Przegląd krótkich spodenek dla dziewczynki

Przegląd krótkich spodenek dla dziewczynki

Krótkie spodenki sprawdzają się na co dzień, podczas zabawy w ogrodzie, na placu zabaw lub jazdy na rowerze. Poniżej przegląd krótkich spodenek dla dziewczynek, które można znaleźć na Allegro. Możemy tu znaleźć wiele rodzajów krótkich spodenek dla dziewczynek, m.in. szorty, pumpy, rybaczki, krótkie spodenki z bawełny lub joggersy. Czym się charakteryzują poszczególne modele? Jaka jest ich cena i gdzie sprawdzą się najlepiej?

udostępnij

Iwona SzadkowskaIwona Szadkowska / 11-06-2015

Pumpy

Pumpy to rodzaj krótkich spodenek, które są miękkie, mają luźną gumkę w pasie oraz na końcu nogawek. Spodenki te są szersze i mają dłuższy krok. Są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wykonane z różnych materiałów, m.in. bawełny i dżinsu. Pumpy mogą sięgać przed lub za kolana. Sprawdzają się na co dzień, na zajęciach sportowych lub tanecznych. Koszt pary spodni to 20–90 zł.

Rybaczki

Rybaczki charakteryzują się długością nogawki 3/4, mają kieszenie z przodu i z tyłu, a niekiedy również po bokach. Dostępne w różnych kolorach. Sprawdzają się zarówno podczas wędrówek, jazdy na rowerze, jak i na co dzień. Luźniejszy krój sprawia, że spodnie są wygodne. Koszt rybaczek dla dziewczynek to od około 10 zł do 280 zł za markowy produkt.

Krótkie bawełniane spodenki

Krótkie bawełniane spodenki dla dziewczynek sięgają najczęściej do połowy uda. Są dostępne w różnych kolorach, a także z ciekawymi wzorami, takimi jak kwiatki, kratka, gwiazdki, paski. Dobrze sprawdzają się na zajęciach z wychowania fizycznego, podczas biegania lub skoków w dal oraz na co dzień, gdy jest ciepło. Koszt krótkich spodenek z bawełny dla dziewczynek to od około 6 zł do 240 zł za markowy produkt zapinany na zamek i guzik.

Joggersy

Joggersy to miękkie spodenki dresowe, z lekko opuszczonym krokiem. Dodatkowo posiadają ciekawą aplikację z przodu i z tyłu. Długość 3/4. Kosztują około 40 zł.

Spodenki bardzo dziewczęce

Na Allegro można znaleźć również krótkie spodenki, które są bardzo dziewczęce. Mają przeróżne aplikacje – motylki, kwiatki, kotki, itp. Wyróżniają się żywymi odcieniami różu, błękitu, zieleni, żółci i czerwieni. Dostępne są również modele w tęczową kratę, wykończone kontrastową falbanką lub udekorowane po bokach frędzelkami. Koszt dziewczęcych szortów i spodenek zaczyna się od 10 zł.

Podsumowanie

Wybierając krótkie spodenki z oryginalnymi dekoracjami, jak np. błyszczące wstawki, diamenciki lub inne wystające elementy, zwróćmy uwagę, czy są one bezpieczne dla dziecka. Powinny być dobrze przymocowane i nie mogą posiadać ostrych krawędzi. Warto też sprawdzić rodzaj zapięcia.

Krótkie spodenki powinny być wykonane z materiału dobrej jakości, dobrze uszyte, miękkie i niekrępujące ruchów dziecka. Nie mogą być za ciasne i spadać podczas noszenia. Podczas zakupu kierujmy się również ich przeznaczeniem. Spodenki na rower nie powinny być za krótkie, a do biegania – zbyt obcisłe. Na co dzień postawmy na komfort i wygodę.

Czy ten artykuł był pomocny?
podziel się

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro