Przegląd e-booków Dla Bystrzaków

Serie książek Dla Bystrzaków cieszą się dużą popularnością. Wszystko dzięki temu, że są napisane lekkim piórem, z poczuciem humoru i są bogate w wiedzę. Dla tych, którzy wolą wersje elektroniczne, przygotowano serię Dla Bystrzaków w postaci e-booków. Jakie e-booki Dla Bystrzaków znajdziemy na Allegro?

Iwona Szadkowska Iwona Szadkowska / 04-09-2015

Naprawa i konserwacja rowerów dla bystrzaków

Rower to środek transportu, który nie traci na swojej popularności. Z czasem coraz więcej zyskuje. W erze nowoczesnych i szybkich samochodów, zatłoczonych ulic i zanieczyszczonych miast rower jest ekologicznym środkiem transportu, który łatwo omija korki i wspiera naszą kondycję. Warto zatem wiedzieć o nim coś więcej.

Z e-booka Naprawa i konserwacja rowerów dla bystrzaków dowiemy się, jak dbać i naprawiać rower. Poznamy najważniejsze czynności, które należy wykonać przed sezonem rowerowym, na co zwrócić uwagę przed kupnem roweru, co jest potrzebne do jego naprawy i kiedy znaleźć właściwy serwis oraz co się przyda, aby poprawić komfort jazdy. Koszt powyższego e-booka to około 16 zł.

Excel 2010 dla bystrzaków

Excel to program, który sprawdza się zarówno w pracy, jak i w domu. W Excel 2010 dla bystrzaków poznamy nowe możliwości tego oprogramowania. Dzięki niemu stworzymy wykresy, zestawienie raportów, tabele i analizę statystyczną, pomocne zarówno w biznesie, jak i w domowym budżecie.

E-book Excel 2010 dla bystrzaków wprowadzi nas w tajniki zabezpieczania danych, formatowania komórek, hiperłączy, edycji arkuszy i wiele innych. Koszt powyższego e-booka to około 20 zł. Dodatkowo na Allegro znajdziemy pomocne ćwiczenia: Excel 2010 dla bystrzaków – ćwiczenia praktyczne. Koszt ćwiczeń to około 35 zł.

Budowanie pewności siebie dla bystrzaków

Dla wszystkich, którzy mają problem z pewnością siebie, a chcą uwierzyć we własne możliwości, przygotowano Budowanie pewności siebie dla bystrzaków. Z tego e-booka dowiemy się, jak ważne jest rozwijanie mocnych stron i pracowanie nad tymi słabszymi, odkrywanie własnych pasji, motywacja oraz inteligencja emocjonalna. Poznamy dziesięć pytań, które dodają energii i motywacji do działania oraz nawyki zwiększające pewność siebie. Koszt e-booka Budowanie pewności siebie dla bystrzaków to około 20 zł.

Nauka gry na gitarze

Nieważne, ile masz lat, jeżeli gitara jest twoim hobby, pasją i chcesz nauczyć się na niej grać, może w tym pomóc seria e-booków dla bystrzaków. Dzięki nim poznasz tajniki gry na gitarze basowej – Gitara basowa dla bystrzaków, ale także na gitarze klasycznej lub rockowej. Elementy gitary nie będą już żadną tajemnicą i z łatwością wybierzesz instrument dla siebie. Koszt poradników nauki gry na gitarze dla bystrzaków to około 20 zł za sztukę. Chcąc ćwiczyć swój warsztat, warto wybrać również ćwiczenia na gitarę. Koszt to około 15 zł.

Podsumowanie

Na Allegro znajdziemy wiele serii Dla Bystrzaków. Powyższe propozycje to jedynie niewielka ich część. W szerokiej ofercie znajdują się podstawy rysunku, anatomia, języki obce, żeglarstwo, giełda papierów wartościowych, psychologia, tresura psów, astronomia i wiele, wiele innych. Pamiętajmy, że na naukę nigdy nie jest za późno, a z serią Dla Bystrzaków rozwijanie wiedzy nigdy nie było tak przyjemne.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro