Propozycje stylizacji na wieczór kawalerski

Propozycje stylizacji na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski chyba już na stałe wpisał się w naszą ślubną tradycję. Niemniej jednak trendy związane z tym wyjątkowym wydarzeniem ciągle się zmieniają. Zatem jak należy się ubrać na wieczór kawalerski? Nie ma jednej odpowiedzi, dlatego prezentujemy trzy różne stylizacje.

udostępnij

Anna RudnickaAnna Rudnicka / 16-07-2018

Ciągle są jeszcze niestety amatorzy całonocnej, mocno zakrapianej alkoholem zabawy w klubowej atmosferze, koniecznie w asyście pań do towarzystwa. Bardziej wymagający mężczyźni jednak chętniej spędzają ostatnie chwile wolności, oddając się ulubionej aktywności, np. mniej lub bardziej ekstremalnym sportom podczas weekendowego wyjazdu z kolegami. Bez względu na scenerię bohater imprezy oraz jego towarzysze powinni wyglądać modnie i nowocześnie. To czas, kiedy można zaszaleć i włożyć wszystko, bo przecież najważniejsze są dobra zabawa i wygoda. Nawet udając się na imprezę do klubu, warto zrezygnować ze sztywnego garnituru na rzecz nowoczesnej eleganckiej stylizacji – koszulę zamieńmy na T-shirt, spodnie w kant na chinosy, a lakierowane buty na białe trampki. Oczywiście jeśli konwencja wieczoru kawalerskiego zakłada wieczorowe stroje, nie pozostaje nic innego, jak tylko dostosować się do wymogów.

Powrót do przeszłości

Fot. C&A, Tommy Hilfiger, Ochnik, Ochnik, Sisley, Paul Hewitt

Wieczór kawalerski to najlepszy czas na szaleństwa, pokażmy więc to także strojem. T-shirt z Myszką Miki? Oczywiście! Dokładnie taki jak z dzieciństwa. Do niego krótkie spodenki, kolorowe skarpetki i plecak we wzory. Taka kolorowa, wesoła stylizacja sprawi, że wszyscy wokoło zaczną się uśmiechać. Jeśli chcemy dodać odrobinę nonszalancji, pomogą nam w tym oryginalne srebrne trampki. To nie jest stylizacja dla małego chłopca, lecz zestaw nowoczesnego mężczyzny podchodzącego z dystansem do mody.

Luz i swoboda

Fot. Benetton, Volcano, Caterpillar, Volcano, Boccadamo, Converse

Jeśli wieczór kawalerski spędzamy za miastem, np. na wycieczce rowerowej lub spływie kajakowym, trzeba zadbać o wygodę. Luźny T-shirt i klasyczne dżinsy będą idealnym wyborem. Lekki sweter przyda się, gdy po zmroku temperatura spadnie o kilka stopni. Warto także mieć coś na podręczne rzeczy, jak portfel czy telefon. W tym sezonie do łask wracają nieco zapomniane nerki. Kolorowe trampki pokręcą stylizację, a przy tym na pewno nie obetrą nóg podczas intensywnego dnia i nocy.

Zwariowana elegancja

Fot. Benetton, Benetton, Boccadamo, AVI-8, Benetton

Szykuje się impreza roku? Nie! Impreza życia! Dlatego właśnie odpowiednia stylizacja to sprawa kluczowa. Zadbaj o to, aby nie była nudna. Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, dlatego klasyczną koszulę zamień na model w zabawne wzorki, np. flamingi. Minimalistyczne buty niech zastąpią te w klimacie retro. Zrezygnuj z klasycznego zegarka na rzecz modelu w rozmiarze XXL. Proste i ponadczasowe pozostaną tylko spodnie, one uspokoją całość i sprawią, że stylizacja utrzyma elegancki charakter idealny na szalony wieczór kawalerski w mieście.

Czy ten artykuł był pomocny?
podziel się

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro