Trampoliny opanowały świat fitnessu – przegląd trampolin do 200 zł

Trening na trampolinie staje się w Polsce coraz bardziej popularny i modny. Energiczne skakanie na tym sprzęcie nie tylko daje dużo radości i relaksuje, ale też angażuje każdy mięsień naszego ciała podczas skoków, a to świetny sposób na skuteczne spalenie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia aerobowe przeprowadzane na trampolinach wzmacniają mięśnie, zwiększają gibkość i koordynację ruchową oraz usprawniają krążenie i pomagają w pracy układu sercowo-naczyniowego.

Martyna Rafalska Martyna Rafalska / 27-05-2016

Na allegro znajdziemy trampoliny do użytku domowego, a także te, które są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i spokojnie możemy ćwiczyć nawet w ogrodzie. By osiągnąć wymarzoną sylwetkę, a także świetnie się przy tym bawić nie musimy wydawać na sprzęt fortuny. Jakie trampoliny są dostępne w cenie do 200 zł? Propozycje przedstawiamy w naszym zestawieniu.

inSPORTline

Trampolina inSPORTline o średnicy 96 cm wykonana jest z wytrzymałego materiału odpornego na korozję. Stabilność sprzętu gwarantuje 6 nóżek, a miękka obwódka zapewnia bezpieczeństwo. Doskonale nadaje się do przeprowadzenia treningu zarówno w domu, jak i w ogrodzie – jest odporna na promieniowanie UV, a producent zapewnia, że wytrzyma nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Warto dodać, iż trampoliny inSPORTline spełniają międzynarodowe normy. Maksymalna waga użytkownika to 100 kg.

Vfit

Trampolina Vfit o średnicy 92 cm przeznaczona jest do treningów w warunkach domowych. Sześć odkręcanych nóżek gwarantuje stabilizację podczas intensywnych treningów. Maksymalna waga użytkownika to 100 kg, a korzystać z niej mogą nawet dzieci od 6 roku życia. Warto dodać, że jej atutem jest bardzo łatwy montaż, a także niewielka waga sprzętu. Na Allegro kupimy ją już za 119,90 zł.

Minitrampolina Adrelinalife

Minitrampolina od Adrelinalife jest większa od swoich poprzedniczek – ma aż 120 cm średnicy i opiera się na 8 wytrzymałych nóżkach. Pewność jej wykonania i użytkowania potwierdzają wszystkie możliwe certyfikaty bezpieczeństwa, a dodatkowa miękka osłona wokół trampoliny sprawia, że unikniemy ewentualnych obtarć. Koszt trampoliny na Allegro to 199 zł.

PRO fitness

Kolejna trampolina w naszym zestawieniu to PRO fitness z niebieską, miękką osłoną. Maksymalne obciążenie, jakie wytrzyma, to 100 kg, a stabilizację gwarantuje 6 solidnych nóżek. Jej niewielkie rozmiary: 11 cm wysokości i 92 cm średnicy oraz waga 7 kg, sprawiają, że nie zajmuje wiele miejsca i nie sprawia trudności podczas przenoszenia. Na Allegro dostępna jest w cenie ok. 99 zł.

ATHLETIC24

Trampolina przeznaczona do użytku domowego firmy ATHLETIC24, doskonale nadaje się zarówno do ćwiczeń, a także może służyć do zabawy dla dzieci. Sprzęt o średnicy 97 cm i średnicy maty do skakania ok 72 cm jest bardzo łatwa w transporcie, a także w przechowywaniu. Trampolina posiada 6 nóżek, a także aż 32 sprężyny osłonięte specjalną osłoną wykonaną z wytrzymałego materiału podbitego gąbką. Warto dodać, iż nóżki posiadają gumowe nakładki, które spełniają funkcję antypoślizgową, gwarantując przyczepność sprzętu do podłoża. Cena trampoliny to około 129 zł.

Trening na trampolinach przynosi nie tylko zamierzone efekty, ale także sprawia ogromną radość i wyzwala niesamowitą dozę endrofin. Przed podjęciem ćwiczeń warto obejrzeć kilka filmów instruktażowych (których w sieci nie brakuje), by nie nabawić się żadnej bolesnej kontuzji.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro