„Pyszne. Na słodko” Anna Starmach – recenzja

„Pyszne. Na słodko” Anna Starmach – recenzja

Jak gotować, aby było pysznie, szybko i słodko? Anna Starmach zdradza aż 88 najlepszych przepisów na ekspresowe słodkości, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym łasuchom!

Karolina Marciniak Karolina Marciniak / 03-02-2016

Anna Starmach, prowadząca program „Pyszne 25” na TVN Style, jurorka polskiej edycji programu „MasterChef” oraz autorka trzech książek z serii „Pyszne”, dzieli się swoją wiedzą na temat tego, co powoduje uśmiech na wszystkich twarzach. Mowa oczywiście o słodyczach! Kto z nas nie lubi słodkich ciasteczek, babeczek, torcików czy kremów? Dzięki nieskomplikowanym przepisom dowiecie się, jak przygotowywać pyszne desery w taki sposób, aby było to proste, szybkie, a także, by zawsze się udawało.

Sekrety słodkości

„Pyszne. Na słodko” to zbiór 88 przepisów, które zachwycają swoją prostotą. Prezentowane potrawy wyglądają bardzo efektownie, smakują przepysznie i oryginalnie, a co najważniejsze, wcale nie są trudne do przygotowania. Zajmują także niewiele czasu. Anna Starmach udowadnia, że nawet chwila w kuchni wystarczy, aby przyrządzić coś, co zachwyci naszych gości. Oprócz klasycznych przepisów, takich jak naleśniki, babeczki, kremy czy placuszki, znajdziemy także mniej popularne, np. ekspresowy piernik albo sypaną szarlotkę. I słodka kuchnia nie będzie miała przed nami już żadnych sekretów.

Prosto i dla każdego

Zebrane przepisy są niezwykle proste i dobrze wytłumaczone, dlatego mogą je wykonać nawet ci, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z przygotowywaniem deserów lub zwyczajnie bali się skomplikowanych przygotowań i długiego procesu krojenia, wyrabiania i wyrastania ciasta oraz pieczenia. Książka podzielona jest na pięć części, które skutecznie ułatwiają wyszukiwanie i zaznaczanie interesujących nas przepisów. Do pozycji dołączono także zakładkę, która jest ładnym i praktycznym dodatkiem. „Pyszne. Na słodko” to książka kulinarna, która sprawi, że od teraz wszystko będzie dużo prostsze, a czas spędzony w kuchni stanie się przyjemnością.

Doskonały prezent dla łasucha

„Pyszne. Na słodko” to przepięknie wydana książka kulinarna, która zbiera w całość wszystkie słodkie przepisy Anny Starmach. Pozycja przyciąga wzrok twardą, porządną okładką, a także kolorowymi, ładnymi zdjęciami. Fotografie jedzenia są ogromnym atutem tego tytułu, od samego patrzenia może pociec nam ślinka. Książka Anny Starmach wydana jest bardzo estetycznie i przejrzyście, co znacząco ułatwia korzystanie z niej w kuchni. „Pyszne. Na słodko” to pozycja, która może być doskonałym prezentem dla każdego miłośnika deserów, który chciałby poznać nowe przepisy i sposoby na przygotowywanie słodkości. Szybko, prosto i smacznie.

Źródło okładki: www.znak.com.pl
Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro