Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
Słuchawki nauszne wspierające technologię aptX

Słuchawki nauszne wspierające technologię aptX

Do niedawna jedynym słusznym połączeniem pomiędzy słuchawkami a urządzeniem źródłowym był dobrej jakości kabel audio. Ze względu na ogromne straty w jakości żaden meloman nawet nie myślał o słuchawkach bezprzewodowych. Na szczęście pojawiła się technologia, która znacząco poprawia jakość odtwarzanego dźwięku i uwalnia nas od przewodów. Mowa o słuchawkach wspierających technologię aptX. Poznajmy kilka ciekawych propozycji.

udostępnij

Kamil RogalaKamil Rogala / 19-10-2016

Razer Adaro Wireless

Pierwszy w kolejce jest model Razer Adaro Wireless. Te bezprzewodowe nauszne słuchawki znanej z produkcji akcesoriów komputerowych firmy Razer oferują bardzo tradycyjną i elegancką konstrukcję. Zamknięte nauszniki pozwalają odciąć się od otoczenia i zanurzyć w ulubionej muzyce. Pomoże w tym bardzo szerokie pasmo przenoszenia od 20 do 20 000 Hz oraz dynamika na poziomie 91 dB. Średnica membrany to 40 mm, dzięki czemu nawet wymagający melomani odnajdą w ulubionym utworze wszystkie instrumenty. Zasięg między słuchawkami a urządzeniem źródłowym to około 10 metrów. Cena na Allegro w dniu publikacji to około 300 zł.

Magnat LZR588

Tym razem propozycja marki Magnat. Model LZR588 to nowoczesne bezprzewodowe słuchawki nauszne o bardzo dobrych parametrach. Za kwotę około 400 zł otrzymamy słuchawki z przetwornikami o średnicy 40 mm, pasmem przenoszenia od 15 do 23 000 Hz z poziomem ciśnienia akustycznego na poziomie aż 118 dB. Składany pałąk jest praktycznym i wygodnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w podróży, natomiast dodatkowy przewód z pilotem umożliwia korzystanie ze słuchawek nawet po rozładowaniu akumulatora. Swoją drogą czas działania to imponujące 19 godzin po 2 godzinach ładowania.

Kruger&Matz F5A

Za około 400 zł kupimy słuchawki Kruger&Matz F5A legitymujące się bardzo elegancką, ale również nowoczesną stylistyką. Zastosowano tu wiele przydatnych technologii, takich jak NFC, aktywna redukcja szumów, a także wydajne akumulatory zapewniające zasilanie nawet przez 14 godzin ciągłej pracy. Pasmo przenoszenia to 20–20 000 Hz, natomiast poziom ciśnienia akustycznego to przyzwoite 110 dB. Słuchawki można złożyć do podróży i zapakować je do specjalnego etui, które znajdziemy w zestawie.

Sony MDR-ZX770BN

Klasyczna konstrukcja w czarnym lub niebieskim kolorze, duże, 40-milimetrowe przetworniki oraz łączność bezprzewodowa – to najważniejsze cechy modelu Sony MDR-ZX770BN. Przydatny może się okazać wbudowany mikrofon, który sprawdzi się podczas codziennych rozmów, zaś technologia NFC pozwoli szybko i sprawnie podłączyć wybrane urządzenie mobilne. Pasmo przenoszenia zawiera się w zakresie 8–22 000 Hz, natomiast czułość to około 98 dB. Cena tych słuchawek na Allegro w dniu publikacji to około 570 zł.

Marshall Major II Bluetooth

Zestawienie zamykamy bardzo klasyczną i elegancką konstrukcją Marshall Major II Bluetooth. W cenie około 430 zł otrzymamy bardzo zaawansowane słuchawki z 40-milimetrowymi przetwornikami. Pasmo przenoszenia w zakresie od 20 do 20 000 Hz oraz dynamika na poziomie 99 dB zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku. Wydajne wbudowane akumulatory zapewniają nawet 30 godzin bezprzewodowego odtwarzania. W zestawie, oprócz kabla USB do ładowania wbudowanych baterii, znajdziemy świetnej jakości kabel audio, z którego skorzystamy np. po rozładowaniu akumulatorów.

Czy ten artykuł był pomocny?
podziel się

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro