Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Prezent dla dziewczynki interesującej się tańcem do 150 zł

Muzyka i taniec często grają w głowie dziewczynek, które uwielbiają się ruszać. Szukając prezentu dla małej tancerki, możemy wybierać spośród ciekawych strojów, ale również zabawek, które rozwijają poczucie rytmu. Jakie prezenty dla dziewczynki interesującej się tańcem do 150 zł znajdziemy na Allegro? Sprawdź nasze propozycje.

Prezent dla dziewczynki interesującej się tańcem do 150 zł

Strój do tańca

Pierwszą z propozycji są sukienki i akcesoria dla małej tancerki. Sprawdzą się na szczególne okazje, takie jak przyjęcia urodzinowe, konkursy tańca, pokazy i występy w szkole. Do wyboru mamy sukienki z tiulowymi spódnicami, spódnice TUTU, które dobrze sprawdzą się również na zajęciach z baletu, miękkie i ciepłe getry, które dopełnią stroju, a także body gimnastyczne. Wszystkie stroje dostępne są w wielu kolorach, fasonach i rozmiarach. Koszt wielu z nich nie przekracza 150 zł.

Maty taneczne

Inną propozycją jest mata taneczna. Nie mając konsoli, możemy zakupić matę, którą z powodzeniem można podłączyć do telewizora i będzie działała w ten sam sposób. Maty taneczne uczą nowych kroków, pozwalają na rozwój refleksu i rytmu. Ponadto rozwijają pamięć i koncentrację oraz koordynację ruchową. Koszt maty tanecznej zaczyna się od około 30 zł. W niektórych zestawach na płycie znajdziemy również gry zręcznościowe.

Puzzle o tematyce tańca

Chcąc udekorować pokój córki w tematyce tańca, możemy do tego celu wykorzystać puzzle. Na Allegro znajdziemy szeroki wybór puzzli z tańczącymi księżniczkami Disneya, elfami, syrenkami i innymi postaciami, które stworzą ciekawą kompozycję w pokoju małej tancerki. Cena puzzli w tematyce tańca to około 10–70 zł.

#

prezent_dla_dziewczynki_interesujacej_sie_tancem_do_150_zl_2.jpg

Tańczący Kopciuszek

Kolejną propozycją dla małej tancerki może być tańczący Kopciuszek. Lalka ma piękną niebieską sukienkę, która wiruje w rytm tańca. Zestaw składa się z lalki z upiętymi włosami, tiarą we włosach, niebieskiej sukni i pantofelków. Wysokość lalki to około 30 cm. Cena to około 90 zł.

Twister Rave Skip It

Gra Twister polega na układaniu rąk i nóg na polu w wylosowanym kolorze. Daje wiele radości i pozwala na niezwykłe akrobacje oraz kształtuje poczucie równowagi. Dziewczynka, która uczy się tańczyć i lubi być w ciągłym ruchu, może wypróbować Twister Rave Skip It. I nie chodzi tu układanie rąk i nóg na wyznaczonym polu, lecz o skakanie, bycie w ruchu i przechodzenie na wyższy poziom. Obręcz zakłada się na kostkę, a następnie skacze przez Twister, który trzeba wprowadzić w ruch. Na końcu zabawki jest umieszczony przyrząd zmieniający kolor – im szybciej się poruszamy i nim wirujemy, tym częściej zmienia kolory. W czasie podskoków można komponować własny układ taneczny, poruszać biodrami i rękami. Uważasz, że to proste? Sprawdź. Cena gry to około 80 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

oferty sponsorowane

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro