Trampolina ogrodowa dla dzieci

Wakacje to najbardziej radosny czas w ciągu roku, zwłaszcza dla dzieci. Wolne od obowiązków szkolnych maluchy chcą spędzić ten okres wyjątkowo, a dzięki tobie będzie to możliwe. To również okres, kiedy możesz im poświęcić znacznie więcej uwagi, zadbać o pozytywne relacje i sprawić, że na ich twarzy pojawi się uśmiech.

Katarzyna Krupka Katarzyna Krupka / 08-07-2016

Dzieci podczas wakacji chcą się bawić. A czy może być coś lepszego niż zabawa na trampolinie? To atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, dlatego zakup takiego urządzenia to podwójna korzyść. Spędzając czas ze swoją pociechą, ty również możesz zapomnieć o codziennych troskach i przypomnieć sobie szczęśliwe chwile z dzieciństwa.

Zalety zabaw na trampolinie

Radosne zabawy na trampolinie to doskonały sposób, aby zapewnić swoim bliskim więcej aktywności fizycznej i ruchu. Podczas wykonywania nawet najprostszych skoków angażujemy do pracy wszystkie mięśnie. Przyspieszamy przepływ limfy, dzięki czemu wszystkie komórki organizmu stają się lepiej odżywione i dotlenione. Ćwiczenia wykonywane na trampolinie wzmacniają odporność, poprawiają pracę mózgu, a także przyspieszają metabolizm. To świetna alternatywa dla osób, które chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów, ale są już znudzone żmudnymi ćwiczeniami na siłowni. Czego można chcieć więcej? Wystarczy kupić odpowiednią trampolinę ogrodową.

Trampolina ogrodowa z siatką 426 cm Axer Sport

Trampolina ogrodowa z siatką ochronną marki Axer Sport to urządzenie o średnicy 426 cm. Jest wykonana z najlepszych jakościowo materiałów. Bezpieczeństwo zabawy zapewnia siatka ochronna. Model jest odporny na działanie promieni UV. Najważniejsze parametry trampoliny: wysokość od ziemi do powierzchni skakania – 82 cm, szerokość maty ochronnej – 28 cm, powierzchnia do skakania – 367 cm, odległość między palikami – 170 cm. Urządzenie posiada certyfikat TUV GS, norma CE-EN 71. Cena: 1172,91 zł.

Trampolina ogrodowa z siatką, średnica 305 cm

Ten model jest znacznie tańszy od poprzedniego, ale zapewni dzieciom równie niezapomniane chwile. Konstrukcja trampoliny ogrodowej z siatką o średnicy 305 cm opiera się na stalowym stelażu grubościennych rur, które są pokryte powłoką antykorozyjną zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Trampolina ma szerokie podstawy u czterech par nóg, a to – jak zapewnia producent – zwiększa stabilność i nie powoduje wbijania się nóg w podłoże trampoliny.

Taka budowa zwiększa poczucie bezpieczeństwa i dodatkowo chroni trawnik przed zniszczeniem. Mata jest mocowana za pomocą specjalistycznych sprężyn, poza tym jest pokryta osłoną, która uchroni ciebie i twoich bliskich przed utknięciem stopy pomiędzy sprężynami. Najważniejsze parametry trampoliny: średnica – 305 cm, grubość rury stelaża – 38 mm, sprężyny o średnicy 3,2 mm, długość – 137 mm. Cena: 699 zł.

Trampolina ogrodowa NIEBIESKA 180 cm z siatką firmy Plum

Jeśli nie jesteś właścicielem dużego ogrodu, ta trampolina będzie dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Trampolina ogrodowa NIEBIESKA 180 cm z siatką firmy Plum jest mniejsza od poprzednich modeli i będzie ogromną atrakcją zarówno dla młodszych dzieci, jak i nastolatków.

To jednak nie wszystko – ze względu na mniejszą, uniwersalną średnicę możesz ją bez obaw umieścić w większych pomieszczeniach i korzystać z jej zalet, gdy np. na dworze pada deszcz. Jest wyjątkowo prosta w montażu i demontażu. Nogi w kształcie litery „W” zapewniają dużą stabilność i pozwalają na obciążenie do 50 kg. Trampolina ma siatkę zabezpieczającą. Najważniejsze parametry trampoliny: mata do odbić ma średnicę 180 cm, wysokość – 200 cm, ilość sprężyn – 36 sztuk, maksymalne obciążenie – 50 kg. Cena: 329 zł.

Czytaj więcej o trampolinach

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro