Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Prezent dla chłopca interesującego się elektroniką do 200 zł

Chłopcy, którzy uwielbiają przykręcać, interesują się układami elektrycznymi i chcieliby samodzielnie skonstruować pojazd, mogą rozwinąć swoje umiejętności jednym z zestawów dostępnych na Allegro.

Prezent dla chłopca interesującego się elektroniką do 200 zł

Zestaw Elektronik Fineasz i Ferb – pies robot

Pierwszym zestawem, który pozwoli na samodzielne złożenie psa robota, jest Elektronik Fineasz i Ferb. Zestaw został stworzony na podstawie bajki o przygodach dwóch braci. Każdy mały wielbiciel tworzenia czegoś z niczego oraz miłośnik bajki Fineasz i Ferb może być zainteresowany tą propozycją. Do zabawki niezbędne są baterie 2 x 1,5 V AA (niedołączone do zestawu). Zabawka umożliwia samodzielne złożenie mechanicznego psa. Przeznaczona jest dla dzieci od 8. roku życia. Cena to około 50 zł.

Zestaw klocków elektronicznych

Zestaw klocków elektronicznych to propozycja dla chłopców, którzy chcą się nauczyć tworzyć własny obwód elektroniczny. Pozwala na wykonanie 114 eksperymentów, wprowadzając do świata elektroniki i elektrotechniki. Składa się z wielu elementów, które są oznaczone innymi liczbami. Dzięki temu dziecko może w łatwy i bezproblemowy sposób łączyć klocki na specjalnej podstawie do budowania obwodów. Każdy eksperyment polega na zbudowaniu działającego obwodu elektrycznego i każdy można uruchomić inaczej – wodą, światłem, magnetycznie, ręcznie lub za pomocą dotyku.

Zestaw elektronicznych klocków rozwija wyobraźnię i zainteresowania chłopca elektroniką. Skład zestawu to: 2 x łącznik 1, 6 x łącznik 2, 2 x łącznik 3, 3 x łącznik 4, 1 x łącznik 5, przełącznik dotykowy, przełącznik ręczny, czerwona dioda LED, płytka dotykowa, kontaktron, żarówka, łącznik z przewodem, magnes, nasadka trzpienia silnika, wał silnika, śmigło, 2 x podstawka 1, 2 x podstawka 2, głośnik, silnik elektryczny, komora bateryjna, moduł 3 w 1, podstawa do budowania obwodów. Koszt zakupu elektronicznych klocków to około 70 zł.

Zestaw Electronic Blocks

Kolejną propozycją prezentu dla chłopca interesującego się elektroniką jest zestaw edukacyjny Electronic Blocks. Uczy podstaw elektroniki, np. jak podłączyć głośniki lub żarówkę, a wszystko za sprawą komponentów elektrycznych i przewodów o różnych długościach. Chcąc uprościć dziecku naukę i pozwolić na samodzielną pracę, każdy z elementów ma specjalny symbol, który ułatwia jego podłączenie do schematu elektronicznego.

Zestaw Electronic Blocks składa się z plastikowej podstawy o wymiarach 19,5 x 14 cm, wiatraka o średnicy 8 cm, pojemnika na baterie, łączników, szklanej rurki, plastikowego pióropuszu. Po podłączeniu baterii i zbudowaniu wszystkich elementów, wiatrak, szklana rurka i pióropusz świecą na kolorowo. Cena zestawu małego elektronika Electronic Blocks to około 50 zł.

Sekrety elektroniki

Sekrety elektroniki to ostatnia propozycja, która pozwoli na wykonanie 180 eksperymentów. Zestaw pozwala na poznanie zasad działania układów elektronicznych. Wszystkie elementy są tak zaprojektowane, aby chłopcy w wieku wczesnoszkolnym nie mieli problemów z ich łączeniem. Dlatego dołączono zaciskowe złączki. Chłopcy mogą skonstruować np. zestaw elektroniczny, który po zmroku włącza światło. Zestaw sprawdzi się zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośników elektroniki. Starsze dzieci mogą pogłębić i poszerzyć wiedzę, tworząc bardziej skomplikowane układy. Koszt zakupu to około 80 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro