Przegląd pojemników na zabawki kąpielowe

Przegląd pojemników na zabawki kąpielowe

autor: Iwona Szadkowska, data publikacji: 10-06-2015

Wanna może być oceanem. Piana – mgłą, w której znikają statki i zwierzęta morskie. Kąpiel – czasem wielkich przygód i odkryć. Zabawki mogą pomóc maluchom w przełamywaniu strachów. Tylko gdzie je trzymać? Jakie pojemniki na zabawki kąpielowe znajdziemy na Allegro?

Pojemniki na zabawki kąpielowe mogą przypominać same zabawki lub np. hamak. Dobrze, jeżeli przed wyborem odpowiedniego pojemnika sprawdzimy, czy ma on właściwe odprowadzanie wody i czy szybko wysycha.

Pojemnik na zabawki kąpielowe od Baby Ono

Baby Ono przygotowało dla najmłodszych pojemnik na zabawki kąpielowe w kolorze niebieskim, różowym lub zielonym. Produkt jest wykonany z tworzywa sztucznego i ma mocowanie na przyssawki. Można go zaczepić na gładkiej powierzchni – wannie, szybie, kabinie prysznicowej lub płytkach w łazience. Pełni rolę pojemnika, ale można nim również wyławiać zabawki z wody. Otwory umieszczone w dnie pojemnika pełnią funkcję ociekacza. Dzięki temu zabawki szybko wysychają. Koszt pojemnika na zabawki kąpielowe od Baby Ono to około 25 zł.

Pojemnik-pelikan

Ciekawą propozycją w każdej łazience może być pojemnik w kształcie pelikana od Kids Kit. Pojemnik montuje się na brzegu wanny. Dzięki uniwersalnym mocowaniom pelikan będzie pasował do różnego typu wanien. Zabawki umieszcza się w siatce, która szybko wysycha. Możliwe jest również zdemontowanie siatki i upranie jej w pralce. Dzięki temu sprzęt jest bardziej higieniczny. Pojemnik w kształcie pelikana można bez problemu odwrócić na zewnątrz wanny, gdy chcą z niej skorzystać osoby dorosłe. Koszt to około 60 zł.

Pojemniki od Boon Tomy

Oryginalną propozycję pojemników na zabawki kąpielowe ma również Boon Tomy. W kolekcji znajdziemy pojemnik w kształcie żaby, biedronki i wieloryba. Zostały one wykonane z dobrego jakościowo tworzywa. Montuje się je za pomocą przyssawek, paska z klejem lub na stałe. Są łatwe w zdejmowaniu i łowieniu zabawek. Oryginalny kształt pojemników Boon Tomy sprawia, że są ciekawym elementem zabawy. Duże otwory umożliwiają osuszenie zabawek w pojemniku. Koszt pojedynczego zestawu to około 100 zł.

Pojemnik-hamak

Dla tych wszystkich, którzy szukają miejsca na dziecięce zabawki kąpielowe i chcą, aby był on lekki, łatwy w montażu, dobrze przepuszczał wodę i można było go uprać – przygotowano pojemnik-hamak. Produkt przypomina hamak z trzema przyssawkami. Montuje się go do gładkiej powierzchni na rogu pomieszczenia. Wykonany z siatki nylonowej, jest rozciągliwy i bardzo pojemny. Rozciąga się nawet do 120 cm. Jest łatwy w montażu. Zabawki dobrze ociekają. Nie zbiera się w nim woda. Może pomieścić wiele gadżetów. Koszt hamaka na zabawki to około 40 zł.

Podsumowanie

Wybierając pojemnik na zabawki kąpielowe, warto zastanowić się, czego tak naprawdę szukamy. Jeżeli ma to być zabawka, możemy wybrać pojemnik w kształcie jakiegoś zwierzątka. Jeżeli zależy nam na szybkim wyławianiu zabawek – przyda się pojemnik z rączką, która to ułatwi. A jeżeli ma pomieścić dużo gadżetów – możemy wybrać hamak. W każdym przypadku powinniśmy wziąć pod uwagę funkcję dobrego odprowadzania wody.