

Znajdź wymarzoną zabawkę Barbie!

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro