Przegląd parasolek dla dziewczynek

W czasie deszczu podobno dzieci się nudzą. Siedzą w domu i grymaszą. A co, jeśli zaprosimy je na dwór – do zabawy w berka, do brodzenia w kałużach i skakania po nich? Potrzebne nam będą odpowiednie akcesoria – w szczególności parasolki. Oto przegląd parasolek dla dziewczynek.

udostępnij

Ewa RycerzEwa Rycerz / 19-09-2016

Parasolka to bardzo przydatny gadżet. Może okazać się niezbędny podczas spaceru do szkoły. A jeśli zawozimy dziecko autem, przyda się na wycieczce klasowej do parku, gdy niespodziewanie spadnie deszcz. Choć zajmuje trochę miejsca, warto, by dziecko zabierało ją ze sobą w pochmurne, jesienne dni. Na Allegro znajdziemy wiele różnych parasoli dla dzieci. Kolorowe, jednolite, w kwiaty, zwierzęta, z motywami z bajek i lubianych przez dzieci filmów – wybór jest ogromny. Oto kilka naszych propozycji.

Parasolka przezroczysta

Może być niezwykle ciekawa dla małego obserwatora, który lubi patrzeć na deszcz, ale nie chce zmoknąć. Trzymając w ręku transparentny parasol z kolorowymi motywami, dziecko może z uśmiechem bawić się w deszczu. Wśród przezroczystych parasolek można także znaleźć takie z postaciami z bajek. Dla dziewczynek atrakcyjny będzie parasol z Minnie. Mała radosna myszka umili drogę do przedszkola, będzie też towarzyszką zabaw w deszczowe i pochmurne dni. Cena parasolki transparentnej to ok. 22,50 zł.

Kraina Lodu i nie tylko

Anna i Elza to ulubione bohaterki kilkulatek. Jeśli twoja córka także je lubi, kup jej parasolkę z bohaterkami Krainy Lodu. Parasol jest nieprzemakalny, wykonany z poliestru, o elastycznej, wytrzymałej konstrukcji z włókna szklanego. Rękojeść jest zakończona materiałem niezawierającym niklu. Średnica tej otwieranej automatycznie parasolki to 80 cm. Cena to 43,99 zł.

Skip Hop

Pszczółka, sowa, piesek, motylek, małpka – firma Skip Hop wyróżnia się na tle innych gadżetów dla dzieci. Parasole tej marki również różnią się od innych. Czym? Przede wszystkim są nieszablonowe. Zostały uszyte z jednolitego materiału, ale przyszyte do nich zabawne elementy sprawiają, że przypominają różne zwierzęta. Możemy zatem kupić: brązową małpkę, niebieską sowę, różowego motylka lub żółtą pszczółkę. Co więcej, parasolka ma dość wysoki daszek, który chroni przed zacinającym z boku deszczem, oraz bardzo wygodą rączkę. Łatwo się składa i rozkłada, a jej zamek nie stwarza niebezpieczeństwa przyciśnięcia palców. Parasol wyposażono także w okienko z przezroczystego materiału, dzięki czemu dziecko może podglądać to, co dzieje się na zewnątrz, gdy leje deszcz. Niestety, parasole Skip Hop nie należą do tanich. Ich cena zaczyna się od 69 zł.

Parasolka – zwierzaczek

Jeśli uważasz, że cena parasolki Skip Hop jest za wysoka, przyjrzyj się parasolom-zwierzaczkom. Są one bardzo podobne do tych markowych, a ich cena jest niższa. Jakie zwierzaki mamy do wyboru? Pszczółkę, krówkę, żabkę, biedronkę, kaczorka. Parasolki niczym nie ustępują tym od firmy Skip Hop. Składają się automatycznie, rączka zakończona jest wygodnym plastikiem, a żywe kolory na pewno rozweselą w deszczowe dni. Średnica parasola to ok. 70 cm. Cena to już 29 zł.

Parasolka to niezwykły ekwipunek. Potrafi rozweselić, dodać energii i poprawić humor. Dlatego powinna być obowiązkowym jesiennym gadżetem każdego dziecka. Szczególnie takiego, które na piechotę chodzi do przedszkola.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro