Smerfne akcesoria do szkoły

Smerfne akcesoria do szkoły

Nie ma nic bardziej umilającego czas w szkole, jak gadżety i akcesoria do nauki z ulubionymi postaciami z bajek, filmów lub gier. Zasada ta nie omija smerfów. Wystarczy się rozejrzeć w ofercie, aby znaleźć wyprawkę lub pojedyncze elementy wyposażenia ucznia ozdobione niebieskimi skrzatami.

udostępnij

Maryla BłońskaMaryla Błońska / 20-07-2017

Hej dzieci, jeśli chcecie zobaczyć smerfów las, przed ekran dziś zapraszam was… – te słowa rozpoczynały kiedyś każdy odcinek przygód smerfów. Dziś już nie tylko serial animowany, ale i filmy 3D gromadzą młodych fanów niebieskich skrzatów. Powiększyła się również oferta gadżetów i akcesoriów ozdobionych smerfnymi motywami. Nie dziwi zatem, że i w szkole może być od nich niebiesko. W czym można wybierać, wyposażając ucznia?

Smerfy w dużym formacie

Jeżeli uczeń jest wielkim fanem smerfów i chciałby naprawdę wszystkim to pokazać, warto zaopatrzyć go w plecak, piórnik oraz smerfny worek. W ofercie tornistrów i plecaków ze smerfami odnajdziemy gotowe wyprawki z piórnikiem, kredkami, śniadaniówką, a nawet malowanką na odprężenie po całym dniu nauki. Można też wybrać osobno przestrzenny plecak i do niego dokupić akcesoria w preferowanej kolorystyce czy z pasującym motywem. Przykładowo ceny smerfnych piórników rozpoczynają się już od 11 zł (bez wyposażenia) i niemal wszystkie są w niebieskim kolorze. Różnią się wyłącznie postacią smerfa na wierzchu. Takie produkty są odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, które zapewne wybiorą piórnik ze Smerfetką. Jako wyposażenie plecaka warto również dokupić poręczne śniadaniówki i bidony, na których widnieje wizerunek ulubionej postaci. Każdy uczeń powinien zostać wyposażony również w worek na obuwie zastępcze, który co prawda pozostaje w szatni, niemniej i tam świadczy o tym, do kogo należą buty w środku. Smerfne worki mogą być na ramię, w formie torebko-plecaków, jak i tradycyjnie ściągane sznurkiem. Wybór wzorów jest bogaty, zatem nie trudno o unikatowy produkt, który przypadnie uczniowi do gustu.

Zestaw wycieczkowy

Smerfy bez trudu można zabrać na wycieczkę, wybierając do tego mniejsze plecaczki i torebki – odpowiednie także dla dzieci przedszkolnych na ich wyposażenie. Wśród tej kategorii produktów do wyboru mamy zarówno tradycyjne plecaki, jak i torby na ramię, sakiewki oraz nerki. Hitem może się okazać niebieski plecak z przytwierdzonym do niego pluszowym smerfem. Do wyboru jest uniwersalny smerf lub Smerfetka. Produkt został wykonany z niezwykle przyjemnego i miękkiego w dotyku pluszu, z dbałością o szczegóły. Spodoba się tak młodszym, jak i starszym, wyluzowanym nastolatkom. Do odpowiedniej torby lub plecaka można jeszcze dorzucić smerfny portfel na wycieczkowe wydatki.

Notowanie, segregowanie, porządkowanie

Do podstawowego wyposażenia ucznia zaliczają się także artykuły papiernicze, takie jak plany lekcji, zeszyty, teczki, segregatory, w których można trzymać dodatkowe materiały do nauki, notatki oraz kserówki otrzymywane podczas lekcji. Z pewnością z segregatorów i teczek na gumkę lub z rączką da się korzystać przez kilka lat, zatem zakup smerfnych motywów wzbogaci wystrój pokoju i pozwoli uporządkować gromadzone materiały do nauki w tematyczne zestawienia. Przykuwającym uwagę oraz cieszącym oko elementem wyposażenia i zarazem niezbędnym jest również smerfny plan lekcji. A jeżeli uczeń uczęszcza na zajęcia dodatkowe, łatwiej mu będzie utrzymać ład w dodatkowych książkach (np. do angielskiego) i pracach za pomocą kartonowego kuferka ze smerfami. Posiadanie go oszczędzi szybkiego przepakowywania się po zajęciach szkolnych lub noszenia wszystkiego razem w i tak już ciężkim tornistrze. Kupując smerfne akcesoria dla ucznia, nie należy oczywiście zapominać o niebieskich zeszytach z postaciami małych skrzatów. Do sporządzania szybkich notatek przydatne ponadto mogą być smerfne notesiki. Z kolei dziewczynkom spodobają się urocze szkolne pamiętniki ze Smerfetką na największe sekrety lub wpisy przyjaciół. Zamknięcie notesu na kłódeczkę doda mu znaczenia.

Podstawowe przybory szkolne

Oprócz artykułów papierniczych porządny uczeń nie obejdzie się bez przyrządów do pisania i wyposażenia plastycznego. Czasem te drobniejsze akcesoria wystarczają, aby podkreślić zainteresowanie smerfami. Warto poszukać smerfnych długopisów, piór czy ołówków, którymi uczeń posługuje się na każdej lekcji. Do nich można dokupić gumki oraz temperówki w smerfne wzory. Dobrze, aby w piórniku znalazły się również smerfne zestawy kredek, a na plastykę – kleje w sztyfcie ze smerfami, farby lub całe zestawy artystyczne. Takie artykuły plastyczne nie tylko okażą się przydatne, ale rozbudzą też wyobraźnię małego twórcy.

Nauka w szkole nie musi być nudna, a przedmioty, na które uczęszcza uczeń – monotonne. Takie czasy dawno minęły. Kolory i ulubione motywy nie tylko ożywiają przestrzeń, ale też pobudzają do nauki. Jeśli nie szykujemy dziecku całej smerfnej wyprawki do szkoły i nie chcemy się ograniczać do jednej tematyki, bo wiemy, że gusta się zmieniają, zawsze możemy nieco urozmaicić posiadane przez dziecko artykuły smerfnymi naklejkami lub stempelkami. Potem wystarczy patrzeć, jak pociecha zdobywa wiedzę i chętnie korzysta ze swoich przyborów.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro