Puzzle do 100 elementów – najciekawsze propozycje dla dziewczynki

Puzzle uczą koncentracji, spostrzegawczości i cierpliwości. Z połączenia pojedynczych elementów powstaje niezwykły i kolorowy obrazek. Puzzle do 100 elementów to jeden z pomysłów na prezent dla dziewczynki. Jakie puzzle znajdziemy na Allegro?

Iwona Szadkowska Iwona Szadkowska / 26-10-2016

Puzzle z Minnie

Dziewczynki uwielbiają myszkę Minnie. Ciekawą propozycją może okazać się zestaw puzzli gigant składający się z 40 elementów. Układanka ma wymiary 70 x 100 cm, dzięki czemu sprawdza się na prezent dla najmłodszych dziewczynek, które dopiero rozpoczynają przygodę w układanie. Ponadto tak duże puzzle mogą stanowić dekorację pokoju, gdy zostaną już ułożone. Mogą też służyć jako mata do zabawy lub obrazek na ścianę. Wystarczy podkleić układankę od strony bez aplikacji, dobrać odpowiednią ramkę do zawieszenia lub położyć na podłodze. Cena to około 40 zł.

Psi patrol – puzzle do 100 elementów

Inną propozycją dla dziewczynki są zestawy układanek z filmu Psi patrol. Zestaw taki to jedno pudełko puzzli, które skrywa w swym wnętrzu 4 różne układanki. Każda z nich zawiera 42 elementy. Dzięki temu w jednym prezencie dajemy aż 4 różne obrazki do ułożenia. Koszt zestawu puzzli 4 x 42 elementy z bajki Psi Patrol to około 55 zł.

Lokomotywa ABC

Chcąc podarować córce zestaw puzzli, dzięki któremu nie tylko poćwiczy koncentrację, cierpliwość i spostrzegawczość, ale również się czegoś nauczy, możemy wybrać puzzle z alfabetem. Jedną z takich propozycji jest układanka Lokomotywa ABC. Pierwszą częścią do ułożenia jest lokomotywa, a na pojedynczych wagonikach widnieją litery alfabetu. Aby stworzyć pociąg, trzeba ułożyć kolejno każdą z jego liter. Puzzle po ułożeniu mają około 2 metry długości. Cena Lokomotywy ABC to około 70 zł.

Piankowe puzzle w księżniczki

Dla prawdziwej małej księżniczki możemy zakupić puzzle piankowe z aplikacjami księżniczek Disneya. Ciekawostką jest układanie puzzli na wzór klasy do gry. Dzięki temu zabawa może przenieść się w deszczowe popołudnie do ciepłego domu. Zestaw składa się z 8 piankowych puzzli. Po złożeniu mają one wymiar 117 x 60 cm. Koszt zakupu piankowych puzzli z księżniczkami to około 90 zł.

Magnetyczne puzzle Melissa

Magnetyczne puzzle Melissa to nietuzinkowa propozycja dla małej dziewczynki, która uwielbia modę. Puzzle to zestaw 4 podstawek, 4 magnetycznych laleczek i 51 sztuk garderoby (buty, bluzki, spodnie, sukienki itp.). Zabawa polega na tworzeniu nowych zestawów ubioru dla każdej laleczki. Jeżeli twoja córka uwielbia stroić siebie i swoje lalki, takie puzzle będą dla niej czymś niezwykłym. Cena puzzli magnetycznych Melissa to około 100 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro