Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

W czym nosić wizytówki? – eleganckie etui

Jeśli wizytówki nosisz luzem lub chowasz je w portfelu, spodniach, marynarce, najwyższa pora to zmienić. Profesjonalista pieczołowicie dba o każdy szczegół swojego wizerunku, czyli również o nieskazitelność swoich wizytówek. Bez etui będzie trudno. Wizytownik pokaże twój charakter, klasę i elegancję. Dowiedz się, jak wybrać idealne etui dla siebie.

W czym nosić wizytówki? – eleganckie etui

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie

Zrobienie dobrego pierwszego wrażenia jest niezwykle ważne w życiu, a szczególnie w biznesie. Jeśli wyciągniesz wymiętą wizytówkę i dasz ją potencjalnemu partnerowi biznesowemu lub szefowi, możesz dużo stracić. A pierwsze wrażenie robi się tylko… raz. W biznesie to, jakie sprawiasz wrażenie, jest bardzo ważne. Czy wyglądasz na osobę zorganizowaną, profesjonalną i godną zaufania, czy też na kogoś, kto zapomina własnej głowy, jest niechlujny i wszystko gubi? Noszenie wizytówek w eleganckim i ładnym etui to jeden z elementów składających się na twój wizerunek. Szykowny wizytownik świadczy o dobrym guście, a dzięki niemu twoje wizytówki będą w idealnym stanie. Wszyscy wolą zatrudnić profesjonalistę potrafiącego dbać o swoje rzeczy oraz swój wizerunek, ponieważ zakładają, że z takim samym zaangażowaniem będzie doglądać firmy, która go zatrudni. Garnitur, wyprasowana koszula, ładny krawat, czyste buty i… elegancki wizytownik to klucz do sukcesu!

Jak wybrać wizytownik

Wybór wizytownika zależy przede wszystkim od tego, co chcesz za jego pomocą zakomunikować innym:

  1. Klasę i elegancję.
  2. Indywidualizm i wyjątkowość.

W przypadku pierwszej odpowiedzi świetnym rozwiązaniem będzie klasyczny, skórzany wizytownik. Najlepiej czarny lub brązowy. Jest uniwersalny, będzie dobry zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Jeśli lubisz eleganckie dodatki, pomyśl o metalowym wizytowniku w srebrnym kolorze. Jest ponadczasowy i bardzo szykowny.

Gdy chcesz pokazać swoją wyjątkowość, zdecyduj się na wizytownik, który wyróżni cię z tłumu oraz podkreśli twój charakter. Istnieje możliwość wygrawerowania na nim twojego imienia i nazwiska, nazwy firmy, w której pracujesz, lub twojego ulubionego cytatu. Niektóre wizytowniki są ozdabiane różnymi grafikami, np. reprodukcją obrazu Gustava Klimta. Taki spersonalizowany wizytownik jest idealny dla osób, które przykładają uwagę do najmniejszych drobiazgów. Panie mają jeszcze większy wybór, ponieważ na rynku oprócz klasycznych są również wizytowniki w pastelowej wersji kolorystycznej, ozdobione np. kokardkami lub haftem.

Wizytownik praktyczny

To, czy twój wizytownik będzie praktyczny, zależy głównie od ciebie. Zanim zdecydujesz się go kupić, zwróć uwagę nie tylko na to, jak wygląda, ale również na jego wnętrze – niektóre mają tylko przegródki na wizytówki. Warto się zastanowić, czy nie zechcesz w nim nosić również kart kredytowych i pieniędzy. Kolejną kwestią jest to, ile wizytówek planujesz nosić w środku – kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt? To pytanie również należy sobie zadać przed zakupem. Ostatnią rzeczą jest jego wielkość oraz to, czy planujesz nosić go w spodniach, kurtce, torbie czy torebce.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Artykuły z kategorii Firma i usługi


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro