Prezent dla dziewczynki na Gwiazdkę do 100 zł

Szukasz prezentu dla dziewczynki na Gwiazdkę? Chcesz, aby zabawka nie tylko bawiła, ale również rozwijała kreatywność? Sprawdź najciekawsze propozycje podarunku świątecznego dla dziecka w cenie do 100 zł.

Iwona Szadkowska Iwona Szadkowska / 15-11-2017

Nie mów tak, nie mów nie

Gry planszowe to nie tylko ciekawy upominek, ale też możliwość wspólnego spędzenia czasu całej rodziny. Gra planszowa Nie mów tak, nie mów nie zawiera 900 pytań, na które nie można odpowiedzieć nie i tak. Jeżeli któreś z tych słów padnie, wówczas drużyna przeciwna naciska guzik na dołączonym do zestawu dzwonku. Każda dobra odpowiedź bez użycia zakazanych słów to ruch pionka w stronę środka planszy. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy dotrze do mety.

Poziom trudności pytań jest dobrany zarówno do dzieci, jak i dorosłych. W tę grę mogą zatem bawić się wszyscy: starsze rodzeństwo z młodszym czy rodzice ze swoimi pociechami. W komplecie znajduje się 1 plansza, 6 pionków, 55 kart dla dzieci, 55 kart dla dorosłych oraz instrukcja z zasadami gry. Cena wynosi około 65 zł.

Interaktywny kot

Jeżeli dziewczynka marzy o własnym zwierzątku, a z różnych przyczyn nie możemy sobie na to pozwolić, dobrym pomysłem może okazać się wybór interaktywnej zabawki. Interaktywny kotek nie jest bardzo drogi, ponieważ już za około 60 zł znajdziemy zabawkę, która reaguje na ruch i wygląda jak prawdziwe zwierzątko. Jest on dostępny w trzech kolorach, reaguje na ruch, gdyż ma czujnik zbliżenia, miauczy, a także porusza głową i macha ogonem. Koszt w tym przypadku to około 60 zł.

Zestaw koralików

Kiedy dziewczynka jest w wieku przedszkolnym i lubi zabawy kreatywne, wówczas warto podarować jej na Gwiazdkę zestaw koralików. Rozwijają one koordynację oko–ręka, zdolności manualne i małą motorykę. Co więcej, dziewczynka może z nich wykonać swoją własną i wyjątkową biżuterię, jak np. bransoletki czy naszyjniki. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia. Koszt zestawu koralików, w którym jest aż 1200 elementów, to wydatek około 50 zł.

Kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy odlicza dni do Gwiazdki. Zazwyczaj jest to jednorazowy prezent, w którego okienkach znajdują się czekoladki. Tymczasem ten od Lego Friends to połączenie niespodzianki z ulubionymi figurkami tego zestawu. Zawiera on minilalaeczkę Stephanie w świątecznym stroju oraz 24 prezenty ukryte w przegródkach, w tym m.in. bożonarodzeniową choinkę. Łączna liczba elementów w komplecie to 217. Koszt kalendarza adwentowego od Lego Friends to około 90 zł.

Kreatywne rzepy

Kreatywne rzepy to nowość, która pozwala na stworzenie różnorodnych rzeczy z wielokolorowych rzepów. Wystarczy połączyć je ze sobą i stworzyć z nich misia, pieska, kwiatek, kotka i wiele, wiele innych. Komplet zawiera 800 rzepów i 36 akcesoriów. Koszt megazestawu kreatywnych rzepów to około 60 zł.

Wybór prezentu dla dziewczynki na Gwiazdkę do 100 zł jest jak najbardziej możliwy. Wystarczy wziąć pod uwagę zainteresowania dziecka, pasje i zdolności. Magia świąt to czas, gdy z na pozór zwykłej rzeczy można wyczarować coś niezwykłego i sprawiającego radość.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro