Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Ubieramy choinkę – gadżety choinkowe do 50 zł

Zbliża się czas poszukiwania najpiękniejszej choinki i ozdób, którymi będziemy mogli przyozdobić nasze drzewko. Piękną i modną choinkę z pewnością możemy przyozdobić dekoracjami, które nie zrujnują portfela.

Ubieramy choinkę – gadżety choinkowe do 50 zł

Bombki wełniane

Bardzo dekoracyjne bombki wełniane są niezwykle modne w ostatnim czasie. Zostały wykonane z PCV i owinięte naturalną białą wełną. Na Allegro znajdziemy bombki o średnicy 3, 5, 6 i 10 cm. Bombki wełniane z pewnością będą się wyróżniać na choince i wyglądać wyjątkowo. Cena: od 1,50 zł.

Jarzębina na choinkę

Gałązki jarzębiny można wykorzystać do przeróżnych dekoracji. Komplet składa się z 12 wiązek po 12 koralików jarzębiny; jagody są na drucikach. Można je wykorzystać w całości lub rozdzielić na 12 części, wszystko zależy od potrzeb. Dekoracja będzie pięknie wyglądała na choince i na stroikach bożonarodzeniowych. Wygląda bardzo realistycznie. Cena: od 12 zł.

Zawieszka Mikołaj

Oczywiście na choince nie może zabraknąć świętego Mikołaja. Na Allegro znajdziemy zawieszki szklane, tekturowe, porcelanowe, drewniane, a także wykonane z różnego rodzaju sztucznych tworzyw. Cena: od 1 zł.

Farba w sprayu

Chcemy drzewko ozdobić przy pomocy farby? A może zeszłoroczne ozdoby choinkowe wymagają lekkiej konserwacji? Idealnym rozwiązaniem będzie farba w sprayu. Dostępne kolory: biały, czerwony, zielony, srebrny i złoty. Wszystkie pięknie i trwale pokryją wybrane przez nas gadżety. Możemy spryskać nimi również stroiki świąteczne. Cena: od 5,85 zł.

Bombki przeźroczyste

Jeżeli lubimy minimalizm, bombki przeźroczyste będą świetnym wyborem. Przede wszystkim pięknie wpasują się w kolor drzewka choinkowego, kolorowe łańcuchy i lampki. Oczywiście są ozdobą samą w sobie, ale sposób ich wykonania sprawia, że można umieścić dowolne elementy w ich wnętrzu lub po prostu pomalować według uznania. Cena: od 1,75 zł.

Nietłukące się bombki

Ile razy nasz kot lub pies intensywnie interesował się choinkowymi ozdobami? Są kolorowe, świecące, zwisające, o przeróżnych kształtach. Albo nasza mała pociecha podeszła zbyt blisko i część ozdób rozbiła się na kawałki? Jeżeli brzmi to znajomo, warto się zabezpieczyć. Nietłukące się bombki z pewnością będą praktycznym i przydatnym zakupem.Cena: od 1 zł.

Lampki choinkowe

Lampki są niezbędne przy dekorowaniu choinki. W końcu musi pięknie rozświetlać się wieczorem w salonie i być widoczna z zewnątrz. Na Allegro możemy znaleźć lampki ażurowe, w kształcie lampionów, bombek, sopli, a także białe, multikolorowe i o jednolitym kolorze. Cena: od 3,75 zł.