Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Prezent dla małej malarki do 100 zł

Jeżeli twoja córeczka uwielbia malować i rysować, podaruj jej wyjątkowy prezent. Kredki, farby, sztaluga i inne akcesoria sprawią, że będzie mogła tworzyć swoje oryginalne i wyjątkowe dzieła. Co może przypaść do gustu małej malarce? Sprawdź, jakie prezenty dla niej znajdziesz na Allegro.

Prezent dla małej malarki do 100 zł

Sztaluga

Ciekawym pomysłem na prezent może się okazać sztaluga. Sztaluga stołowa ma mniejsze wymiary, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca. Rozmiar podstawy to 28 x 32 cm, całkowita wysokość to od 75 do 103 cm. Można ustawić ją na biurku. Jest bardzo stabilna i wygodna. Podstawę można złożyć, żeby całość łatwiej przechowywać. Wysokość środkowej listwy jest regulowana nakrętką motylkową, zatem można dopasować wysokość listwy do wielkości płótna. Cena sztalugi stołowej to około 90 zł.

Kredki akwarelowe

Kredki akwarelowe można stosować, jak tradycyjne. Jeżeli użyjemy wilgotnego pędzelka, możemy rozmywać barwy i tworzyć rysunek, jakby był malowany farbami akwarelowymi. Są łatwe w użyciu, wygodne i dają ciekawy efekt. Malowanie i tworzenie własnego obrazu jeszcze nigdy nie było tak proste. W zestawie kredek akwarelowych Mondeluz znajdziemy temperówkę i pędzelek. Koszt zakupu zestawu kredek akwarelowych 72 kolory to około 95 zł.

Kredki kamyki

Kredki kamyki mogą być propozycją dla najmłodszych malarek. Kredki od Crayon Rocks mają kształt kamyków, dzięki czemu dziecko uczy się prawidłowego chwytu. Zostały wykonane w 100% z wosku sojowego, co sprawia, że są całkowicie gładkie i bezpieczne. Koszt zakupu kredek w kształcie kamyków 20 sztuk od Crayon Rocks to około 70 zł.

Kredki ścieralne

Kredki ścieralne to pomysł na prezent dla małej malarki, która ciągle coś poprawia. Kredki ścieralne Staedtler mają sześciokątny kształt. Każda ma na końcu gumkę, więc łatwo jest zmazać kształt i go poprawić. Grafit jest miękki i odporny na złamanie. Zestaw kredek ścieralnych Staedtler 24 kolorów to wydatek około 30 zł.

Farby do malowania tkanin

A może twoja córka lubi tworzyć nietuzinkowe obrazy również na ubraniach? Jeżeli tak, to ciekawym prezentem okażą się specjalne farby do malowania na materiałach. Dzięki nim zwykły biały podkoszulek może stać się wymarzonym strojem do szkoły. Farby do malowania na tkaninach mają intensywne kolory, są nietoksyczne i nie brudzą. W zestawie znajdziemy cztery pędzelki i paletę. Koszt farb do tkanin to około 25 zł.

Na Allegro możemy także znaleźć farby do malowania tkanin w sprayu. Utwardzają się po wyschnięciu i po przeprasowaniu żelazkiem. Koszulkę z własnoręcznie wykonaną aplikacją można wówczas prać w temperaturze 40 stopni. Koszt zakupu farb w sprayu to około 40 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

oferty sponsorowane

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro