Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Traktor Farmer – test zabawki

Interaktywna zabawka firmy Dumel to idealny pomysł na prezent dla dziecka, które skończyło rok. Dzięki niej maluch pozna odgłosy zwierząt żyjących na wsi, będzie ćwiczył logiczne myślenie i rozwijał wyobraźnię. Testujemy i wymieniamy zalety.

Traktor Farmer – test zabawki

Młodsze dzieci lubią w zasadzie wszystkie zabawki, jednak najbardziej te kolorowe i grające, dlatego warto wypróbować Traktor Farmer z serii Discovery firmy Dumel, który posiada te cechy. To połączenie zabawki interaktywnej, samochodu oraz figurek. Po wciśnięciu komina traktor jeździ, pan Dumelek śpiewa farmerską piosenkę, klakson trąbi, a zwierzątka wydają dźwięki jak te prawdziwe oraz recytują wierszyki. Dzieci mogą się dowiedzieć, jakie zwierzę w gospodarstwie muczy, które rży, a które beczy. Wraz z farmerem śpiewają wesołą piosenkę i jeżdżą traktorem, wyobrażając sobie, że znajdują się na farmie.

p1210748.jpg

Jakość wykonania

Traktor Farmer wyprodukowany został z doskonałej jakości materiału, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania i częstej zabawy wygląda doskonale. Identycznie rzecz się ma z figurkami (farmer, zwierzęta), które – o ile nie zginą w czeluściach dziecięcego pokoju – ciągle wyglądają jak nowe. Wynika to z faktu, iż producent zatroszczył się o każdy element tej zabawki, wykorzystując do jej produkcji znakomite materiały. Kolorystyka jest miła dla oka i z pewnością przyciągnie niejedno dziecięce spojrzenie – intensywne, żywe kolory, dbałość o każdy detal – to właśnie wyróżnia Traktor Farmer na tle konkurencji. Warto zwrócić uwagę na to, że na kołach znajdują się specjalne pasy, dzięki którym traktor przejedzie nawet po najgorszych nierównościach, a dźwięki są czyste nawet po ponad roku ciągłego grania. Cała zabawka jest niezwykle solidna i łatwa do utrzymania w czystości ¬– wystarczy przetarcie wilgotną ściereczką. Jej cena na allegro (około 85 złotych) jest adekwatna do opisanej jakości.

p1210745.jpg

Dla kogo?

Traktor Farmer do świetny pomysł na prezent już dla rocznego szkraba. Ta interaktywna zabawka potrafi sama jeździć, kiedy włączy się jej komin, hamować, trąbić i śpiewać. Odgłosy, które wydaje są niesamowicie realistyczne, dzięki czemu dziecko bardzo szybko nauczy się, jakie odgłosy wydają zwierzęta mieszkające na farmie: koń, krowa, świnia, kura oraz owca. Maluchowi na pewno spodobają się świecące przednie światła oraz piosenka farmerska, śpiewana po naciśnięciu kapelusza farmera.

Traktor posiada w zestawie przyczepę, a na niej pięć wspomnianych wyżej zwierząt. Za kierownicą zasiada farmer w żółtym kapeluszu – uśmiechnięty i gotowy do pracy. Ciekawą zabawą dla dzieci jest dopasowywanie zwierzątek w należne im miejsca – jeśli włożą zwierzątko w odpowiednie, otrzymają nagrodę: usłyszą odgłos wydawany przez zwierzę, albo rymowany wierszyk, który je opisuje. Wszystkie wierszyki są bardzo proste i łatwo wpadają w ucho, dlatego też już dwuletnie dziecko jest w stanie szybko się ich nauczyć.

Producent i importer zabawek Dumel zapewnia wiele godzin wspaniałej zabawy z Traktorem Farmera. Zabawka ta jednocześnie uczy i sprawia dzieciom niesamowitą frajdę. Jest przyjemna dla oka, a odgłosy i melodie, które wydaje nie są irytujące dla ucha dorosłego, nawet po kilku godzinach grania bez przerwy. Nie są one bowiem zbyt głośne i nie drażnią wysokimi tonami.

p1210744.jpg

Zalety

Traktor z pewnością pomoże w rozbudzeniu dziecięcej wyobraźni i ciekawości. Poznając zwierzęta na przyczepie, słysząc ich głosy, dziecko nabierze ochoty, żeby zobaczyć je na żywo. To również idealny sposób na kreatywną zabawę – stworzenie z klocków farmy, zagród dla zwierząt, dbanie o nie oraz o całe gospodarstwo. Możliwości zabaw jest bardzo dużo, a jedna wspanialsza od drugiej.

W dzisiejszych czasach dzieci coraz rzadziej mają możliwość zobaczenia prawdziwego konia czy krowy, dlatego właśnie zabawki nawiązujące do gospodarstwa i opieki nad zwierzętami są dobrym pretekstem do przybliżenia im realiów wsi.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

oferty sponsorowane

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro