Trampki dziecięce – trendy na jesień 2017

Trampki dziecięce – trendy na jesień 2017

Dziecięce trampki powinny być wygodne, posiadać oddychającą podeszwę oraz spełniać oczekiwania dziecka co do koloru i ogólnego wyglądu. Mają się po prostu podobać. Jakie trampki dla dzieci znajdziemy na Allegro? Sprawdź trendy na jesień 2017.

udostępnij

Iwona SzadkowskaIwona Szadkowska / 11-09-2017

Befado

Dużą – można nawet powiedzieć, że ogromną – popularnością cieszą się trampki Befado. Są nie tylko lekkie, ale też mają oddychającą podeszwę oraz są dostępne w zróżnicowanym wzornictwie. Każde dziecko znajdzie dla siebie odpowiedni kolor i ciekawą aplikację umieszczoną na obuwiu.

Co więcej, trampki Befado są wysokiej jakości, co przekłada się na ich trwałość i komfort użytkowania. Wśród wielu modeli na uwagę zasługują te za kostkę. Na obuwiu znajdują się duszki i potworki do samodzielnego pomalowania. W zestawie są markery do tkanin. Koszt trampek Befado do samodzielnego pomalowania to około 65 zł. Na Allegro znajdziemy również niskie trampki Befado zapinane na rzep, a także wsuwane lub wiązane. Kolorystyka jest odpowiednia zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

American Club

Trampki American Club są dostępne w różnych kolorach. Mają białą podeszwę z charakterystycznym paskiem wzdłuż. Zapinane są na dwa lub trzy rzepy. Obuwie zostało wykonane z materiału wysokiej jakości. Nosek jest pokryty białą gumą. Dostępne w kolorze czarnym, czerwonym, granatowym, a nawet w kwiatki dla dziewczynek. Koszt trampek American Club to około 50 zł.

Star Sport

Na uwagę zasługują trampki Star Sport. Wiązane na sznurówki, wykonane z wytrzymałego materiału, z jasną podeszwą z ciemnym paskiem, noskiem z tworzywa oraz charakterystycznym elementem na kostce – białym kółkiem z ciemną gwiazdką.W wersji za kostkę obuwie Star Sport posiada dwa zapięcia: sznurówki i zamek znajdujący się po boku. Ich cena to około 40 zł.

Converse

Wśród trampek Converse znajdziemy modny model w niebieskim kolorze (na styl jeansu) z ciekawym wykończeniem na pięcie: łososiowym paskiem i takim samym wykończeniem wewnątrz. Obuwie prezentuje się wyjątkowo, a dodatkowo jest wygodne i wysokiej jakości. Napis All Star Converse znajduje się na wszystkich trampkach tej marki i zdobi go duża gwiazda. Koszt trampek Converse z łososiowymi elementami to około 160 zł.

Wciąż modne są ponadto trampki Converse w kolorze białym z czarnym paskiem na boku podeszwy i czerwoną obwódką nad podeszwą. Trampki sznurowane dostępne są też w kolorze granatowym, czarnym, a nawet czerwonym. Są to tradycyjne trampki Converse znane przez wszystkich od lat. Jeżeli nasze dziecko lubi się wyróżniać, możemy sięgnąć po model CT PD Side w kolorze czerwonym. Górna część jest dwuwarstwowa. Część zewnętrzną można lekko odpiąć i wywinąć na drugą stronę. Ich koszt to około 140 zł.

Trampki to obuwie, które nie tylko sprawdzi się podczas ciepłych i suchych dni lata, późną wiosną i wczesną jesienią. Takie buty można bowiem wykorzystać jako obuwie szkolne. Są lekkie, przewiewne i dobrze trzymają stopę. Co więcej, mają białą podeszwę, która nie brudzi podłogi na szkolnych korytarzach, w salach lekcyjnych i gimnastycznych.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?
podziel się

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro