Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Prezent dla chłopca interesującego się motoryzacją do 150 zł

Jeżeli twój syn interesuje się motoryzacją, możesz sprezentować mu warsztat samochodowy, parking na kolekcję resoraków lub tor wyścigowy, aby mógł ścigać się na nim z kolegami, czy silnik do własnego zmontowania. To wszystko i znacznie więcej możesz znaleźć na Allegro. Sprawdź, jaki prezent wybrać dla chłopca interesującego się motoryzacją do 150 zł.

Prezent dla chłopca interesującego się motoryzacją do 150 zł

Parkingi Wader

Parkingi na samochody mogą mieć kilka poziomów i windę, którą autka będą przemieszczały się z piętra na piętro. Niektóre modele są wykonane z drewna, ale większość jest z tworzywa sztucznego. Wszystkie parkingi zostały stworzone z wytrzymałych i bezpiecznych dla dzieci materiałów. Wader Multi Parking ma nie tylko miejsce do zaparkowania dla małych autek, ale również 9-metrową trasę do przejechania. Zajmuje trochę miejsca, lecz daje wiele pomysłów do zabawy i rozwijania wyobraźni. Koszt parkingu Wader Multi Parking to około 120 zł.

Warsztat samochodowy Hot Wheels

Warsztat samochodowy może się spodobać każdemu miłośnikowi motoryzacji. Warsztaty dają możliwość stworzenia czegoś samodzielnie, naprawienia niedziałającego autka lub zbudowania go od podstaw. Jedną z propozycji jest Mega Bloks Hot Wheels – dla fana tych samochodzików może to być prawdziwy rarytas. Mega Bloks Hot Wheels składa się ze 168 elementów i daje możliwość budowania nowych wyścigówek. Dodatkowo można podnieść autko na rampie i sprawdzić jego stan techniczny przed kolejnym wyścigiem. Koszt Mega Bloks Hot Wheels to około 70 zł.

Tory wyścigowe

Tory wyścigowe umożliwiają ściganie się ulubionych resoraków. Możemy wybrać model z obręczami, wyrzutniami itp. Niektóre zestawy umożliwiają konfigurację jednego toru na kilka sposobów. Dzięki temu, kupując jeden tor, mamy kilka możliwości zabawy i efektów dla małych samochodzików. Koszt pojedynczego toru wyścigowego zaczyna się już od około 50 zł.

Silnik – rozkręć i sprawdź, co kryje w środku

Propozycją dla najmłodszych fanów motoryzacji może być pierwszy silnik do rozkręcenia. Zestaw składa się z dużego silnika, kluczyka do odpalenia, 2 świec zapłonowych, 2 gumowych przewodów zapłonowych, śrubokrętu, kluczy nasadowych z dwiema końcówkami, klucza płaskiego, śruby, zestawu śrub wkręcanych w silnik. Wymiary silnika to 25 x 26 x 7 cm. Dzięki tej zabawce mały chłopiec może zobaczyć, z czego jest zbudowany silnik i jak działa. Koszt zakupu to około 45 zł.

Gra planszowa Automobile

Inną propozycją, dla nieco starszych dzieci, które interesują się motoryzacją, jest gra planszowa Automobile – początki motoryzacji. Gra polega na rozwinięciu przemysłu motoryzacyjnego przez przeprowadzanie badań, produkowanie coraz lepszych pojazdów i mocniejszych silników, a to wszystko biorąc pod uwagę upodobania potencjalnych nabywców i dbając o konkurencyjne ceny. Co więcej, gracze będą mogli wziąć udział również w wyścigach Grand Prix.

Automobile – początki motoryzacji składa się z planszy do gry, 4 planszy graczy, 41 płytek nadwozi, 39 płytek silników, 8 płytek kupców, 50 kart badań, 9 płytek inżynierów, 56 żetonów cen, 10 żetonów akcji, 56 znaczników pracowników, 4 znaczników samochodów, 1 czarnego znacznika, 4 płytek startowych, 10 płytek premiowych, 12 bonusowych żetonów akcji i instrukcji. Cena gry Automobile – początki motoryzacji to około 120 zł.

Fototapeta z samochodami

Jeżeli nasz pomysł na prezent dla chłopca interesującego się motoryzacją nie zmierza w kierunku kolejnej zabawki, zawsze możemy postawić na dekorację dziecięcego pokoju. Fototapeta z autem wyścigowym może szybko i łatwo odmienić cztery ściany. Na Allegro znajdziemy fototapety w różnych rozmiarach w cenie, która nie przekracza 150 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro