Sezon grillowania – przegląd grilli elektrycznych do 300 zł

Coraz cieplejsze wieczory motywują do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Kto nie lubi robić tego w gronie przyjaciół, przy muzyce i przede wszystkim przy dobrym jedzeniu? Grill elektryczny to propozycja dla osób, które przyrządzanie grillowanych potraw traktują bardzo poważnie. Z urządzenia można korzystać w różnych warunkach, zarówno plenerowych, jak i domowych. Z pewnością często jest on nieodłącznym elementem wszelkich spotkań. W poniższym zestawieniu prezentujemy grille, które można kupić na Allegro w cenie do 300 zł.

Martyna Rafalska Martyna Rafalska / 28-06-2016

Severin RG2687

Grill elektryczny Severin RG2687, którego grzałka dla górnej płyty ma maksymalną moc 925 W, a dla dolnej 225 W, doskonale posłuży do przygotowania pizzy, raclette i innych potraw. Temperaturę i termostat można regulować płynnie, dzięki czemu dania będą idealnie wypieczone, a ich smak doskonały. Osiem patelek przeznaczonych jest do grillowania różnych dodatków, można z nich skorzystać np. podczas imprezy w gronie przyjaciół – każdy gość będzie mógł przygotować potrawę według własnego uznania. Czyszczenie ułatwia wyjmowany ruszt i gałka, a ochronę przed oparzeniem gwarantuje nienagrzewający się uchwyt. Grill elektryczny Severin RG2687 jest dostępny na Allegro już od 239 zł.

Tefal GC 3050

Grill elektryczny Tefal GC 3050 w cenie 269 zł to doskonałe urządzenie dla osób, które lubią smak grillowanych potraw przez cały rok. Grill o mocy 2000 W ma aż 3-stopniową regulację temperatury oraz ruszt i nieprzywierającą powłokę, dzięki czemu czyszczenie jest zdecydowanie łatwiejsze. Dwie funkcje: dwustronny grill mięsny i standardowy grill elektryczny – sprawiają, że potrawy są doskonale przygotowane.

Ariete 762

Ariete 762 La Grigliata to grill, który zaskakuje mocą (aż 2200 W) i funkcjonalnością. Umożliwia gotowanie bez tłuszczu, co z pewnością ucieszy osoby, które pomimo swojej sympatii do grillowanych potraw chcą pozostać fit. Nieprzywierająca powłoka zapewnia skuteczność, higienę i zapobiega utracie ciepła. Po skończonym gotowaniu La Grigliata staje się estetyczną tacą, którą bez problemu można postawić bezpośrednio na stole. Koszt grilla oscyluje w granicach 259 zł.

George Foreman model 18603

Grill George Foreman został podzielony na dwie niezależne części grzewcze. Po lewej stronie znajduje się część grillowa, a po prawej – część z blachą do pieczenia. Na jego ogromnej powierzchni można przygotować jednocześnie 10 porcji. Ponadto w grillu (niezależnie od części urządzenia) można ustawić temperaturę w 3 trybach. Warto dodać, że potrawy są opiekane od góry i od dołu, więc oszczędzamy nie tylko czas, ale i energię elektryczną.

Klarstein

Niespotykany, rustykalny wygląd grilla Klarstein sprawi, że spotkania towarzyskie nabiorą innego charakteru. Podstawa wykonana z litego drewna nadaje nowoczesny i stylowy design. Na grillu Klarstein możemy przygotowywać mięso, warzywa, ryby, a nawet grzyby. Duża moc grilla, którą można ustawić pomiędzy 2000 a 2300 W, a także podziałki w pokrętle pomagają w doborze odpowiedniej temperatury. Powierzchnia urządzenia (1400 cm²) została podzielone na dwie części – jedna jest żebrowana, a druga płaska. To zapewnia otrzymanie ulubionych dań we właściwej formie. Nieprzywierająca powłoka gwarantuje łatwe czyszczenie grilla i chroni przed przypaleniem produktów. Grill Klarstein to wydatek rzędu 299 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro