Słuchawki na każdą pogodę

Słuchawki na każdą pogodę

Słuchawki są podstawowym wyposażeniem każdego odtwarzacza muzycznego oraz smartfona. Nie zawsze służą tylko do rozrywki, którą jest słuchanie muzyki, ale także do rozmów telefonicznych lub odsłuchiwania audiobooków. Nie wszystkie zestawy słuchawkowe sprawdzą się jednak przy kiepskiej pogodzie. Prezentujemy kilka modeli, którym niestraszne będą niesprzyjające warunki atmosferyczne.

udostępnij

Piotr GrabiecPiotr Grabiec / 27-11-2016

Ze zwykłych słuchawek nie da się korzystać przy kiepskiej pogodzie. Słuchanie muzyki np. w deszczu może doprowadzić do ich uszkodzenia. W celu takiego użytkowania niezależnie od aury na zewnątrz należy wyposażyć się w wodoodporne akcesorium. Poniżej przedstawiamy kilka modeli słuchawek, które sprawdzą się nie tylko w słoneczny dzień.

Manta HDP701

Manta HDP701 to bezprzewodowe i wodoszczelne słuchawki, których obudowa chroni wewnętrzną elektronikę przed deszczem i śniegiem. Mają ergonomiczny kształt i nowoczesny wygląd. Łączą się ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth i posiadają zasięg do 10 metrów. W urządzenie wbudowano podwójny mikrofon, co znacznie redukuje szumy i sprawia, że użytkownika słychać bardzo dobrze nawet pomimo niesprzyjającej pogody. W słuchawki zamontowano akumulatory, które pozwalają na 6 godzin ciągłych rozmów lub odtwarzania muzyki.

Jabra Step Wireless

To model dousznych słuchawek odpornych na brud i wodę. Są bardzo lekkie i łączą się ze smartfonem za pomocą Bluetooth, dzięki czemu pozbawione są plączących się kabli. Jabra Step Wireless izolują zewnętrzne dźwięki, co sprawia, że prowadzenie rozmów i słuchanie muzyki jest dużo przyjemniejsze. Za ich pomocą można sterować odtwarzaczem oraz rozmowami bez wyciągania telefonu z kieszeni.

Sony MDR-AS400EX

Jest to model zamkniętych słuchawek dousznych, które izolują zewnętrzne hałasy oraz blokują wydostawanie się dźwięku na zewnątrz. Urządzenie przez to jest komfortowe nie tylko dla użytkownika, ale także dla otoczenia. Sony MDR-AS400EX są odporne na zachlapania i wyposażone zostały w przetworniki akustyczne zapewniające maksymalną czułość dźwięku.

XX.Y H2O

To kolejny model słuchawek dousznych łączących się z urządzeniami mobilnymi za pomocą technologii Bluetooth. XX.Y H2O wyposażono w dziesięciomilimetrowe przetworniki zapewniające dobrą jakość brzmienia. Słuchawki mogą odtwarzać muzykę przez 4 godziny oraz umożliwiają prowadzenie rozmów przez 8 godzin. Ich obudowa wykonana została z wodoodpornych materiałów, dzięki czemu wilgoć nie spowoduje uszkodzenia sprzętu.

Aukey EP-B4

Aukey EP-B4 to słuchawki, które zostały wyposażone w system redukcji szumów CVC oraz możliwość podłączenia do dwóch urządzeń jednocześnie za pomocą technologii Bluetooth. Sprzęt zapewnia do 4,5 godzin rozmów oraz ciągłego odtwarzania muzyki. Aukey EP-B3 to wodoodporne słuchawki douszne, które doskonale sprawdzą się nawet podczas opadów deszczu i śniegu.

Podsumowanie

Wybierając odpowiednie słuchawki na każdą pogodę należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich wodoodporność, która uchroni urządzenie przed deszczem i śniegiem. Przydatna staje się również funkcja łączności przez Bluetooth, dzięki czemu kable nie plączą się podczas silnego wiatru.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro