Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Ubieramy choinkę – gadżety choinkowe do 150 zł

Choinka i strefa wokół niej są podczas świąt bardzo ważne. Choinka musi być kolorowa, żywa, radosna – w końcu czas świąt to przepiękny rodzinny okres pełen uśmiechów i szczęścia. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na kreatywne przystrojenie choinki i zadbanie o to, by była jak najpiękniejsza.

Ubieramy choinkę – gadżety choinkowe do 150 zł

Figurka Jima Shore’a

Jim Shoretworzy piękne, ręcznie malowane i dopracowane w każdym calu figurki. Wykonane są z termoutwardzalnej masy plastycznej, która do złudzenia przypomina drzewo. Jim projektuje każdą figurkę, ukazując w niej pasję, kreatywność i nowoczesną formę. Na aukcjach Allegro znajduje się mnóstwo jego niestandardowych dzieł. Cena: od 56 zł.

Świetlny pingwin

Świetlny pingwinek stojący przy choince zapewni zimowy, niepowtarzalny charakter w twoim domu. Oczywiście możemy ustawić go w dowolnym miejscu, np. na oknie, werandzie czy sklepowej wystawie. Cena: od 89,99 zł.

Bombka ze zdjęciem

Bombka ze zdjęciem to świetny pomysł na prezent, a także na przyozdobienie świątecznego drzewka. Bombki są wykonane ze szkła akrylowego, zdobione ręcznie z ogromną precyzją, efektownie wypolerowane i odporne na stłuczenia. W bombce możemy umieścić np. zdjęcia bliskich nam osób, które z różnych przyczyn nie mogą być z nami w tych wyjątkowych dniach. Cena: od 59,99 zł.

Dekoracyjne zawieszki Nostalgic Ornaments

Villeroy & Boch przygotowało kolekcję Nostalgic Ornaments, w których zawieszki choinkowe zostały wyprodukowane z dbałością o szczegóły i nawiązują do tradycyjnych drewnianych figur. W kolekcji znajdują się takie elementy, jak serca, choinki, gwiazdki, pierniki i dziadki do orzechów. Cena: od 109 zł.

Świąteczna laska

Tradycyjne, świąteczne, biało-czerwone cukrowe laski są jednym z elementów, które mają swoje przeznaczenie na choince lub ozdabiają mieszkanie. My proponujemy lizaki z wbudowanymi żarówkami LED, które podkreślą świąteczny klimat. Cena: od 97 zł.

Wąż świetlny

Wąż świetlnymoże otulić świąteczne drzewko stojące w naszym domu i rozświetlić kolorowym blaskiem.Jego zastosowanie nie ogranicza się tylko do choinki. Można nim ozdobić mieszkanie, balkon, witryny sklepów czy ogrodzeń. Cena: od 55 zł.

Szklane ozdobne bombki

Dla niektórych choinka to istne dzieło sztuki. Dbają o każdy, nawet najdrobniejszy element. Wszystko musi być dopracowane, tak jak np.szklane bombki. Ręczne dekorowanie i autorski projekt sprawią, że bombki uczynią naszą choinkę wyjątkową. Cena: od 56 zł.

Tradycyjne lampki

A może powrót do PRL-u? Klasyczne lampkizapinane na „żabki” pozwolą wielu osobom na przywołanie wspomnień z czasów dzieciństwa. Kolorowe, radosne i niezwykle klimatyczne, chyba nigdy się nie znudzą. Cena: od 55 zł.

Bombki od Mostowskiego

Wykonane ze szkła ręcznie dmuchanego, wysokiej jakości bombki są oryginalne i kreatywne. W ofercie możemy znaleźćbombkiw kształcie piłki tenisowej, sowy, myszy i świnek. Takie gadżety z pewnością ubarwią nasze drzewko. Cena: od 74 zł.

Szklane ozdoby choinkowe

Piękne szklane ozdoby choinkowe mają mnóstwo uroku. W komplecie znajduje się miks 24 figurek, m.in. sówka, misio, słonik, rybka. Przezroczyste dodatki pięknie komponują się z kolorowymi światełkami. Cena: od 89 zł.

Ciepłe lampki choinkowe

Choinka z pewnością zyska wiele wdzięku, gdy ozdobimy ją białymi lampkami dającymi ciepły i przyjemny klimat.Jeżeli chcemy podkreślić rodzinną, domową i świąteczną atmosferę, te lampki z pewnością sprawdzą się bardziej od tych, które nadają zimną, surową barwę. Cena: od 105 zł.

Szukasz więcej inspiracji?! Zajrzyj tu!

Czy ten artykuł był pomocny?

Artykuły z kategorii Dom i Ogród


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro