Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Tomek i przyjaciele – najpopularniejsze gadżety

Dzieci swoje uwielbienie do bohaterów bajek podkreślają na każdym kroku. Postacie znane z telewizji goszczą na ubraniach, zabawkach i gadżetach. Zobacz, jakim prezentem sprawisz radość dziecku, jeśli z zapartym tchem ogląda bajkę „Tomek i przyjaciele”.

Kamil Kalbarczyk
Kamil Kalbarczyk 29-07-2015

Czas czytania: 7 min

zamknij

Tomek i przyjaciele – najpopularniejsze gadżety

Pociąg do szkoły

Chociaż wakacje trwają w najlepsze, warto już dziś zacząć kompletować wyprawkę dla przedszkolaków i uczniów. Na Allegro znajdziemy znacznie bogatszy wybór szkolnych akcesoriów niż w zwykłych sklepach, co więcej, zazwyczaj w niższej cenie.Na dobry początek wypada wybrać plecak. Zakup atrakcyjnego tornistra z lubianym przez waszą pociechę motywem z bajki czy książki jest szczególnie ważny dla dzieci debiutujących w roli uczniów. Pokaże im to, że szkoła nie musi oznaczać całkowitego braku zabawy, a z ulubionymi postaciami nie trzeba się rozstawać. Podobnie możemy postąpić z zakupem worka na obuwie. Większość modeli posiada dwoje uszu, co pozwala je używać także jako mniejszego plecaka, w sam raz dla przedszkolaków. Do tego zestawu dziecko chętnie zacznie dodawać kolejne niezbędne przybory, takie jak piórniki, zeszyty, bloki rysunkowe czy naklejki z miejscem na imię ucznia. Z taką wyprawką malcy z pewnością nie będą mogli się doczekać pierwszego dnia szkoły.

Zabawa z Tomkiem i przyjaciółmi

Który chłopiec nie marzy o zabawie pociągami? Zestaw z kolejką elektryczną stanowi wręcz wymarzony prezent, co więcej można do niego dokupować nowe lokomotywy. Niezwykle bogaty wybór pociągów, związany z różnorodnością postaci w Tomku i przyjaciołach, pozwoli zadowolić nawet wybredne dziecko, może stać się także początkiem pasji kolekcjonerskiej. Innym pomysłem – który nie tylko stanowić będzie zabawę, lecz rozwinie także zdolności logicznego myślenia waszych szkrabów – mogą być puzzle. Począwszy od kilkunastu elementów, stopniowo można podnosić poziom trudności i wybierać układanki o większej ilości puzzli. To także świetna okazja do wspólnego spędzania czasu, zarówno dla rodziców i ich pociech, jak i rodzeństwa. Jeszcze więcej wspólnej frajdy i nauki dobrego współzawodnictwa – wygrywania i przegrywania – dadzą gry planszowe, np. Memory lub logiczne, takie jak nieśmiertelne Domino. Dla najmłodszych zaś, szczególnie chłopców, którzy już marzą o prowadzeniu samochodu, odpowiednim zakupem będzie lokomotywowy jeździk z bezpiecznym oparciem i kierownicą.

Urządzamy pokój dziecięcy

Dużą uciechą dla małych fanów lokomotywy Tomka będzie przyozdobienie, chociaż symboliczne, pokoju dziecięcego pociągowymi gadżetami. Jeśli nie chcemy inwestować w tematyczne tapety, warto wybrać specjalne naklejki naścienne z wizerunkami ulubionych postaci z bajki. Równie dobrym pomysłem będzie zakup obrazków lub plakatów. Najwięcej radości sprawi jednak podobrazie z nadrukiem, które dziecko, najlepiej wspólnie z rodzicem może pomalować, a następnie dzieło małego artysty może zawisnąć w jego pokoju. Przyjemne zasypianie i budzenie się zapewni pościel z podobizną niesfornego, lecz sympatycznego Tomka. W ten nieinwazyjny sposób możemy sprawić, że dziecięcy kąt stanie się miłym i dobrze kojarzącym się miejscem.

Tomek i przyjaciele w szafie

Praktycznym zakupem, który równocześnie wywoła na twarzy malca uśmiech, może być wybór odzieży z bajkowymi motywami, np. piżamy, koszulki czy bluzy. Inną opcją jest zakup samych dodatków, takich jak nakrycie głowy i sportowe obuwie. Przedmioty te dostępne są w różnych rozmiarach (dla dzieci od kilkunastu miesięcy do tych w wieku szkolnym) i wzorach. Dzieci z pewnością same zaczną wybierać, w co chcą się ubrać danego dnia, a koszulka z Tomkiem stanie się wyjątkowym gadżetem zarezerwowanym do oglądania nowych odcinków przygód lokomotywowych przyjaciół.

Czy ten artykuł był pomocny?

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro