Spódnice maxi – propozycje stylizacji dla niewysokich pań

Spódnice maxi – propozycje stylizacji dla niewysokich pań

Panuje opinia, że niskie dziewczyny nie powinny nosić sukienek i spódnic do ziemi, ponieważ je przytłoczą i odejmą centymetrów z i tak niskiego wzrostu. To nieprawda! Filigranowe kobiety mogą się świetnie prezentować w spódnicach maxi, jeśli będą pamiętać o kilku prostych zasadach. Sprawdź o czym należy pamiętać by przy niskim wzroście prezentować się zjawiskowo w spódnicach i sukienkach maxi!

udostępnij

Anna RudnickaAnna Rudnicka / 11-06-2018

Jeśli jesteś niewysoka koniecznie zapoznaj się z naszymi radami:

  • Po pierwsze - Najważniejsze jest to, by długa spódnica sięgała ziemi, ale nie ciągnęła się po niej. Możliwe że konieczna będzie wizyta u krawcowej, która skróci spódnicę. Pamiętaj jednak, by nie przesadzić w drugą stronę, ponieważ spódnica maxi sięgająca kostek też dobrze nie wygląda! Powinna kończyć się tuż nad ziemią.
  • Po drugie - Odpowiednio dobierz górę stylizacji. Nie powinna być obszerna i zbyt długa, ponieważ przytłoczy i skróci sylwetkę. Najlepiej wybierać dopasowane bluzki i T-shirty, krótkie crop topy lub dłuższą koszulkę włożyć do środka spódnicy. Na wierzch najlepiej łowżyć krótką ramoneską lub kurtkę bomberkę, która będzie się kończyć w talii lub maksymalnie może sięgać bioder.

Czas zatem stworzyć odpowiednią stylizację!

Spódnica maxi w wydaniu boho

Fot. Lejdi, Monnari, Monnari, Benetton, CCC

Stylizacja idealna na wiosnę? Zwiewna spódnica w kwiaty i pastelowa ramoneska! Warto dodać trochę ciepłych kolorów za pomocą brązowej torebki z frędzlami i karmelowych obcasów na słupkach. Ten outfit jest zarezerwowany nie tylko dla boho dziewczyn, ale także dla każdej kobiety, która chce poczuć się lekko i wiosennie!

Kolor power!

Fot. C&A, Monnari, Orsay, Benetton, CCC

Brakuje ci energii i wciąż jesteś senna? Postaw na tę energetyzującą stylizację, a zapomnisz o ziewaniu! Tak wyraziste kolory dodadzą ci mnóstwa energii, a jednocześnie nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Mimo że całość jest kolorowa, to nie pstrokata. Wszystkie kolory idealnie uzupełniają się, dlatego w tej stylizacji możesz pójść nawet do pracy. Dopasowana bluzka subtelnie odkryje i podkreśli ramiona, a długa spódnica sprawi, że całość będzie bardziej „grzeczna”. Efekt zniewalający.