Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Popularne rowery tradycyjne dla dziecka do 300 zł

Szukasz tradycyjnego rowerka dla dziecka w cenie do 300 zł? Dobrze trafiłeś. W tym poradniku prezentujemy jedne z najczęściej wybieranych rowerków tradycyjnych na Allegro. Sprawdź, czym się charakteryzują, co posiadają w zestawie i jak wyglądają popularne rowery dla dziecka do 300 zł.

Popularne rowery tradycyjne dla dziecka do 300 zł

BMX Bright

Rowerki tradycyjne BMX Bright z 14-calowymi kołami dostępne są w trzech kolorach – białym, czerwonym i różowym. Mają regulowaną wysokość i pochylenie siodełka oraz kierownicy. Dwa hamulce – tylny nożny oraz przedni ręczny szczękowy. Błotniki metalowe i chromowane. Szerokie opony są pompowane.

Ponadto w zestawie znajdziemy: boczne odkręcane kółka, pełną osłonę łańcucha, bagażnik, lusterko wsteczne z odblaskiem, dzwonek, światła odblaskowe tylne i umieszczone na kołach oraz prowadnik. Rowerek jest wyposażony w koszyczek na niewielkie przedmioty. Rower tradycyjny BMX Bright posiada łożyskowy układ napędowy, kierownicę oraz koła. Jego koszt to około 300 zł.

BMX – 12-calowe koła

Dużą popularnością wśród rowerków tradycyjnych do 300 zł cieszą się także pojazdy z 12-calowymi kołami. Solidne, stalowe konstrukcje sprawiają, że rower jest wytrzymały i bezpieczny dla najmłodszych użytkowników dróg. Rower BMX z 12-calowymi kołami posiada pełną osłonę łańcucha i zębatek, osłonę kierownicy i wspornika kierownicy, szerokie pompowane opony z głębokim bieżnikiem, regulowane siodełko. Do rowerku dołączono też boczne kółka i prowadnik, które ułatwiają naukę jazdy.

Rowerki BMX dostępne są w dwóch kolorach – jaskrawozielonym oraz fioletowo-różowym. Do ochrony podczas jazdy w kałużach użyto stalowych chromowanych błotników. Ponadto przy rowerku znajdziemy: dzwonek, światła odblaskowe z tyłu, na kołach i na pedałach, lusterko oraz ażurowy koszyczek. Koszt rowerka BMX z 12-calowymi kołami to około 280 zł. Pojazd spełnia wszystkie normy CE i jest przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Rower Mexller z 12-calowymi kołami

Popularnym rowerem tradycyjnym do 300 zł jest także Mexller model Arkus. Ma stalową ramę zdobioną w różyczki – może przypaść do gustu każdej małej księżniczce. W rowerku zastosowano hamulce szczękowe oraz hamulec tylny nożny. Rower Arkus wyróżniają kolorowe wstążeczki wystające z rączek przy kierownicy, a także pleciony koszyczek – a nie jak w większości stalowy, ażurowy. Dzięki tym elementom pojazd zyskuje ciekawy wygląd i jest bardzo oryginalny.

W rowerku Arkus znajdziemy ponadto: błotniki na przód i tył, prowadnik, bagażnik, kółka boczne, ochraniacze na kierownicę, pełną osłonę łańcucha i zębatek, piankowe siodełko, elementy odblaskowe na szprychach i na bagażniku. Siodełko i kierownica mają regulowaną wysokość i pochylenie. Koszt rowerka to około 300 zł.

Rower BMX – strażak i wyścigowe auto

Jeżeli wasze dziecko nie lubi koloru różowego, ale jednocześnie zależy mu na nietuzinkowym stylu, można zdecydować się na rower BMX z aplikacją wozu strażackiego lub samochodu wyścigowego. Rower BMX z serii Premium Line posiada: regulowane siodełko i kierownicę, hamulec tylny nożny oraz hamulec szczękowy na przód i tył, lakierowane błotniki, 12-calowe koła o średnicy 30 cm, pełną osłonę łańcucha, bagażnik, światła odblaskowe i lusterko. Całkowita waga pojazdu to około 7,5 kg.

Dla podniesienia komfortu podczas nauki jazdy dołączono boczne kółka, prowadnik i dzwonek. Przy rowerku znajdziemy także koszyk. Rower BMX z aplikacją strażaka jest dostępny w kolorze czerwonym, natomiast z aplikacją wyścigowego samochodu jest niebieski. Koszt rowerka to około 290 zł.

Czy ten artykuł był pomocny?
FacebookTwitter
FacebookTwitter

Artykuły z kategorii Dziecko


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro