Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Testujemy samochodziki Hot Wheels

Istnieją takie zabawki, które ze względu na jakość wykonania i markę za nimi stojącą, są najlepszym prezentem, jaki rodzic może podarować swoim dzieciom. Te uniwersalne, przeznaczone dla dzieci w każdym wieku, niezależnie od płci, to produkty sprawiające najwięcej radości, po które świadomy konsument sięga najczęściej i najchętniej. Te niezniszczalne i wielopokoleniowe to z kolei zabawki, na które warto wydać nawet sporą gotówkę, wiedząc, że będą inwestycją na lata. Markowe, oryginalne produkty to pewność jakości, nienagannego wykonania i jednocześnie gwarancja bezpieczeństwa.

Testujemy samochodziki Hot Wheels

Do takich zabawek można zaliczyć lalki Barbie, klocki Lego, czy chociażby drewniane zabawki Djeco. Stoi za nimi wspomniana już gwarancja jakości ¬– wieloletniej, a nawet wielopokoleniowej wytrzymałości oraz, co najważniejsze, uśmiech na dziecięcej twarzy i długie godziny pasjonującej zabawy. Kolejnym przykładem takiej zabawki są samochodziki marki Hot Wheels, o których marzy większość chłopców w wieku powyżej trzech lat, a może nawet i kilku młodszych.

p1210772.jpg

Świetna jakość w niskiej cenie

Uzbieranie pokaźnych rozmiarów kolekcji hotwheelsów nie jest trudne, biorąc pod uwagę fakt, iż znajdziemy je w każdym większym sklepie z zabawkami, a na Allegro dostępnych jest wiele zestawów i dodatkowych gadżetów związanych z tymi najpopularniejszymi resorakami na rynku. Ich plusem są niewątpliwie przystępne ceny. Pojedyncze autko można kupić na Allegro już za 8 złotych, dlatego właśnie tak atrakcyjne jest zbieranie samochodzików od firmy Mattel. Tym bardziej, że jakościowo są jednymi z najlepszych produktów dla dzieci na rynku.

p1210770.jpg

O samochodzikach Hot Wheels mówi się, że należą do zabawek niezniszczalnych. Potwierdzają to mamy, które nie raz i nie dwa trafiły stopą na zawieruszone podczas zabawy autko i były świadkami najdziwniejszych zabaw dzieci, z których samochodziki wychodziły bez szwanku. Z pewnością są to zabawki odporne na wszystkie możliwe próby zniszczenia, co udowadniają zabytkowe modele, mające już kilka lat. Resorki Hot Wheels wygrywają nawet w kontakcie z dzieckiem – lakierowi nie straszne jest rzucanie czy uderzanie, ponieważ zabawka jest stworzona z dobrej jakości materiału, a koła trzymają się pomimo wielogodzinnej eksploatacji.

p1210769.jpg

Stwórz własną kolekcję

Autka Hot Wheels podbijają świat dziecięcych marzeń już od kilku lat. Można stworzyć wielkie kolekcje niesamowitych modeli samochodów, dokupić do nich akcesoria, takie jak garaże lub tory zjazdowe oraz inne gadżety. Ich dodatkową zaletą jest to, że są one uniwersalną zabawkę dla dzieci w każdym wieku, począwszy od 3 lat, sugerowanych przez producenta. Standardowy rozmiar autek to 7,5 cm, dzięki czemu bardzo łatwo je przechowywać. Może to być jednak również minusem – bardzo łatwo wpadają pod meble i w miejsca, z których ciężko je wyciągnąć. Bez wątpienia to jedne z lepszych samochodów tej wielkości i klasy na rynku. Produkowane są z dbałością o każdy szczegół oraz jakość wykonania. Każde autko na podwoziu posiada informację, jaki model przedstawia, a kolekcji jest tak dużo, że każde dziecko może stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny zestaw własnych Hot Wheelsów. Przykładowymi kolekcjamisą Hot Wheelsy Angry Bird, Star Wars, Track Stars, Hot Wheels’y zmieniające kolor, świecące w ciemności i wiele innych. Producent dzieli je na cztery podstawowe kategorie: race, city, workshop oraz off-road, a w każdej kategorii jest kilkadziesiąt różnych samochodów, począwszy od zwykłych modeli, których pierwowzory można zauważyć na ulicach, po dziwaczne modele, niespotykane na co dzień, na przykład autko wzorowane na samochodzie Flinstone’ów.

p1210767.jpg

Samochodziki Hot Wheels zajmują dzieci na długi czas. Przeszkodą w zabawie może być tylko wyobraźnia, której na szczęście im nie brakuje. Urządzają wyścigi, tworzą własne tory z przeszkodami, budują z klocków garaże, odgrywają ulubione scenki z bajek, w których bohaterami są samochody. Resorki Hot Wheels to doskonały pomysł na prezent dla dzieci, zwłaszcza chłopców, w zasadzie w każdym wieku. Jedynym ich minusem jest to, że bardzo długo sprząta się kilkadziesiąt modeli, tym bardziej, że potrafią się znaleźć w bardzo dziwnych miejscach. Trzeba też uważać, żeby nie nadepnąć na nie gołą stopą – ból porównywalny jest do tego podczas nadepnięcia na klocek Lego. Wspaniałe kolory, które Hot Wheelsy posiadają i nieopisana radość na twarzy dziecka, gdy otrzymuje nowy model, rekompensują jednak wszelkie niedogodności w postaci samochodzików porozrzucanych po całym mieszkaniu.

p1210766.jpg

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

oferty sponsorowane

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro