Rower w prezencie dla dziewczynki – Pierwsza Komunia 2016

Rower w prezencie dla dziewczynki – Pierwsza Komunia 2016

Pierwsza Komunia nieodłącznie wiąże się z pierwszymi poważnymi prezentami. Zarówno w przypadku dziewczynek, jak i chłopców kojarzymy je z rowerami. W przypadku młodych dam wybór nie jest tak oczywisty – dziewczynkom kupujemy zarówno uniwersalne MTB, jak i eleganckie modele miejskie. Na jakie propozycje przed sezonem komunijnym 2016 warto zerknąć?

udostępnij

Bartłomiej ChudyBartłomiej Chudy / 26-04-2016

Kands Amelka

Solidnie wyglądająca rama Kands może nieco zmylić – to jeden z lżejszych rowerów damskich proponowanych dziewczynkom na komunijny prezent. To zasługa wykończenia ramy, kierownicy, piast i wspornika kierownicy lekkim aluminium. W zestawie otrzymujemy również funkcjonalny i dopasowany do kolorystyki roweru bagażnik z udźwigiem do blisko 20 kilogramów.

Dodatkowym bodźcem do zakupu Amelki są światła LED, dzięki czemu młoda dama nie musi się dodatkowo wysilać przy nakręcaniu dynama. Przed błotem chronią błotniki chromoplast. Na wyposażeniu jest 21 biegów, podwójne „szczęki” w przednim i tylnym kole oraz antypoślizgowe pedały. Za produkt Kands zapłacimy ok. 800 zł.

Kross Julie

Połyskująca na różowo rama roweru Kross Julie to nie jedyny wabik dziewczęcych serc, które uwielbiają spędzać wolny czas za kierownicą swojego bicykla. Wygląd i jakość ma jednak swoją wagę – wykonany w większości ze stalowych komponentów (z wyjątkiem ramy) model Julie waży 13 kilogramów. Przy obu kołach za bezpieczeństwo przy hamowaniu odpowiadają hamulce szczękowe. Trzybiegowa piasta umożliwia spokojną jazdę zarówno po mieście, jak i terenie z bitym podłożem. Producent dodaje w ofercie błotniki oraz możliwość wyboru jednego z kolorów: różu, błękitu, fioletu. Cena tego miejskiego Krossa z oponami na teren to ok. 1000 zł.

Romet Panda

Kolejną z propozycji rowerów miejskich jest model Panda firmy Romet. Estetyka i użytkowość – tak należałoby go w sposób najkrótszy określić. Napędzają go podwójne przełożenia z przodu i z tyłu w liczbie aż 21 biegów. Wykonana z aluminium „zawijająca” rama, daje młodym użytkowniczkom poczucie piękna, zaś do walorów użytkowych zaliczymy z pewnością proponowany przez producenta bagażnik. Aluminiową ramę wykańczają kierownica, mostek i piasta wykonane ze stali. System hamulców, podobnie jak u wspomnianego wyżej Krossa, to popularne v-breaki. Pandy znajdziemy na Allegro w cenie do 1100 zł, czasem można kupić je taniej.

Romet Jolene – „góralka”

Zmieniamy klimaty wybitnie miejskie, przechodząc do działu z „góralami”. Jedną z ciekawszych propozycji dla dziewczynek będzie 18-biegowy model Rometa Jolene. Amortyzowany widelec, aluminiowa rama wygięta pod specyficznym kątem oraz szerokie na 1,95 cala opony Rometa zapewnią młodym damom znakomitą frajdę z jazdy w terenie. Ścieżki szutrowe, leśne, a dla odmiany i asfalt – ten MTB sprawdzimy na każdej nawierzchni. Cena za Jolene oscyluje w granicach 1000 zł, zaoszczędzić możemy w ramach promocji lub unikatowej oferty.

Klasowa Silverback Senza

To propozycja z wysokiej, niemieckiej półki dla młodych fanek ścigania i wycieczek o charakterze crossowym. Amortyzator oraz 21 biegów zapewnią dziewczynkom komfort jazdy w każdym terenie. Fioletowy „demon” waży niespełna 13 kilogramów, a za bezpieczeństwo odpowiadają w nim hamulce szczękowe. Minusem może być nieco mała rama o rozmiarze 12 cali. Cena za model Senza to 1450 zł.

oferty sponsorowane

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro